Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

doplaty do co w spoldzielni

~lokator niezalogowany
14 marca 2014r. o 18:16
czy moze ktos sie wypowiedziec dlaczego w boleslawieckiej spoldzielni wszyscy lokatorzy maja doplaty do co a we wszystkich wspolnotach sa nadplaty. Jak to mozliwe? byc moze sie myla alenie spotkalem nikogo kto ma zwrot w SM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2014r. o 8:45
~lokator napisał(a): czy moze ktos sie wypowiedziec dlaczego w boleslawieckiej spoldzielni wszyscy lokatorzy maja doplaty do co a we wszystkich wspolnotach sa nadplaty. Jak to mozliwe? byc moze sie myla alenie spotkalem nikogo kto ma zwrot w SM


he he he - kasa kasa kasa płać nie płacz- w wyborach wiesz juz chyba jak glosować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lokator niezalogowany
15 marca 2014r. o 8:51
Bzdury wypisujesz, w moim bloku była nadpłata i w sumie każdego roku jest tak samo. Najwygodniej kurki na max okna uchylić a później lament.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2014r. o 12:18
u mnie też była nadpłata
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa niezalogowany
15 marca 2014r. o 17:34
Ja też mam nadpłatę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2014r. o 17:49
Wy sie chyba nie myjecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2014r. o 18:24
No właśnie...ja w pierwszym roku po zamontowaniu licznikow miałam nadpłatę-400 zł. ale co roku, w czasie gdy zaczęłam coraz bardziej oszczędzac, nadpłata była coraz mniejsza .Po 3 latach okazało sie ,że mamy niedopłate,w pierwszym roku ok 100 zł.ale w kolejnych latach była już coraz wieksza, aż w końcu siegnęła 1200 zł w czasie kiedy kaloryfery mialam włączone tylko w jednym pokoju ponieważ nie było potrzeby grzania w pozostałych.Nie wiem na czym to wszystko polega ale coś tu jest nie tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zaqwer niezalogowany
15 marca 2014r. o 18:32
ja też tego nie rozumiem bo mam do zapłaty ponad stówkę a prawie nie grzałem. W jednym pokoju na "3" w drugim pokoju na "2" a w kuchni i trzecim pokoju przez całą zimę zakręcone... Nie jarze tym bardziej, że zima była bardzo krótka więc co dopiero jakby mrozy były większe. Jakaś kontrola by sie przydała...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza