Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Akcja Kocham Polskę w Bolesławcu
~Mateusz Dawid Szczepaniak niezalogowany
20 lutego 2014r. o 19:39
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=445730738892109&set=a.445730732225443.1073741845.405940812871102&type=1
Zapraszam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
20 lutego 2014r. o 19:56
A mógł byś tak pokrótce napomknąć o co chodzi z tą kwestią rasową?

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mateusz Dawid Szczepaniak niezalogowany
20 lutego 2014r. o 20:05
Trzeba zaznaczyć - tzw kwestie rasowe.
Jesteśmy często oczerniani mianem rasistów faszystów etc, dlatego postanowiłem poruszyć ten temat i przedstawić nasz stosunek do tego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2014r. o 21:01
~Iza napisał(a): Tych "patriotów" ;) spod znaku GL-AL to możliwe, ale nie z zimna krwią, tylko wykonując wyrok.

Poza tym to nie byli Polacy!
Mykoła Diomko zwany dla niepoznaki Mieczysławem Moczarem twierdził, że "ojczyzną każdego komunisty jest Związek Radziecki". I dlatego oni ("patrioci") mordowali wartościowych Polaków walczących o niepodległość


Zmoderowano 20.02.2014 godz.21:04 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2014r. o 21:05
~ napisał(a):
Spokojnie Anonimie jakbyś śledził dyskusję to byś wiedział że W. to skrót od Wojciech, opanuj emocję, jak Marcin którego tak nienawidzisz zobaczy twój wpis być może się do niego odniesie, być może. Cierpliwości.


Niewygodne fakty mylisz z nienawiścią. A to szacunek do prawdy wymaga sprostowań i wyjaśnień
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2014r. o 23:21
Szkoda czasu na dyskusję o tej MW. Niewyżyte młokosy chcą za wszelką cenę zaistnieć tylko nie wiedzą jak. Żenada. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3812
#antykomercjalista nieaktywny
21 lutego 2014r. o 13:18

:* KOCHAM POLSKĘ !!! :*

Wspaniała akcja młodych ludzi w całej POLSCE. Od dwóch tygodni z racji wykonywanego zawodu dużo jeżdzę po naszym pięknym kraju (Wrocław, Łódz, Warszawa, Białystok, Olsztyn, Bydgoszcz, Poznań oraz ogrom mniejszych miejscowości) i bardzo pocieszające jest to, że plakaty, które po powrocie zobaczyłem również w Bolesławcu, wisiały wszędzie. Te plakaty to dopiero iskra, która żywym wielkim ogniem dopiero może zapłonąć. Więc "wyzwolone" siły "myslicieli" poprawności politycznej mają się czego obawiać. Młode pokolenie nie skażone komunistyczną doktrynacją i pokoleniem cinkciarzy i złodziei lat 90-tych samo odkrywa swoje korzenie, swoją tożsamość. To, dzięki czemu mogą każdego dnia chodzić dumni, pomagać bliźnim, usmiechać się do siebie, tak po prostu, po ludzku, pomagać starszym i skrzywdzonym, i nie robić tego na pokaz, dla poklasku, dla pieniędzy, tylko dlatego, że po prostu są młodymi Polakami i tak to czują. I nikt z nich nie widzi za swoim postępowaniem i działaniem chęci zdobycia popularności, czy jakichkolwiek dóbr materialnych. Bo najważniejszy jest naród, bo to w nim zawsze się tlić będzie tożsamość, tradycja, wiara, miłość, Polska... (... ...) ... Dziękuję swoim rodzicom za to, że Polskę zawszę będę dumnie nosił w sercu. Za oglądanie, siedząc na kolanach taty za młodu, rysunków Artura Grottgera, albumów o Powstaniu Warszawskim, za opowieści o Legionach marszałka Pilsudskiego, o rozbiorach, o germanizacji i rusyfikacji, o Kościuszce, o potędze oreża polskiego w XVII wieku, o hołdzie pruskim, o walce z niemieckim zakonem krzyżowym. Za karcenie mnie za rzeczy złe, i nie chwalenie za dobre. Za rozmowy, zabawy, podróże i dużą matczyną cierpliwość... (... ...)...

...dlatego Kocham Polskę :*

P.S.
A Wy towarzysze, obywatele świata, myślący tylko poprawnie politycznie, tolerancyjni, kochający wszystkich myślących tak samo, :D widzicie jak ta polskość się szerzy :D hahahaha. Wam też bardzo dziękuję że jesteście, mimo że czytając to akurat forum widzę nie jesteście zdolni do konstruktywanej dyskusji i przedtawienia sensownych argumentów (fakt że najpierw trzeba je mieć) a epitety i wyzwiska wychodza wam najlepiej ;) :D tak trzymajcie!!! Ja akurat nie dyskutuję z wami, wolę iść rzucać grochem o ścianę :D... A za co wam dziękuję? A za to że jesteście, bo takie postawy jak wasze tylko jeszcze mocniej wykuwaja moją postawę i patriotyzm. :D :> :P :| ....'dziekuję'


Dopisane 21.02.2014r. o godz. 13:18:


:* KOCHAM POLSKĘ !!! :*

Wspaniała akcja młodych ludzi w całej POLSCE. Od dwóch tygodni z racji wykonywanego zawodu dużo jeżdzę po naszym pięknym kraju (Wrocław, Łódz, Warszawa, Białystok, Olsztyn, Bydgoszcz, Poznań oraz ogrom mniejszych miejscowości) i bardzo pocieszające jest to, że plakaty, które po powrocie zobaczyłem również w Bolesławcu, wisiały wszędzie. Te plakaty to dopiero iskra, która żywym wielkim ogniem dopiero może zapłonąć. Więc "wyzwolone" siły "myslicieli" poprawności politycznej mają się czego obawiać. Młode pokolenie nie skażone komunistyczną doktrynacją i pokoleniem cinkciarzy i złodziei lat 90-tych samo odkrywa swoje korzenie, swoją tożsamość. To, dzięki czemu mogą każdego dnia chodzić dumni, pomagać bliźnim, usmiechać się do siebie, tak po prostu, po ludzku, pomagać starszym i skrzywdzonym, i nie robić tego na pokaz, dla poklasku, dla pieniędzy, tylko dlatego, że po prostu są młodymi Polakami i tak to czują. I nikt z nich nie widzi za swoim postępowaniem i działaniem chęci zdobycia popularności, czy jakichkolwiek dóbr materialnych. Bo najważniejszy jest naród, bo to w nim zawsze się tlić będzie tożsamość, tradycja, wiara, miłość, Polska... (... ...) ... Dziękuję swoim rodzicom za to, że Polskę zawszę będę dumnie nosił w sercu. Za oglądanie, siedząc na kolanach taty za młodu, rysunków Artura Grottgera, albumów o Powstaniu Warszawskim, za opowieści o Legionach marszałka Pilsudskiego, o rozbiorach, o germanizacji i rusyfikacji, o Kościuszce, o potędze oreża polskiego w XVII wieku, o hołdzie pruskim, o walce z niemieckim zakonem krzyżowym. Za karcenie mnie za rzeczy złe, i nie chwalenie za dobre. Za rozmowy, zabawy, podróże i dużą matczyną cierpliwość... (... ...)...

...dlatego Kocham Polskę :*

P.S.
A Wy towarzysze, obywatele świata, myślący tylko poprawnie politycznie, tolerancyjni, kochający wszystkich myślących tak samo, :D widzicie jak ta polskość się szerzy :D hahahaha. Wam też bardzo dziękuję że jesteście, mimo że czytając to akurat forum widzę nie jesteście zdolni do konstruktywanej dyskusji i przedtawienia sensownych argumentów (fakt że najpierw trzeba je mieć) a epitety i wyzwiska wychodza wam najlepiej ;) :D tak trzymajcie!!! Ja akurat nie dyskutuję z wami, wolę iść rzucać grochem o ścianę :D... A za co wam dziękuję? A za to że jesteście, bo takie postawy jak wasze tylko jeszcze mocniej wykuwaja moją postawę i patriotyzm. :D :> :P :| ....'dziekuję'

...Ale synowie ziemi nocą się zgromadzą śmieszni karbonariusze spiskowcy wolności będą czyścili swoje muzealne bronie przysięgali na ptaka i na dwa kolory...Z.H.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
21 lutego 2014r. o 17:16
deja vu mam :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza