Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Spada liczba mieszkańców Bolesławca

~ niezalogowany
29 listopada 2013r. o 10:33
~xxxx napisał(a): Prawda jest taka że jak się chce to i się zarobi, pracy jest dużo, tylko trzeba się narobić. No i trzeba umieć szukać tej pracy.

Popieram !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niestyty pracowalam w molochu po studiac niezalogowany
29 listopada 2013r. o 10:47
spada, bo tu tylko miejsca pracy niewolnicze są . Prezydent pozwolił rozpanoszyć się tu obcokrajowcom, ktorzy pobudowali molochy i parobkow potrzebuja za 1000 zl. , Mamy byc tania sila robocza . Kto to wytrzyma?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11000
#Gilbertt nieaktywny
29 listopada 2013r. o 11:25
~ napisał(a):
~xxxx napisał(a): Prawda jest taka że jak się chce to i się zarobi, pracy jest dużo, tylko trzeba się narobić. No i trzeba umieć szukać tej pracy.

Popieram !!


BZDURY OWSZEM JEST PRACA ALE ZA JAKIE GROSZE ,NA DOJAZDY,JEDZENIE WYSTARCZY A NA ŻYCIE????????NA DOJAZDY DO BOLESŁAWCA 300ZŁ SWOIM AUTEM NIE PKS,NA CODZIENNY POSILŁEK DO PRACY 300ZŁNA MIESIĄC, TO MAMY 600ZŁ,A DADZĄ CI 1200ZŁ JAK KTOŚ PALI TO JUŻ WGL, ZOSTAJE 300ZŁZ WYPŁATY NIE WSPOMNE O UTRZYMANIU RODZINY WIĘC NIE DZIWCIE SIE ZE LUDZIE MAJĄ TAKIE A NIE INNE PODEJŚCIE DO PRACY W BOLESŁAWCU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
29 listopada 2013r. o 11:49
~xxxx napisał(a): Prawda jest taka że jak się chce to i się zarobi, pracy jest dużo, tylko trzeba się narobić. No i trzeba umieć szukać tej pracy.

Wytłumacz mi co znaczy zwrot"...trzeba umieć szukać tej pracy." Czy aby nie chodzi ci o "włażenie w tyłek" komu trzeba, podkupowanie stanowiska, kłamanie o kwalifikacjach...? Nie rozumiem tego sformułowania. Jest abstrakcyjne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4783
#Quuczy nieaktywny
29 listopada 2013r. o 11:57
Czytając wasze wypociny, nie wiem czy się śmiać czy płakać. Potraficie tylko narzekać na to jak jest "beee" jacy wszyscy są "źli" a większość z Was pewnie jest po "studiach" typu socjologia/politologia/europeistyka. Macie 2 lewe ręce i wyuczyliście się tylko na studiach, za które rodzice Wam zapłacili. Nikt nie każe Wam pracować w "molochach" typu Bader/Zehnder za 1000zł, możecie uderzać do prywatnych pracodawców, jeśli się sprawdzicie, na pewno dostaniecie więcej niż najniższa krajowa.



//Quczy

Once a White Eagle, always a White Eagle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2013r. o 12:20
ojciec napisał(a):
~xxxx napisał(a): Prawda jest taka że jak się chce to i się zarobi, pracy jest dużo, tylko trzeba się narobić. No i trzeba umieć szukać tej pracy.

Wytłumacz mi co znaczy zwrot"...trzeba umieć szukać tej pracy." Czy aby nie chodzi ci o "włażenie w tyłek" komu trzeba, podkupowanie stanowiska, kłamanie o kwalifikacjach...? Nie rozumiem tego sformułowania. Jest abstrakcyjne.

Czemu abstrakcyjny? Wiesz miałem ciężką sytuację finansową, kredyty, alimenty, zostawało mi 200zł na życie. Zacząłem szukać innej pracy, ogłaszałem się w necie i dzięki ogłoszeniom w bolec.info znalazłem pracę, może nie jest to szczyt marzeń, ale czasami zdarza się że przyniosę do domu 5 tyś/ miesiąc, tak już można godnie żyć.
Chodziło mi o to żeby nie siedzieć w domu i nie czekać na jakąś ofertę z UP. trzeba sprawy brać w swoje ręce, w ciągu 3 miesięcy mojego ogłaszania zadzwoniło 4 pracodawców, pierwszy dawał 8zł /h odmówiłem, następni już zaproponowali większe stawki. Więc jednak można... tylko fakt siedzę po godzinach w robocie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
29 listopada 2013r. o 12:44
To widzę, że chodziło Ci o "ruszenie tyłka " z fotelika i włączenie myślenia, a to całkiem inna bajka, niż myślałem. Więc przepraszam, jeśli uraziłem moim wpisem. A Twojej zaradności gratuluję i pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2013r. o 12:49
ok spoko ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza