Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Akcja Kocham Polskę w Bolesławcu
3812
#antykomercjalista nieaktywny
21 lutego 2014r. o 18:17
..ojej :/ , deja vu, ale na szczęście :> ,
..."Déjà vu występuje z równą częstotliwością w różnych populacjach. W różnych badaniach uzyskano jednak wyniki niejednoznaczne. Wykazano, że doświadczyło go 30 – 96% ludzi. W zdecydowanej większości przypadków jest zjawiskiem występującym u zdrowych osób"- za wikipedią. Czyli uufff, jesteś zdrowa TOjsienka :D .
.. :D :D

...Ale synowie ziemi nocą się zgromadzą śmieszni karbonariusze spiskowcy wolności będą czyścili swoje muzealne bronie przysięgali na ptaka i na dwa kolory...Z.H.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
22 lutego 2014r. o 6:06
~ napisał(a):
Poza tym to nie byli Polacy!
Mykoła Diomko zwany dla niepoznaki Mieczysławem Moczarem twierdził, że "ojczyzną każdego komunisty jest Związek Radziecki". I dlatego oni ("patrioci") mordowali wartościowych Polaków walczących o niepodległość

To oczywiste, trudno żeby było inaczej, więc byli spadochroniarze- grupa inicjatywna PPR :D
Komuniści nie uznawali niepodległości Polski i legalności państwa polskiego, zwalczali je. Dlatego Polacy się zbytnio do nich nie garnęli .
Poza tym Stalin w czasach " wielkiej czystki" wymordował całą wierchuszkę KPP rezydującą w Rosji sowieckiej i zdelegalizował partię. Ostali się tylko ci, co akurat siedzieli w polskich więzieniach za zdradę stanu, a po wkroczeniu Niemców nawiali do sowietów.
No i była jeszcze Wanda Wasilewska " Lwowna ", córka porządnego człowieka, przyjaciela Piłsudskiego ( dlatego nie siedziała ;) ), która po 17.09.1939r. na łamach gazet lwowskich, cytując Mołotowa, cieszyła się, że wreszcie przestał istnieć pokraczny "bękart" traktatu wersalskiego...
To tak , Sokole, a'propos zrzucania niektórych "bohaterów" z cokołów pomników...

Miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lutego 2014r. o 8:05
~Mateusz Dawid Szczepaniak napisał(a): Polecam przeczytanie ze zrozumieniem mój pierwszy post i zastanatowić się
co konkretnie nam chodzi, bo nie o profity jak insynuuję TOjsienka.


Nie o profity? jak MW była w parlamencie, to układali się z każdym, żeby tylko być u władzy i rządzić; teraz też macie piękne hasła w gębie, a przyjdzie co do czego i nie daj boże doszlibyście do władzy to znowu zapanowałby zascianek i zamordyzm i nadgorliwość religijna; pięć piw dla wszystkich poprosze!
SIEG HEIL!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
22 lutego 2014r. o 11:40
~ napisał(a): nie daj boże doszlibyście do władzy to znowu zapanowałby zascianek i zamordyzm i nadgorliwość religijna

Zgadza się.Jakoś mnie nie kreci gnębienie mniejszości.Już ja tam wolę żeby łaził po ulicy spokojny obcokrajowiec,buddysta niż bandyta bo Polak i wielki chrześcijanin.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
22 lutego 2014r. o 11:50
Np. francuzi też tak mówili na początku jak wy teraz i co wyszło?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
22 lutego 2014r. o 14:15
Zdemotywowany napisał(a): Np. francuzi też tak mówili na początku jak wy teraz i co wyszło?

Nie wiem,nie wnikam jakoś nie interere mnie to :| ale co by tam u nich nie wyszło to widzę że na forum coraz więcej wróżek :| :D
Chuligany-to jest między innymi ten wrzód na dupie narodu i jeszcze trzeba ich karmić.
W chinach na wiochach jest fajne rozwiązanie na takich.Stawiają klatkę koło domu rodzinnego ,rozbierają gada do golasa stoi strażnik i raz dziennie dopuszcza mamusie z michą a jak nie przyjdzie to sorry...dzisiaj nie jesz.Fajna metoda w stylu jak sobie mnie wychowałaś takiego mnie masz wiec tam nie ma bezstresowego wychowywania.Przez te bezstresowe wychowywanie już się wam wszystkim w dupach poprzewracało i nie wiecie co ze sobą zrobić z nadmiaru wolego czasu. :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lutego 2014r. o 14:26
Widze że ty też za bardzo nie wiesz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 lutego 2014r. o 16:04
TOjsienka napisał(a):
Zdemotywowany napisał(a): Np. francuzi też tak mówili na początku jak wy teraz i co wyszło?

Nie wiem,nie wnikam jakoś nie interere mnie to :|

To bardzo głupio z twojej strony, ponieważ stara prawda mówi, że najlepiej uczyć sie na cudzych błędach.

Kilka lat temu "nieszcześliwi" emigranci robili konkretne zadymy w Paryżu. Nawet wpis na wiki jest, hehe.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamieszki_we_Francji_%282005%29


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.