Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Artykuły szkolne
~d niezalogowany
14 lutego 2014r. o 13:30
Kochani - czym Wy się oburzacie - sprzedaż - sprzedażą - ale taka prawda - TO NIE SĄ ART> SZKOLNE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kmieć małorolny. niezalogowany
14 lutego 2014r. o 13:34
A, "pdzinkować" za zamieszczenie tej reklamy,potrzebuje se kupić filcy nowe i bereta na głowe,bo już stare filcy mnie sie zdarli od roboty w chliewie a nie wiedział ja ,ze takie pienkne gumaki mozna tu w miasteczku tak łatwo nabyć,taki pójde ja hutko i kupie se ze trzy pary bo wiosna i trza zagona uprawiać i te lacze potrzebne mnie so.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lutego 2014r. o 13:41
~kmieć małorolny. napisał(a): A, "pdzinkować" za zamieszczenie tej reklamy,potrzebuje se kupić filcy nowe i bereta na głowe,bo już stare filcy mnie sie zdarli od roboty w chliewie a nie wiedział ja ,ze takie pienkne gumaki mozna tu w miasteczku tak łatwo nabyć,taki pójde ja hutko i kupie se ze trzy pary bo wiosna i trza zagona uprawiać i te lacze potrzebne mnie so.


podzinkować,podzinkować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lutego 2014r. o 14:08
to taki chłyt marketidody :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
14 lutego 2014r. o 16:16
Myślałem już, że to stragan Relicha, co to wszystko robi źle, na niczym sie nie zna i najlepiej żeby nie istniał. Niezła niespodzianka.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
14 lutego 2014r. o 16:33
~srutututu napisał(a): (...)kampania za pasem a Marczewski to przeciwnik polityczny Relicha(...)


haha boski jestes :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
14 lutego 2014r. o 16:35
Zobaczymy, gdy przyjdzie czas wyborów. Wtedy wszystko zostanie przypomniane. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11416
#SzatanPlan nieaktywny
14 lutego 2014r. o 17:29
"Chcieliśmy ustalić, która szkoła z Nowogrodźca wprowadziła nowe "artykuły szkolne", ale sprzedawczyni nie chciała odpowiadać na nasze pytania."

Żeby jeszcze tych szkół w Nowogrodźcu kilka było.. :D Gimbaza i podstawówka to jak jedność. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie