Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zachowanie kasjerki z PKP

~EN57 niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 19:13
Ta, kasjerka nie jest od rozmieniania pieniędzy, jak nie miałeś 2 zł trzeba było w krzaki iść! A nie naskakiwać na kasjerkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 19:51
TOjsienka napisał(a): Dalszą część powieści czyt.w temacie"Co mnie w życiu zabiło" :|


No pewnie, bo człowiek jak kot ma czasami siedem żyć i jak cię g...nie zabije, to trzeba próbować aż do skutku. Więc części powinno być co najmniej siedem, a jak dojdzie do tego bonus to nawet z dziesięć :> ;)
Niecierpliwie i wciąż w oczekiwaniu ... ;) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
9 grudnia 2013r. o 20:22
Nie czekaj tylko zjedz bigosa zapij mlekiem i twórz własną powieść na ścianie w klozecie palcem pisaną. :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 20:57
Metoda z kapustą i mlekiem to tylko na depresję działa ;)
Do pisania powieści potrzeba stanu skupienia, a nie gonitwy za rolką papieru :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
9 grudnia 2013r. o 21:48
To zjedz tabliczkę czekolady i powinieneś mieć dużo czasu na skupienie. :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 0:24
Moja Tosia(cóż za zbieżność !)właśnie skorzystała z kuwety,zakopała co trzeba.Nie biega z d...ą po osiedlu by brudzić dzieciakom piaskownicę,nie szuka drobniaków na pissuaressę,nie oskarża donośnym miauczeniem innych o brak zrozumienia jej potrzeb,nie przyjmuje z radością oznak uwielbienia w postaci 2zł.Pewnie posiada doświadczenie z innego życia,że ważne sprawy załatwia się w skupieniu we własnej kuwecie,lub (jeśli zdarzy jej trudna sytuacja)to z godnością kociej damy nie miauczy donośnie o tym po całej okolicy. I to by było na tyle ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
10 grudnia 2013r. o 14:01
To jedną a nawet dwie zbieżności ja widzę. :| :D Z tym że nie koniecznie w kuwecie :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 14:58
krewpotlzy napisał(a): Takze 2 zawsze miej przy sobie.


cytujac klasyka - człowieku, jakbym miał 2 złote, to bym sobie zycie ułozył!.... :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Villaro zaprasza