Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Które LO po Gimnazjum I czy II?

~absolwentka ILO niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 18:48
~ napisał(a): I LO klasa maturalną - Ostatnio na spotkaniu z nauczycielem, jako rodzic, dowiedziałem sie,że matura to prywatny problem mój i mojego dziecka / ?!/ pytania o przygotowania z przdmiotówl ścisłych/ nauczyciel na permanentnych zwolnieniu/ zbywane były durnowatymi złośliwościami wychowawczyni. Zgłupiałem :( nie wiedziałem jak zareagować- pozostają korepetycje :( a następny dzieciak pójdzie do II LO :( szkoda, sam kończyłem tę szkołę, sentyment - myliłem sie .

Nauczyciel od przedmiotów ścisłych na zwolnieniu...jesli to jest to, o czym myslę, to wierz mi, ze ten nauczyciel wolał by nie być na tym zwolnieniu....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~absolwentkaILO niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 18:49
wolałby miało byc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 19:49
Ja proponuję mechanik :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 20:12
A tam,matka budowlanka każdego przyjmie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 21:08
~ napisał(a):
~ napisał(a): A ja z całą pewnością polecam technikum skończyć W naszym mieście jest już duża oferta kierunków które wiodą prym na rynku pracy wybierz swoją przyszłość a nie trzyletnią zabawę a potem rejestracja w pup teraz tylko po technikum masz lepszy start.


tECHNIKUM TAK JAK CHCESZ już tyrać po skończeniu technikum,i poza tym kto cię weżmie po technikum do roboty ,chyba do fizycznej zasuwy, jak nie chcesz studiów to fakt,po co ci liceum.
Źle zrozumialy post chodzi o to że po technikum masz lepiej i łatwiej na studiach i nie pisz bzdur że do roboty fizycznej ,ponieważ jak jesteś kumaty/a to wiesz że na studia chętniej przyjmowani są ludzie z daną już wiedzą którą dalej profesorowie kontynują. A po liceum ludzie są nawet lekko wyśmiewani nieznaną się nawet na prostym rysunku techniczym żenada .Liceum jest dla ludzi zielonych tych którzy jeszcze niewiedzą co chcą w życiu robić i zastanawiają się a po technikum dalej kierunkowo na studia i cel osiągniety
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 21:16
To fakt ja sam skończyłem lo i dlatego polecam też technikum fakt że rok dłużej ale dla ludzi z pasją to nic ,ale potem studia są przyjemnośćią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 23:47
Ja również jestem zdania, że lepiej jest iść do technikum. Sam kończyłem 2LO. Może i na 1 semestrze studiów Ci, z liceum radzą sobie lepiej (fizyka, matematyka). Później jest pogrom, ludzie po liceum są wyśmiewani przez wykładowców. To co ja się dopiero uczyłem, ludzie po technikum mieli już opanowane(mechanika, elektronika, programowanie).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 0:09
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): A ja z całą pewnością polecam technikum skończyć W naszym mieście jest już duża oferta kierunków które wiodą prym na rynku pracy wybierz swoją przyszłość a nie trzyletnią zabawę a potem rejestracja w pup teraz tylko po technikum masz lepszy start.


tECHNIKUM TAK JAK CHCESZ już tyrać po skończeniu technikum,i poza tym kto cię weżmie po technikum do roboty ,chyba do fizycznej zasuwy, jak nie chcesz studiów to fakt,po co ci liceum.
Źle zrozumialy post chodzi o to że po technikum masz lepiej i łatwiej na studiach i nie pisz bzdur że do roboty fizycznej ,ponieważ jak jesteś kumaty/a to wiesz że na studia chętniej przyjmowani są ludzie z daną już wiedzą którą dalej profesorowie kontynują. A po liceum ludzie są nawet lekko wyśmiewani nieznaną się nawet na prostym rysunku techniczym żenada .Liceum jest dla ludzi zielonych tych którzy jeszcze niewiedzą co chcą w życiu robić i zastanawiają się a po technikum dalej kierunkowo na studia i cel osiągniety




No to dla facetów i zawody techniczne,jakaś mechanika,informatyka itp,na politechnikę jak kolesie chca iść ,ale nie powiesz ,że jak ktos chce być lekarzem ,filologiem czy artysta plastykiem czy muzykiem ,czy studiowac języki rózne to mu technikum sie na cos przyda,śmiech na sali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza