Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Spada liczba mieszkańców Bolesławca

~mir.ko niezalogowany
29 listopada 2013r. o 23:03
swoim znajomym i rodzinie tak mówisz ? 'niezaradni życiowo jesteście'
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4783
#Quuczy nieaktywny
29 listopada 2013r. o 23:37
~mir.ko napisał(a): swoim znajomym i rodzinie tak mówisz ? 'niezaradni życiowo jesteście'


Nie mówię, bo nie muszę, jakoś trafiłem na takich znajomych, że nie mają problemów ze znalezieniem pracy, lepszej niż oferuje się w Baderze i tym podobnym tworom specjalnych stref ekonomicznych. Wystarczy poszukać, i być chętnym do pracy, a nie wiecznie narzekać jak to jest źle i w ogóle wszystko jest do kitu. Proste... ale dla Ciebie chyba za trudne.


//Quczy

Once a White Eagle, always a White Eagle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
29 listopada 2013r. o 23:46
zgadzam się, ale nie uważam że dla pracowitej osoby i rozważnej 3 tys netto to pensja nie pozwalająca obecnie na spokojne życie. odlicz kredyt i opłaty i pozostaje przeliczać dziesiątki zł w biedronce. to nie jest normalne życie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 0:10
~mir.ko napisał(a): zgadzam się, ale nie uważam że dla pracowitej osoby i rozważnej 3 tys netto to pensja nie pozwalająca obecnie na spokojne życie. odlicz kredyt i opłaty i pozostaje przeliczać dziesiątki zł w biedronce. to nie jest normalne życie


Jeśli taka osoba ma do spłaty kredyt to znaczy że nie bardzo była rozważna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
30 listopada 2013r. o 0:14
dla rozrywki przeważnie ludzie biorą kredyty pow. 50 tys zł ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~smiech na sali niezalogowany
30 listopada 2013r. o 7:06
ale się usmialem hahahahah osioł jeden z drugim przytakują sobie jak jego znajomi sa zaradni życiowo i maja prace bo chcą!!!! od tak sobie hahahha ale uwaga później czytamy ze ofermy jedne jada na kredytach hahhahaa to już smialem się 5 minut !!!, z zaradnych inaczej :D:D::D potem czytam ze mieszkają na wynajętym hhahaah to już się turlam z waszych zaradnych życiowo znajomych hhahhaahha nie mogę z tych ludzi zacofanych co się tu wypowiadają , poważnie jesteście tak upośledzeni ???? każdy normalny wie ze osoba zdolna i wykształcone pracy w bolesłąwcu od tak nie znajdzie, czyli podsumowanie jesteście zaciemnienie bez wykształcenia, to wówczas znajdziecie prace na wynieś pozamiataj aby dostać w dupe i potem się tu zalic ze nogi bola i kregoslup, po drugie zadluzeni hahahahha 30 lat czy więcej ???? po trzecie na wynajętym hahhahah czyli zyjecie gorzej niż cygan pod mostem , on ma czyste konto dziekuje :D:D hahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 7:16
O... gimbaza wstała
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~idz qooczy do rozum niezalogowany
30 listopada 2013r. o 7:26
Quuczy napisał(a):
wojtek11 napisał(a):

pewnie może za 300zł da sie żyć!!!!!!!! przeginacie czy wy nie widzicie ile co kosztuje zarobki z przed 7 lat a ceny w sklepach poszły w zwysz o 60 %od tamtej pory dzisiaj żeby godnie żyć jak człowiek trzeba by było zarabiać minimum 3000zł,a nie zawsze dwie osoby mogą pracować mając dzieci w domu,owszem da sie chyba na zupkach chińskich za 800 wyżyć


Polemika z Tobą na temat zarobków/kosztów życia/utrzymania rodziny ani mi ani Tobie, nic nie da. Nie chcę, żebyś poczuł się urażony moją odpowiedzią, ale jeśli masz powyżej 28 lat (a zapewne tak jest) i nie potrafiłeś do tej pory znaleźć pracy, w której zarobisz min. 2500zł netto to jesteś (bez obrazy) niezaradny życiowo.
W gwoli ścisłości, nie jestem chłoptasiem po studiach, za które płacili rodzice, mam ledwo skończone technikum (bez tytułu) i ledwo zdaną maturę w tym roku, i mając 21 lat potrafiłem znaleźć pracę (nie katorżniczą i nie po znajomości), w której zarabiam w zależności od miesiąca od 2800-3500zł netto.
To tyle na temat dywagacji na temat zarobków.


//Quczy


i jak tu z zaściankiem rozmawiać jak nie umie się czytac ze zrozumieniem, przecież od poczatku jest napisane ze pracy nie ma dla młodych ludzi wykształconych , specjalistow z kwalifikacjami, to ze ty masz prace za 2500 i ze glopiej matury nie stać cie było zdac , to sie niema czym chwalić , dlatego masz prace, bo żaden na stanowisku kierownik nie zatrudni specjalisty aby mieć konkurencje, reasumując = prace masz bo osioł i bez rozumu, jakas tam kase zarobisz ale nigdy się nie rozwiniesz na stanowiska kierownicze, dle twój rozum tego już niestey nie ogarnie myślowo !!! wegetuj i nos glowe wysoko ze cos osiagneles w Bolesławcu :D:D:D hahhahahahahahah co za ludzie
1
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.