Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Artykuły szkolne
~Anonim niezalogowany
14 lutego 2014r. o 11:55
dobre , bo Polskie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
14 lutego 2014r. o 12:02
Nędzny artykuł,znam tych ludzi ciężko harowali całe życie uczciwie i spokojnie,a ten głupi temat może im zaszkodzić ja widzę że redaktorzy to się chyba bardzo nudzą może by tak troche śmierdzących spraw gminy wywalić na światło dzienne.ja bym za ten temat to wam sprawe wytoczył za zniesławienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~abc niezalogowany
14 lutego 2014r. o 12:03
Bolesławiec nie pozostaje w tyle:-)
Piękne stragany i budki można oglądać na ulicy Górne Młyny na miejscu niedoszłego Centrum Handlowego:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11416
#SzatanPlan nieaktywny
14 lutego 2014r. o 12:07
Widzę, że p. Kazimierz nie ma o czym pisać. :-) Mieszkam w Nowogrodźcu od zawsze i odkąd państwo M. przenieśli swój sklep właśnie w to miejsce to ta budka tam stoi i nikomu nie przeszkadza. Nie wiem, czemu ma służyć ten artykuł? Fakt, może i źle określony asortyment, ale czy jest sens zaraz o tym pisać? Nie wydaje mi się. Podziwiam więc refleks redakcji, ponieważ jak już wyżej wspomniałam, nie stoi to tam od dwóch dni, tylko o wiele, wiele dłużej. No ale jak się nie ma o czym pisać to można się przyczepić nawet takiej bzdury... ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
14 lutego 2014r. o 12:37
SzatanPlan napisał(a): Widzę, że p. Kazimierz nie ma o czym pisać. :-) Mieszkam w Nowogrodźcu od zawsze i odkąd państwo M. przenieśli swój sklep właśnie w to miejsce to ta budka tam stoi i nikomu nie przeszkadza. Nie wiem, czemu ma służyć ten artykuł? Fakt, może i źle określony asortyment, ale czy jest sens zaraz o tym pisać? Nie wydaje mi się. Podziwiam więc refleks redakcji, ponieważ jak już wyżej wspomniałam, nie stoi to tam od dwóch dni, tylko o wiele, wiele dłużej. No ale jak się nie ma o czym pisać to można się przyczepić nawet takiej bzdury... ;-)


Patrz inaczej, to jest Bolec.Humor.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
14 lutego 2014r. o 12:45
~BRUTUS napisał(a): Nędzny artykuł,znam tych ludzi ciężko harowali całe życie uczciwie i spokojnie,a ten głupi temat może im zaszkodzić ja widzę że redaktorzy to się chyba bardzo nudzą może by tak troche śmierdzących spraw gminy wywalić na światło dzienne.ja bym za ten temat to wam sprawe wytoczył za zniesławienie.
Sprawa sprawą ,ale reklame mają gratis ide sobie buty robocze do nich kupić bardzo lubię buty robocze mam 8 par kupie 9 pare te z pomarańczową wyściółką fajne tylko cz rozmiarówke mają ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
14 lutego 2014r. o 12:55
~BRUTUS napisał(a):
~BRUTUS napisał(a): Nędzny artykuł,znam tych ludzi ciężko harowali całe życie uczciwie i spokojnie,a ten głupi temat może im zaszkodzić ja widzę że redaktorzy to się chyba bardzo nudzą może by tak troche śmierdzących spraw gminy wywalić na światło dzienne.ja bym za ten temat to wam sprawe wytoczył za zniesławienie.
Sprawa sprawą ,ale reklame mają gratis ide sobie buty robocze do nich kupić bardzo lubię buty robocze mam 8 par kupie 9 pare te z pomarańczową wyściółką fajne tylko cz rozmiarówke mają ??
Sam ze sobą piszesz ?? aż tak z tobą zle ?? :D. Nie mam pojęcia co w tym jest nie tak że wisi sobie napis artykuły szkole ?? raczej bolec info słynie z tego aby krytykować władze i mieszkańców Nowogrodzca ;) piszcie wkońcu o czymś normalnym a nie o takich rzeczach

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
14 lutego 2014r. o 13:04
Życie zmusza ludzi do tego, aby zarobili kilka złoty na jedzenie. A że nie mają pieniędzy, sprzedają na chodnikach, murkach, itp.
Dla mnie nie jest to śmieszne, raczej smutne. Moim zdaniem artykuł powinien być jak takim ludziom pomóc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza