Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Artykuły szkolne
~ niezalogowany
14 lutego 2014r. o 17:53
Nędzny artykuł, śmiać się z kogoś ze chce zarobić "grosza", wstyd....
Może zamiast śmiać się ze słabszych to redaktor pokaże że ma przysłowiowe j.... i zrobi reportaż o "Night Club'ach " w Bolesławcu i okolicach. Wystarczy odwagi? Wiem, wiem słabszego łatwiej...
Ciekawe jak szybko zniknie ten mój post...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5277
#Niezarejestrowany nieaktywny
14 lutego 2014r. o 18:12
"Oferta artykułów szkolnych nie jest zbyt okazała i interesująca, ale może w przyszłości będzie lepsza. Kto wie?"
Można by napisać też tak:
" Artykuły na Bolcu są żenujące i i poniżej krytyki , ale może w przyszłości będą lepsze . Kto wie ? Może zaczną tu pracować "dziennikarze śledczy z prawdziwego zdarzenia " a nie DJ z zamiłowania , górnik emeryt i mama wychowująca dzieci" . No i jak podoba się , kontekst podobny :P :D :> :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lutego 2014r. o 18:53
sprzedawczyni to powinna sobie ubrać te gumowce i kopa zapalić temu panu hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zarejstrowany niezalogowany
14 lutego 2014r. o 18:53
Niezarejestrowany napisał(a): "Oferta artykułów szkolnych nie jest zbyt okazała i interesująca, ale może w przyszłości będzie lepsza. Kto wie?"
Można by napisać też tak:
" Artykuły na Bolcu są żenujące i i poniżej krytyki , ale może w przyszłości będą lepsze . Kto wie ? Może zaczną tu pracować "dziennikarze śledczy z prawdziwego zdarzenia " a nie DJ z zamiłowania , górnik emeryt i mama wychowująca dzieci" . No i jak podoba się , kontekst podobny :P :D :> :]


brawo popieram w całej rośćiągłośći
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lutego 2014r. o 19:27
~zarejstrowany napisał(a):
Niezarejestrowany napisał(a): "Oferta artykułów szkolnych nie jest zbyt okazała i interesująca, ale może w przyszłości będzie lepsza. Kto wie?"
Można by napisać też tak:
" Artykuły na Bolcu są żenujące i i poniżej krytyki , ale może w przyszłości będą lepsze . Kto wie ? Może zaczną tu pracować "dziennikarze śledczy z prawdziwego zdarzenia " a nie DJ z zamiłowania , górnik emeryt i mama wychowująca dzieci" . No i jak podoba się , kontekst podobny :P :D :> :]


brawo popieram w całej rośćiągłośći



Ja też popieram ,tylko ,że w całej rozciągłości. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lutego 2014r. o 19:32
Jestem przekonany, że redaktora zaprosił radny z Komisji Oświaty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
14 lutego 2014r. o 19:49
Niesamowite. Anonimowi goscie, ktorzy placza i narzekaja, ze rzad ich okrada, ze Polska biedna, ze w porownaniu do Europy miasta zaniedbane, ze brudno, ze nikt nie dba. Tacy zatroskani o porzadek, a jednoczesnie otwarcie pisza, ze syf w centrum jest super, ze nikomu nie przeszkadza, i ze nawet jest fajnie miec troche balaganu.
Takim mysleniem i marudzeniem nigdy nie zmienimy tego kraju. Zawsze bedzie syf w rynku, bo takim jak WY nie przeszkadza balagan.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
14 lutego 2014r. o 19:59
~ napisał(a): to taki chłyt marketidody :D

To po wiela te filce?Pójdo po dychu?
A sie chłytłam :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.