Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Zachowanie kasjerki z PKP

~ niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 15:15
jest jedna okropna kasjerka na pkp to fakt - ostatnio spieszyłam się na pociąg (wiadomo każda sekunda się liczy) a ona sobie groszówki w pudełku układała zamiast sprzedać mi szybko bilet, to mówię że się spieszę na ten pociąg co zaraz odjeżdża to nawet nie popatrzyła i po chwili burknęła "dokąd bilet"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 17:04
Oj tam, oj tam... 2 złotówki musiała pochować zanim się sępy zlecą ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~daniel niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 18:56
Całkiem rozumiem zachowanie kasjerki jakiś cwaniaczek wstawił automat bierze za to niezłe pieniądze i ma to wszystko w d...e zaś kasjerka jak jej zabraknie drobnych to co zrobi powie przepraszam muszę lecieć na miasto rozmienić i zostawi kolejkę a do tego jeszcze usłyszy co mnie to obchodzi bo Pani powinna mieć drobne ja nie mam czasu zaraz mam pociąg itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
14 grudnia 2013r. o 8:39
Przychodzi facet do lekarza:

- Panie doktorze męczy mnie uporczywy kaszel.
Lekarz pomyślał chwilę, po czym z szuflady wyjął kilka tabletek. Postawił to przed pacjentem i kazał połknąć, co ten bez namysłu zrobił.
- Tak właściwie to co to były za pigułki? - pyta w końcu facet.
- Na biegunkę - odpowiada lekarz.
- Jak to na biegunkę?! I to ma mi pomóc?
- No właśnie. Radziłbym więcej nie kaszleć...

:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11000
#Gilbertt nieaktywny
14 grudnia 2013r. o 9:32
~daniel napisał(a): Całkiem rozumiem zachowanie kasjerki jakiś cwaniaczek wstawił automat bierze za to niezłe pieniądze i ma to wszystko w d...e zaś kasjerka jak jej zabraknie drobnych to co zrobi powie przepraszam muszę lecieć na miasto rozmienić i zostawi kolejkę a do tego jeszcze usłyszy co mnie to obchodzi bo Pani powinna mieć drobne ja nie mam czasu zaraz mam pociąg itd.


całkowicie się z tobą zgadzam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2013r. o 11:38
krewpotlzy napisał(a): Witam chcialem opisać nieciekawe dla mnie zdarzenie które miało miejsce na dworcu pkp tego paskudnego niedzielnego poranka. A wiec wstając w pospiechu starałem sie zdażyc na pociąg przed godziną 6 który dowozi mnie do mjejsca pracy. W domu przed wyjściem standart kawa papieros klop i szpula na dworzec. Idąc jednak poczułem że chwila skupienia jakiej oddałem sie w domu na tronie nie dokonca zalatwila sprawe . Poprostu zachciało mi się s*ać. Bylem spokojny wiedząc że dworzec nas szczyci sie posiadaniem toalet. Jestem kierunek oczywisty na drzwiach niczym bilbord wita nas napis 2 zl. ZDZIERSTWO. Wyrazajac wlasna opinie na ten temat przez zacisnięte zeby zauważyłem że jednak nie mam bilonu. Chcąc rozmienić 10 zł udałem się do kasy . Pani jednak powiedziała ze nie rozmieni mi tej dyszki. Jakbym dostał w twarz. Nie poddając się dałem obrys sytuacji w jakiej jestem z zaznaczeniem że to już nie ma żartów i że liczy się każda chwila. NIE i (...). Bo ja sama te drobne nazbieralam nie po to zeby teraz komuś rozmieniać. Takie było jej idiotyczne tłumaczenie. Dodała jeszcze że wc jest prywatny nie pkp i zebym szukał zarządcy. Miałem ochote ściągnąć portki i opróżnić sie na lade. Szczęście że wsrod podroznych byla osoba ktora dala mi poprostu te 2 zl. Takze 2 zawsze miej przy sobie. TAK TO TYLKO W POLSCE DZIWNY KRAJ DZIWni LOKATORZY ABSURD GŁUPOTA PARANOJAZmoderowano 09.12.2013 godz.20:06 - powód: wulgaryzm (moderator)


A trzeba było mieć przy sobie po prostu STOPERAN!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 11:58
Jestem w szoku!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
15 grudnia 2013r. o 12:14
Co nie?Toż to siok :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.