Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Akcja Kocham Polskę w Bolesławcu
211
skorn
19 lutego 2014r. o 23:03
Okażmy chrześcijańskie miłosierdzie bratu mniejszemu, gdyż nie wie co czyni:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Narodowe_Si%C5%82y_Zbrojne

https://pl.wikipedia.org/wiki/Narodowe_Si%C5%82y_Rezerwowe


Pomyślcie o tym, że tacy jak on rozmanażają się i mają prawa wyborcze! : (

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~antynsz niezalogowany
19 lutego 2014r. o 23:12
skorn napisał(a): Okażmy chrześcijańskie miłosierdzie bratu mniejszemu, gdyż nie wie co czyni:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Narodowe_Si%C5%82y_Zbrojne

https://pl.wikipedia.org/wiki/Narodowe_Si%C5%82y_Rezerwowe




Czyli, krótko mówiąc, z zimną krwią mordowali Polaków walczących w partyzantce. To ja mam w dupie takich patriotów! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 lutego 2014r. o 23:17
Jeśli już, to mordowali sie wzajemnie. Różnica na korzyść NSZ jest taka, że walczyli w interesie wolnej Polski, a partyzantka komunistyczna w interesie Sowietów.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
19 lutego 2014r. o 23:27
tieri napisał(a): ale powiedz mi który z wszechpolaków oprócz darcia mordy zrobił coś dla Polski?? dla nas??

Puchaty idź spać spokojnie bo i tak odpowiedzi się nie doczekasz.
To wszystko też nie przemawia do mnie.
Kiedy bijesz,sprawiaj ból.Kiedy dajesz,nasyć.-do tego typu ludzi należę.Samo czcze gadanie dla gadania chłopaki i plucie jadem skornie jakoś mnie nie satysfakcjonuje.
Dobrounoc

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mateusz Dawid Szczepaniak niezalogowany
19 lutego 2014r. o 23:33
Odpowiedzi były, przeczytajcie poprzednie posty, nie tylko moje.
Pozdrawiam i dobranoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 lutego 2014r. o 23:39
Trudno dyskutować z laikami, a już zwłaszcza z takimi, którzy nie potrafią czytać.

Puchaty odpowiedzi się nie doczeka, bo nie zrozumiał artykułu i w związku z tym zadał głupie pytanie. Ty tojsienka pewnie też, skoro go bronisz.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2014r. o 2:22
Jak nie mam nic do powiedzenia ,to milczę ;) Skorn jak nie wie co odpowiedzieć ,próbuje udowodnić ,że nic nie rozumiecie i jesteście głupi . Typowe zachowanie krzykacza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~W. niezalogowany
20 lutego 2014r. o 9:27
~Z napisał(a): Jest z tym kilka sporych kłopotów. Największy nazywa się Roman Giertych ( ale ten obecny !) - choć w przeszłości próbował robić coś sensownego, to ostatecznie okazał się zdrajcą i gnojem na usługach reżimu. Pytanie zasadnicze: zdradził czy był prowokatorem - wtyka od początku?

Drugi kłopot to bolesławiecka MW - skompromitowani mitomani i notoryczni kłamcy. Nie wypada wlic nazwiskami, ale wszyscy wiedzą - zaczynali już różne inicjatywy w różnych organizacjach - czego się tylko nie dotkną zawsze kończyło się to sromotną porażką i kompromitacją.
Bolesławiecka MW to skompromitowani jonasze - gwarancja klęski. Ja bym się trzymał z daleka!


~Z napisał(a): Działacze MW zawsze mieli cel w swoich inicjatywach. Które przynosiły wymierny skutek dla społeczeństwa. Przytoczę kilka z nich ponieważ uważam, że krzywdząco podchodzisz do sprawy. Zacznijmy od początku:
1. Formacja polityczna, społeczna i historyczna (cotygodniowa) mówili zawsze o interesie narodu (nie partii czy swoim własnym)
2. Wygrane wybory do PE, wtedy to działacz Sylwester Chruszcz w naszym okręgu miała zaledwie 300 głosów mniej od najlepszego. (czyt. Protasiewicza z PO, PiS wysadzili chłopaki z MW w powietrze)
3. Cykliczne kampanie, Polska flaga w polskim domu, Kocham Polskę oraz obchody patriotyczne w różnych zakątkach kraju Wrocław, Kraków, Warszawa, Opole (góra św. Anny) etc.
4. Koło Bolesławiec w latach 2002-2005 było najsilniejszą strukturą na Dolnym Śląsku. Byli nawet przed Wrocławiem
5. Prezes ówczesnego koła Bolesławiec staje się v-ce przewodniczącym Dolnego Śląska i Członkiem krajowej rady MW
6. Ten sam jegomość po podjęciu studiów na UWr odbudowuje struktury we Wrocławiu i zostaje prezesem koła a następnie Prezesem MW Dolny Śląsk (jego zastępcą był obecny Prezes honorowy MW Robert Winnicki jeden z przywódców Ruchu Narodowego)
7. W 2007 gościu o którym mowa jako pierwszy w Polsce wypowiada giertychowcom wojnę (słynny wywiad jego dla TVN w którym mówi o rozbieżnościach ideowych między Giertychem a MW) budując woltę która rozprzestrzeni się na Polskę oddzielając Giertycha i jego popleczników od formacji ideowej. Po wzięciu ślubu w 2007 i urodzeniu się bolesławieckiemu działaczowi 1 dziecka w 2008 roku przekazuje władze Robertowi Winnickiemu który ma rozwinięte struktury i to z czasem daje mu pozycję lidera aby stać prezesem MW, a później Ruchu Narodowego. poza tym ten bolesławianin po Krzysztofie Bosaku mógł ale z przyczyn rodzinnych nie został prezesem MW.
8.We Wrocławiu werbował i ugruntował formację ideową działaczy a na dowód na to niech będą powtarzające się nazwiska które działają w RN. Po dzień dzisiejszy jak powiesz do"starych narodowców" Bolesławiec to wskażą jedno nazwisko.
9. Po powrocie wchodzi w struktury PiS z innym wszechpolakiem na zaproszenie pewnego radnego z byłego miasta wojewódzkiego. W dużej mierze, żeby nie powiedzieć w całości on był architektem obalenia działaczy PiS którzy byli na krótkiej smyczy u P.R. to dzięki pewnemu układowi sił pomógł w odzyskaniu przez PiS niezależności w powiecie bolesławieckim za co zostaje "wynagrodzony" tym że nie wpuszcza się jego działaczy do tej formacji po czym stara się tych ludzi zagospodarować w Solidarnej Polsce niesłusznie wierząc, że uda się mu zreformować ją na szczeblu lokalnym. Jak kiedyś powiedział: "za bardzo są zaczadzeni PiSem
10. Bolesławieccy wszechpolacy zakładają własną inicjatywę i skupiają w niej młodych patriotów organizują w 2011 obchody 1 marca "Żołnierzy Wyklętych" z wystawą w Muzeum Ceramiki. To za ich przyczyną wyemitowany zostaje film Historia Roja - z ziemi lepiej słychać i sponsorowany był przez jedną spółek miejskich. Po tym zdarzeniu Piotr Roman uprzedza inicjatywę i nadaje z jednej ulic nazwę Żołnierzy Wyklętych i Rot. Pilieckiego (chwała i cześć mu za to) następnie po dzień dzisiejszy Ratusz wpisuje to na stały grafik obchodów.
11. Inicjatywa ta związała ludzi i doprowadziła do reaktywowania MW w Bolesławcu z nowym pełnomocnikiem Wojciechem Syjudem którego pierwszy raz z ideą narodową zapoznał właśnie w/w działacz. i z tego co wiem nadal zapoznaje ;)
12. W grudniu ubiegłego roku młodzi działacze ONR i MW udali do starszego kolegi z prośbą o podjęcie wspólnej inicjatywy jaką jest Narodowy Bolesławiec. Po dzień dzisiejszy organizowane są cotygodniowe spotkania formacyjne z referatem którego nie wyłoży wam pani od historii bo albo nie ma o tym bladego pojęcia albo historie kończyła byle gdzie i w byle jakich czasach, albo co najgorsze nie ma tego w programie nauczania. przez 3 miesiące mają 5 razy więcej lajków niż inne orgaznizacje młodziezowe czy polityczne w Bolesławcu.
Można by tu jeszcze rozprawiam, ale uważam że ty się kompromitujesz bo ja ich znam i wiem że robili zawsze więcej od innych choć nie mieli synekurek w urzedzie miasta czy spółkach podległych. Wiem że po dziś dzień są niezależni. Mają rodziny i jeszcze mają na nas czas i nikt im za to nie płaci.
Dlatego uważam że jesteś ignorantem nieznającym tematu - ale to takie polskie, kogoś oczernić może sam g.. zrobiłeś i poza tym starasz się leczyć kompleksy. Podaj nazwisko i imię zobaczymy na jak długo wystarczy ci sił aby spotkać tych wszechpolaków i powiedzieć im to w twarz. A może kiedyś nie dopuścili cię do działalności bo stwierdzili że jesteś jednostką wsteczną która do działalności zespołowej się mentalnie nie nadaje? Oh, ludziom małym i prostym zawsze tak łatwo przychodzi mówić o kimś źle. Może dlatego że chcieli by ktoś w końcu był mniejszy do nich :> Łatwo tak obrażać anonimowo.
Znam tych wszechpolaków i znałem ich intencje od lat.
Partię są i ich nie ma a idea zawsze zostaje.
Myślą jak przedwojenni endecy Jak nie LP to LN jak nie LN to SND czy ZLN czy SN i tak dalej i tak dalej.
Kiedyś powiedział mi że nasi rodacy źle rozumują lojalność. Stają się bardziej lojalni partii niż Patrii.


Konkretna, prosta i merytoryczna odpowiedź kolegi z MW, niestety patrząc na poziom intelektualny tego forum prawdopodobnie niewiele osób jest w stanie go przeczytać, a już zrozumieć to kosmos, dlatego na przyszłość preferowane są wypowiedzi nie dłuższe niż 2-3 zdania :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.