Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

doplaty do co w spoldzielni

~Żenua niezalogowany
16 marca 2014r. o 10:22
A Rada Nadzorcza włazi w d..ę Prezesom zamiast coś robić dla ludzi. Biora tylko kasę na darmo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2014r. o 11:20
spółdzielnie to naprawdę system dający ciepłe posadki i nic więcej.Też miałem kiedyś mieszkanie spółdzielcze w Jeleniej Górze.Też była jazda z wyliczeniami za ogrzewanie.Nikt z mieszkańców nie mógł tego rozgryźć,ale najlepsze,że i biurze spółdzielni nikt się na tym nie znał.Kazali kontaktować się z firmą,która obsługuje pomiary.Nie podobało mi się bycie w spółdzielni.po 2 latach sprzedałem z wielką ulgą mieszkanie i nigdy więcej nie dam się w to wciągnąć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2014r. o 12:18
Temat spółdzielni powracający jak bumerang. mieszkańcy ze Staszica udowodnili, że można się od tego uwolnić. Jeżeli większość mieszkań w nieruchomości jest wykupiona na własność to nie widzę przeszkód aby zrezygnować z usług spółdzielni. Spółdzielnia natomiast doskonale zdaje sobie z tego sprawę i zrobi wszystko aby Was do tego zniechęcić. Podstawą ich egzystencji jest ludzka niewiedza a jak wiadomo "ciemnym" ludem najłatwiej się steruje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zak niezalogowany
16 marca 2014r. o 12:35
Ludzie ale Kocham Bolec.Info y piszecie widac ze nie macie zielonego pojecia ,rozlicza was metrona wszystko jest rozpisane jak krowie na rowie ile zuzyliscie tyle placicie do kogo macie pretensje. Jakis baran pisze ze zima byla krotka to nie wiem gdzie on bylbo zima trwala prawie do maja. Jak macie doplate to wnioskujecie o rozlozenie na raty i po klopocie. Piszecie ze wspolnoty maja zwroty tylko ze oni placa zaliczki po 400 zl misiecznie a w spoldzielni po 260 jak dobrze pamietam wiec sobie policzcie i nie opowiadajcie Kocham Bolec.Info . Chcieliscie miec podzielniki a teraz placzecie ja tez mam doplate bo jakis ciul chodzil po klatkach i zbieral podpisy na podzielniki a teraz wyzala sie tutaj na forum trzeba bylo myslec wczesniej a nie teraz jak mleko sie rozlalo. A na spoldzielnie nie narzekajcie mieszkalem we wspolnocie to nie wiedzialem za co place a zarzadca nabijal kase sobie w firmie wieszajac na naszym bloku reklamy za ktore bral kase dla siebie a oswietlal je naszym pradem ktory rozliczal na wszystkic mieszkancow. Zycze powodzenia wszystkim wspolnota

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zak niezalogowany
16 marca 2014r. o 12:37
Ludzie ale Kocham Bolec.Info y piszecie widac ze nie macie zielonego pojecia ,rozlicza was metrona wszystko jest rozpisane jak krowie na rowie ile zuzyliscie tyle placicie do kogo macie pretensje. Jakis baran pisze ze zima byla krotka to nie wiem gdzie on bylbo zima trwala prawie do maja. Jak macie doplate to wnioskujecie o rozlozenie na raty i po klopocie. Piszecie ze wspolnoty maja zwroty tylko ze oni placa zaliczki po 400 zl misiecznie a w spoldzielni po 260 jak dobrze pamietam wiec sobie policzcie i nie opowiadajcie Kocham Bolec.Info . Chcieliscie miec podzielniki a teraz placzecie ja tez mam doplate bo jakis ciul chodzil po klatkach i zbieral podpisy na podzielniki a teraz wyzala sie tutaj na forum trzeba bylo myslec wczesniej a nie teraz jak mleko sie rozlalo. A na spoldzielnie nie narzekajcie mieszkalem we wspolnocie to nie wiedzialem za co place a zarzadca nabijal kase sobie w firmie wieszajac na naszym bloku reklamy za ktore bral kase dla siebie a oswietlal je naszym pradem ktory rozliczal na wszystkic mieszkancow. Zycze powodzenia wszystkim wspolnota

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
16 marca 2014r. o 14:01
Tak wlasnie przedmowca ma racje ci co najwiecej krzyczeli zeby byly pomierniki teraz najwiecej placza!!!!trzeba bylo myslec przed faktem a nie dziadki chodzili i zbierali podpisy O POMIERNIKI!!!!chcieli- MAJA!!na Chrobrego nie ma pomiernikow placa tam Troszke wiecej do czynszu ale maja cieplo a te dziady niech teraz marzna i doplacaj po 500 stowek :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
16 marca 2014r. o 14:13
"POMIERNIKI" Ty sam jak ten POMIERNIK ,jak piszesz takie masz pojęcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo