Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rajdowa WOŚP
~ niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 19:45
http://boskamatka.wordpress.com/2014/01/12/boskiej-matki-odpowiedz-hejterom-wielkiej-orkiestry/ :P :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wojtass niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 20:44
~Gość napisał(a): Warta Bolesławiecka uzbierała prawie 10 tys. A bolesławiec ile???bo chyba nigdzie nie piszą o tym....


Bcrally team ,uzbierał przy zamkniętym sztabie 9,5 tyś

http://azartsat.pl/wiadomosci/rajdowa-wosp-zapowiedz

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 20:45
Suuuuper :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kim niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 21:08


dlaczego Owśiak przekazuje na wskazane cele mniej niż połowę zebranych środków co z resztą gdzie pieniądze od sponsorów przystanku co???

nie wiem dlaczego moderator usunął mój post, ale odsyłam pieniaczy tutaj:

http://www.wosp.org.pl/fundacja/rozliczenia_finansowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alik niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 21:43
Dzisiaj podano oficjalnie że WOŚP wydaje na cele charytatywne 91.6% zebranych pieniędzy. I to jest prawdziwa informacja a nie te plotki rozsiewane przez różnych zawistników. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 21:45
Sam jesteś pieniacz. :] Wskaż mi w tym linku, gdzie jest napisane, że przekazuje mniej niż połowę? Gdzie pieniądze od sponsorów? No właśnie nie postarałeś się o poszukanie takich danych, tylko bezmyślnie kopiujesz jakieś linki. Nie podam Ci na tacy dokładnych danych o fundacji Owsiaka. Pomęcz się trochę gimbusie :P :D Koło 15-20% wszystkich pieniędzy idzie na obsługę, ale pieniądze zebrane podczas finału w całości idą na zakup sprzętu. Tyle w tym temacie. Wystarczy czytać ze zrozumieniem :> Księży boli, że to do nich nie trafiają te pieniądze, dlatego nazywają Owsiaka szatanem. Wykorzystują PiS do swoich rozgrywek z WOŚP. Nie chcesz, to nie musisz dawać pieniędzy, bo to akcja dobrowolna, ale nie pomawiaj i nie obrażaj człowieka, o którym nic nie wiesz. Człowieka dzięki któremu ludzie z całej Polski mogą pomóc, bo państwo ma nas w du... w nosie. Idź daj na tacę i może dostaniesz rozgrzeszenie :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kim niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 21:56
~ napisał(a): Sam jesteś pieniacz. :] Wskaż mi w tym linku, gdzie jest napisane, że przekazuje mniej niż połowę? Gdzie pieniądze od sponsorów? No właśnie nie postarałeś się o poszukanie takich danych, tylko bezmyślnie kopiujesz jakieś linki. Nie podam Ci na tacy dokładnych danych o fundacji Owsiaka. Pomęcz się trochę gimbusie :P :D Koło 15-20% wszystkich pieniędzy idzie na obsługę, ale pieniądze zebrane podczas finału w całości idą na zakup sprzętu. Tyle w tym temacie. Wystarczy czytać ze zrozumieniem :> Księży boli, że to do nich nie trafiają te pieniądze, dlatego nazywają Owsiaka szatanem. Wykorzystują PiS do swoich rozgrywek z WOŚP. Nie chcesz, to nie musisz dawać pieniędzy, bo to akcja dobrowolna, ale nie pomawiaj i nie obrażaj człowieka, o którym nic nie wiesz. Człowieka dzięki któremu ludzie z całej Polski mogą pomóc, bo państwo ma nas w du... w nosie. Idź daj na tacę i może dostaniesz rozgrzeszenie :/


Ależ mi się dostało :) a mi właśnie chodziło, żeby ci pieniacze, co wyzywają Owsiaka i jego akcję tam zajrzeli- bo ja akurat jestem za Owsiakiem i jego akcją i w 100% popieram, a przez wcześniejsze skasowanie mojego postu przez moderatora wyszło jak wyszło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 22:40
-no kim- chyba trza ci tylko zarzucić, że cytowac nie umisz ;-) bo wcześniej dobre zdjęcia powklejałeś z rozliczenia wośp- ale jest git - Owsiak górą !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza