Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Opinie na temat przedszkola nr 4ul. Sądowa.

~Agata niezalogowany
23 marca 2014r. o 7:14
Witam wszystkich. Jeśli są tu jakieś mamy, których dzieci chodzą do 4 na Sądowej bardzo proszę o opinie na temat tego przedszkola. Przedszkole to podałam jako awaryjne i ostateczne, dziecko dostało się właśnie tam, a ja mam mieszane uczucia. Bede wdzieczna za wszystkie opinie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pola niezalogowany
23 marca 2014r. o 10:21
Bardzo dobre,wspaniala opieka .Dzieci się pięknie rozwiaja i ucza.Masz szczęście udało Ci się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
23 marca 2014r. o 11:03
Ja zdecydowanie odradzam.Moje dziecko tam chodzi(na szczęście ostatni rok).Nie wiem jak inne nauczycielki ale nam się trafiła wyjątkowa pani niestety w negatywnym znaczeniu.Poza tym nie podoba mi się że w całym przedszkolu wiszą kartki upominające o wpłacie na komitet który nie jest przecież obowiązkowy i ostatnio sama pani zaczepiła mnie pytając czy aby zapłaciłam za komitet.Poza tym zauważyłam że jeśli chodzi o jakiekolwiek wpłaty(nawet te drobne)to pani potrafi codziennie przypominać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MTK4 niezalogowany
23 marca 2014r. o 12:21
Nie płacisz na Kom.Rodz. to traca dzieci przecież te pieniądze sa przeznaczone dla potrzeb dzieci,a matki tego nie rozumieją,szkoda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
23 marca 2014r. o 15:52
~MTK4 napisał(a): Nie płacisz na Kom.Rodz. to traca dzieci przecież te pieniądze sa przeznaczone dla potrzeb dzieci,a matki tego nie rozumieją,szkoda.
Akurat ja płacę(dla świętego spokoju)ale denerwuje mnie gdy jeszcze czas nie minął a pani codziennie przypomina.Poza tym dla tych matek których nie stać to upokarzające gdy nauczycielka się tak uporczywie upomina tym bardziej że to nie obowiązkowe.Wiem że w innych przedszkolach nie ma takiego parcia na daj i już.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MTK24 niezalogowany
23 marca 2014r. o 16:05
To napisz podanie o zwolnienie ,z platnosci z uzasadnieniem.Po co tworzyć jakies .problemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2014r. o 16:15
~MTK24 napisał(a): To napisz podanie o zwolnienie ,z platnosci z uzasadnieniem.Po co tworzyć jakies .problemy.
Właśnie i z tym się zgadzam. Nie chcesz nie płać,a nie na forum wylewać żale.
.Najbardziej to chyba marudzą te osoby,które stać,a nie chcą płacić,na ogół tak bywa,że biedniejszy da,a bogatszy,jest chytry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
23 marca 2014r. o 16:21
~ napisał(a):
~MTK24 napisał(a): To napisz podanie o zwolnienie ,z platnosci z uzasadnieniem.Po co tworzyć jakies .problemy.
Właśnie i z tym się zgadzam. Nie chcesz nie płać,a nie na forum wylewać żale.
.Najbardziej to chyba marudzą te osoby,które stać,a nie chcą płacić,na ogół tak bywa,że biedniejszy da,a bogatszy,jest chytry.
Agata zapytała czy polecacie to napisałam że nie polecam i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.