Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Spada liczba mieszkańców Bolesławca

~mir.ko niezalogowany
29 listopada 2013r. o 16:07
Quuczy napisał(a): Czytając wasze wypociny, nie wiem czy się śmiać czy płakać. Potraficie tylko narzekać na to jak jest "beee" jacy wszyscy są "źli" a większość z Was pewnie jest po "studiach" typu socjologia/politologia/europeistyka. Macie 2 lewe ręce i wyuczyliście się tylko na studiach, za które rodzice Wam zapłacili. Nikt nie każe Wam pracować w "molochach" typu Bader/Zehnder za 1000zł, możecie uderzać do prywatnych pracodawców, jeśli się sprawdzicie, na pewno dostaniecie więcej niż najniższa krajowa.

//Quczy


czy ci co nie są wybitnie zdolni i wykształceni najlepiej jak by nie zakładali rodzin i pracowali za wynagrodzenie które jest niczym innym jak wegetacją
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~update niezalogowany
29 listopada 2013r. o 16:09
czy = czyli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4783
#Quuczy nieaktywny
29 listopada 2013r. o 16:19
~mir.ko napisał(a):

czy ci co nie są wybitnie zdolni i wykształceni najlepiej jak by nie zakładali rodzin i pracowali za wynagrodzenie które jest niczym innym jak wegetacją


Tego nie powiedziałem. Jeżeli ktoś nie jest wybitnie zdolny czy też wykształcony, to wcale nie oznacza, że musi pracować za głodową pensję. Jeśli ktoś jest "robotny", zaangażowany i kumaty, to na pewno znajdzie sobie pracę za większą kwotę niż najniższa krajowa.


//Quczy

Once a White Eagle, always a White Eagle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
29 listopada 2013r. o 16:44
a co to znaczy kwota powyzej najnizszej krajowej ? uwazasz ze za 2500 -3000 netto mozna utrzymac dom/ mieszkanie, stare auto i dzieci ?

2x najnizsza krajowa to gów.no nie pensja ale niestety i o tym wielu z nasz marzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
29 listopada 2013r. o 17:04
Się kuchnia zdecydujcie, czy brak wam pracy, czy rozrywek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
29 listopada 2013r. o 18:54
Ojojoj nieszczęście :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4783
#Quuczy nieaktywny
29 listopada 2013r. o 19:36
~mir.ko napisał(a): a co to znaczy kwota powyzej najnizszej krajowej ? uwazasz ze za 2500 -3000 netto mozna utrzymac dom/ mieszkanie, stare auto i dzieci ?



Moja mama (osoba znacznie niepełnosprawna) przez 16 lat potrafiła mnie wychować, ubrać, nakarmić z 800zł renty więc nie widzę problemu, aby nawet z 1500zł netto się nie utrzymać.

A jeśli chodzi o dom + samochód + dzieci, to również się da, jeśli obydwoje domowników pracuje i nie przep**** pieniędzy na niepotrzebne pierdoły i używki.

Dziękuję, dobranoc.


//Quczy

Once a White Eagle, always a White Eagle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4783
#Quuczy nieaktywny
29 listopada 2013r. o 22:47
wojtek11 napisał(a):

pewnie może za 300zł da sie żyć!!!!!!!! przeginacie czy wy nie widzicie ile co kosztuje zarobki z przed 7 lat a ceny w sklepach poszły w zwysz o 60 %od tamtej pory dzisiaj żeby godnie żyć jak człowiek trzeba by było zarabiać minimum 3000zł,a nie zawsze dwie osoby mogą pracować mając dzieci w domu,owszem da sie chyba na zupkach chińskich za 800 wyżyć


Polemika z Tobą na temat zarobków/kosztów życia/utrzymania rodziny ani mi ani Tobie, nic nie da. Nie chcę, żebyś poczuł się urażony moją odpowiedzią, ale jeśli masz powyżej 28 lat (a zapewne tak jest) i nie potrafiłeś do tej pory znaleźć pracy, w której zarobisz min. 2500zł netto to jesteś (bez obrazy) niezaradny życiowo.
W gwoli ścisłości, nie jestem chłoptasiem po studiach, za które płacili rodzice, mam ledwo skończone technikum (bez tytułu) i ledwo zdaną maturę w tym roku, i mając 21 lat potrafiłem znaleźć pracę (nie katorżniczą i nie po znajomości), w której zarabiam w zależności od miesiąca od 2800-3500zł netto.
To tyle na temat dywagacji na temat zarobków.


//Quczy

Once a White Eagle, always a White Eagle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza