Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rajdowa WOŚP
~mama niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 10:12
A ja chciałabym bardzo podziękować wszystkim organizatorom oraz uczestnikom imprezy. Uważam, że za poświęcanie swojego prywatnego czasu i chęci na zorganizowanie tego wszystkiego należy się wielki szacunek. Nie jestem wielką fanką tych samochodów, ale zdaję sobie sprawę, że zgranie takiej imprezy wymaga sporego nakładu pracy wielu ludzi. Polityka jaka jest każdy widzi, póki co nie sądzę, aby miało się to zmienić, tym bardziej biadolenie- a WOŚP pomaga co roku. Chory nie może czekać, aż się politykom w głowach poukłada-tylko liczy na na pomoc wtedy gdy tego potrzebuje. Dzieciątko mojej przyjaciółki leżało w inkubatorze za pieniądze z WOŚP przez kilka tygodni- właśnie wtedy NAMACALNIE zauważa się, że ta pomoc trafia do ludzi. DZIĘKUJE NASZEJ RAJDOWEJ WOŚP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 10:30
~Motywacja napisał(a): (...)

i odezwał się (...).. wiecznie mu coś nie pasuje. Nie pomagasz - nie oceniaj! Każdy sam zarządza swoimi pieniędzmi.

Zmoderowano 13.01.2014 godz.20:00 - powód: konsekwencja usunięcia cytowanego posta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 11:36
Przestańcie zasrywać ta wasz ą polityką ten temat,impreza była super i ludzie świetni .Brawo i więcej takich akcji.Pozdro dla wszystkich co się udzielają,jestescie zakręciscie sympatyczni. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
13 stycznia 2014r. o 11:48
więcej imprez tego typu :D a jeśli są tylko nigdzie o tym nie pisze no to w końcu niech ktoś napisze :D

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adi niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 18:36
Bolesławiec to dno. Miasto liczy ok 40 tys. mieszkańców A władza nie jest w stanie zorganizować imprezy To po co utrzymywać ten BOK ? Wstyd Wioski do o koła bolca coś robią A tu cisza :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gość niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 19:11
Warta Bolesławiecka uzbierała prawie 10 tys. A bolesławiec ile???bo chyba nigdzie nie piszą o tym....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kim niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 19:27
[img=1389637663_vcwk9nv.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kim niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 19:28
[img=1389637734_w6purk4.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.