Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Opinie na temat przedszkola nr 4ul. Sądowa.

9176
kc
23 marca 2014r. o 17:38
~Agata napisał(a): Witam wszystkich. Jeśli są tu jakieś mamy, których dzieci chodzą do 4 na Sądowej bardzo proszę o opinie na temat tego przedszkola. Przedszkole to podałam jako awaryjne i ostateczne, dziecko dostało się właśnie tam, a ja mam mieszane uczucia. Bede wdzieczna za wszystkie opinie


Uzależniasz uczęszczanie swojego dziecka do przedszkola od anonimowych wpisów osób, których nie znasz ?

Mogę napisać , że

jest to wspaniałe przedszkole, cudowne nauczycielki i dzieci są tam otoczone lepszą i troskliwszą opieką niż dzieci w każdym innym przedszkolu w Bolesławcu

lub, że

jest to beznadziejne przedszkole z nauczycielkami, które nie dbają o dzieci i ogólnie jest niemiła atmosfera

W które zdanie uwierzysz ?

Mogę być np. osobą, która ma konflikt z jakąś nauczycielką z tego przedszkola i specjalnie wypisywać negatywne komentarze, albo być nauczycielką z tego przedszkola i zachwalać je. Po co Ci takie opinie ?

Publiczne przedszkola w Bolesławcu nie różnią się zasadniczo od siebie. Jestem przekonana o tym, że dzieci otoczone są taką samą opieką w każdym. To, czy dziecko będzie się dobrze czuło w przedszkolu zależy od nauczycielki, ale także od rodziców. Jeśli rodzice dzieci chodzących do grupy, darzą siebie i nauczycielkę szacunkiem z wzajemnością, współpracują i angażują się w życie przedszkola,z chęcią podejmują różne inicjatywy proponowane przez nauczycielkę dla dobra ich dzieci, to ma to później duży wpływ na funkcjonowanie dzieci w przedszkolu.




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Agata niezalogowany
24 marca 2014r. o 5:54
Możesz mi dać znać co to za pani i czy poza tą swoją "upierdliwością" ma na uwadze dobro dziecka czy raczej podchodzi do dziecka jak do "oplaty na komitet". Teraz grupe maja miec panie B.H i B.S. Dzieki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
24 marca 2014r. o 9:27
~Agata napisał(a): Możesz mi dać znać co to za pani i czy poza tą swoją "upierdliwością" ma na uwadze dobro dziecka czy raczej podchodzi do dziecka jak do "oplaty na komitet". Teraz grupe maja miec panie B.H i B.S. Dzieki.
Pani ta będzie przejmować w tym roku dzieci 3 letnie.Mam wrażenie że ta pani jest tam za karę-zero zainteresowania co dziecko ma powiedzenia(sama byłam świadkiem takiej reakcji)Mój maluch niejednokrotnie mówił że pani krzyczy i podszarpuje dzieci które są niegrzeczne ale do puki od mojego dziecka trzyma się z daleka to nie reaguję.Na szczęście zaraz koniec roku.Być może inne panie w tym przedszkolu są inne.Mam porównanie bo pierwsze moje dziecko chodziło do innego przedszkola i było całkiem inaczej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4632
#Ania81 nieaktywny
24 marca 2014r. o 11:59
Najgorsze przedszkole Bolesławca...........nigdy więcej........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama aga niezalogowany
24 marca 2014r. o 17:15
Mój syn teraz idzie do 3-latków na sądową i jak to czytam to jestem przerażona ;-(
Chyba jak coś by było nie tak z ta panią to rodzice by się skarżyli i coś by było zrobione w sprawie tej pani....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2014r. o 18:28
Nie czytajcie tych farmazonów,albo przeczytajcie i sami zdecydujcie,po prostu to jest szkalowanie dobrego imienia tej placówki.Pomyslcie ,gdyby było tak źle,to rodzice by reagowali,to są po prostu pomówienia,tak się nie robi.Jeżeli ktoś ma zastrzeżenia to przecież może złożyć skargę w urzędzie miasta.Ja bynajmniej nie wierzę tym wpisom,najlepiej przekonać się na własnej skórze jak tam jest,zapisując dziecko.Pomówienia są karalne,nikt w sieci nie jest anonimowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Darek niezalogowany
24 marca 2014r. o 19:04
Moje dziecko wyszło z tego przedszkola czytate i pisate oraz dobrze przygotowane do lekcji w podstawówce. Jestem zadowolony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2014r. o 19:14
Moje corki tez tam chodzily i byliśmy z tego zadowoleni.Dzieci przygotowane do szkoły,rozspiewane,chetnie chodzily ,lubily Panie i Pania Dyrektor.Jezeli matka krytykuje Pania i dziecko to słyszy ,to nie będzie chciało chodzic do zadnego Przedszkola.Zawsze były zabawy i wycieczki ,rodzice wlaczali się do roznych akcji ,mila bardzo i przyjemna atmosfera.A pieniądze z Komitetu Rodz.,były przeznaczone na ,kino,teatrzyki,wycieczki.Niezadowolonym rodz. radze zmienić podejście do przedsz. i personelu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza