Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rajdowa WOŚP
~ niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 22:47
~ napisał(a):
Gizek napisał(a): W Bolesławcu to WOŚP-u nie ma? Byłem w B-cu i spotkałem tam czterech żołnierzy z puszkami i żadnej młodzieży. Jakieś to miasto inne od pozostałych.


A więc teraz odpowiedz sam sobie gdzie ta orkiestra??? w cocordii??? dlaczego Owśiak przekazuje na wskazane cele mniej niż połowę zebranych środków co z resztą gdzie pieniądze od sponsorów przystanku co???

Tak a skąd ty masz takie cyfry - gdyby owsiak wydał choc jedną złotówkę niezgodnie z celem kwesty juz by nie organizoał WOŚP - i mam nadzieję że skoro negujesz tą imprezę to również odmówisz badaniea i leczenia sprzętem ufundowanym przez WOŚP - może znajdziesz gdzieś szpitak który został wsparty przez Caritas tams szukaj pomocy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 23:58
akcja fajna, a owsiak nieco wiecej niz 1 zlotowke wydaje na woodstok itp ;) ja nie daje owsiakowi ide do caritasu albo boleslawieckiego domu dziecka i tyle, a impreza na tesco swietna ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaśka niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 3:48
A ja daję Caritasowi, Owsiakowi i na Dom Dziecka. W tym wypadku politykę mam "gdzieś". Liczy się cel. Gdyby Fundacja Owsiaka nie rozliczyła się prawidłowo. mielibyśmy krzyk w mediach, które tylko czekają na taki kąsek... Jakoś nie ma się do czego przyczepić. Niektórych razi forma. ale czy ktoś inny jest w stanie wyzwolić takie pokłady entuzjazmu w działaniu wśród młodych i nie tylko młodych ludzi? Facet ma charyzmę i wykorzystuje ją w szlachetnym celu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4190
#Detonator nieaktywny
13 stycznia 2014r. o 6:53
Bolesławiecki szpital ma sprzęt od WOŚP,jestem ciekaw ilu krzykaczy odmówi leczeniu na nim,impreza mega,udało się coś zrobić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 7:19
~aa napisał(a): akcja fajna, a owsiak nieco wiecej niz 1 zlotowke wydaje na woodstok itp ;) ja nie daje owsiakowi ide do caritasu albo boleslawieckiego domu dziecka i tyle, a impreza na tesco swietna ;)

Tak ale nie są to pieniądze zw zbiórki - pieniądze zbierane w ramach finału mogą być wydane tylko na ten cel - woodstok z tego co wiem finansowyany jest z odsetek od zebranych pieniędzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 7:32
~ napisał(a):
Gizek napisał(a): W Bolesławcu to WOŚP-u nie ma? Byłem w B-cu i spotkałem tam czterech żołnierzy z puszkami i żadnej młodzieży. Jakieś to miasto inne od pozostałych.


A więc teraz odpowiedz sam sobie gdzie ta orkiestra??? w cocordii??? dlaczego Owśiak przekazuje na wskazane cele mniej niż połowę zebranych środków co z resztą gdzie pieniądze od sponsorów przystanku co???
,

Kolejny który się nakręca za sprawą mediów, którzy robią nagonkę na Owsiaka. Kto Ci powiedział, że przekazuje mniej niż połowę? Możesz to udowodnić? Nie! Bo usłyszałeś to od jakiegoś oszołoma w sklepie, albo przeczytałeś w internecie :/

Właśnie teraz jest sporo takich wiadomości. A nikt nie liczy ilu osobom pomógł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~żółte cc niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 8:42
~darek napisał(a): cel szczytny bardzo fajnie. ale jak popatrzec na te wies tuningi to płakac sie chce


to nie wieś tuningi darku ,tu nie chodzi o jakies lotki,spoilery itp siatki ,te auta maja profesjonalne klatki,kubły,szelki,zmodyfikowane silniki- to nie ma nic wspólnego z wiochą.
Tak to jest jak sie ocenia ksiązke po okładce...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 9:57
~ napisał(a):
~ napisał(a):
Gizek napisał(a): W Bolesławcu to WOŚP-u nie ma? Byłem w B-cu i spotkałem tam czterech żołnierzy z puszkami i żadnej młodzieży. Jakieś to miasto inne od pozostałych.


A więc teraz odpowiedz sam sobie gdzie ta orkiestra??? w cocordii??? dlaczego Owśiak przekazuje na wskazane cele mniej niż połowę zebranych środków co z resztą gdzie pieniądze od sponsorów przystanku co???

Tak a skąd ty masz takie cyfry - gdyby owsiak wydał choc jedną złotówkę niezgodnie z celem kwesty juz by nie organizoał WOŚP - i mam nadzieję że skoro negujesz tą imprezę to również odmówisz badaniea i leczenia sprzętem ufundowanym przez WOŚP - może znajdziesz gdzieś szpitak który został wsparty przez Caritas tams szukaj pomocy



http://wzzw.wordpress.com/2013/01/06/dlaczego-nie-daje-owsiakowi-argumenty-w-punktach/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.