Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Opinie na temat przedszkola nr 4ul. Sądowa.

~ja niezalogowany
24 marca 2014r. o 19:46
~mama aga napisał(a): Mój syn teraz idzie do 3-latków na sądową i jak to czytam to jestem przerażona ;-(
Chyba jak coś by było nie tak z ta panią to rodzice by się skarżyli i coś by było zrobione w sprawie tej pani....
Właśnie zauważyli to i owo rodzice ale jak to najczęściej bywa nikt się nie odzywa żeby potem na ich dziecku uwaga się nie skupiła.Niektórzy tutaj piszą że przedszkole to ma takie i takie plusy,że ich dziecko zadowolone było-jest to możliwe jeśli dziecko nie trafi akurat pod skrzydła jednej pani dlatego jeśli już mimo wszystko wasza pociecha dostanie się do tego przedszkola proszę uważnie przyglądać się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dama niezalogowany
24 marca 2014r. o 22:01
Moje dziecko chodzi do przedszkola nr 4 i jestem bardzo zadowolona, naprawdę cudowna kadra, szczególnie pani Małgosia prowadząca grupę 2. Jedzonko wyśmienite przygotowywane specjalnie dla dzieciaczków w przedszkolu, w każdej grupie na stole przez cały dzień czeka kompocie, woda lub jakieś przekąski typu chrupkiego kukurydzianej, gdyby któreś z podopiecznych zglodnial. Moje dziecko ma 4 latka, zaczyna samodzielnie dodawać, odejmować pisać literki i cyfry,zreszta cała grupa przecudowny, dzieci bawią się razem, nie ma bicia, gryzienia są naprawdę zintegrowane co na pewno jest duża zasługa kadry. Ponadto przedszkole jest usytuowane w centrum miasta, wiec dzieci często wychodzą do biblioteki, teatru, kina, urzędu miasta itp. Brakuje mi teraz języka obcego, ale nie jest to do końca wina dyrekcji przedszkola ze takich zajęć po prostu nie ma. Obeszlismy to z mężem zapisując dziecko do prywatnej szkoły językowej, których nie brakuje w mieście. Pozdrawiam wszystkich mających wątpliwości;)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.