Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy z łysieniem można wygrać

~kc niezalogowany
29 kwietnia 2014r. o 18:36
~ napisał(a): Szpeci,szpeci i to jeszcze jak,nie wmawiać sobie,nie wmawiać ,że jest na odwrót bo to kompletna bzdura.Goła glaca jest szpetna i odrażająca,choć by kto miał nie wiadomo jak doskonałe rysy twarzy to łysa pała tylko nada szpetności i właśnie odwróci uwagę od regularnych rysów.


Ja sobie nie muszę nic wmawiać, bo jestem kobietą i łysym mężczyzną nie będę.

Być może jeśli patrzysz w lustro (...) to ciężko ci jest sobie siebie wyobrazić łysym i wydawałbyś się sobie wtedy odrażający, rozumiem to. Natomiast, jeśli mężczyzna jest inteligentny i ma bystre spojrzenie, to czy jest łysy, czy ma włosy, zawsze wygląda atrakcyjnie.

Zmoderowano 29.04.2014 godz.20:52 - powód: złosliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Eliza Wymęga -Zarawiejska. niezalogowany
29 kwietnia 2014r. o 19:36
Pitu ,pitu ,pierdu,pierdu, (...)nie wiesz komu odpowiadasz i wypisujesz brednie,ponadto mam prawo do swojego zdania o "łysolach",są (...) nieatrakcyjni dla kobiet,(łysina) była i jest zawsze traktowana prześmiewczo i od wieków panowie z nią walczą, [z łysiną],i słusznie .Owszem ,mówi się trudno ,jeżeli mężczyzna traci włosy ale nie dodaje to nikomu urody,łysy facet jest tak samo "atrakcyjny" jak (...)

Zmoderowano 29.04.2014 godz.20:51 - powód: ubliżanie innym osobom (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
29 kwietnia 2014r. o 19:58
Łysy jest nieatrakcyjny, ale tylko wtedy jak brakiem włosów się przejmuje.
Jak się nie przejmuje to jest atrakcyjny.
Bo to nie brak włosów a problemy mentalne i kompleksy pokazują nieatrakcyjność.
To samo z kobietami - celulitis, "więcej ciała", problemy z cerą powodują u nich obniżenie wartości.
Ale są takie co się tym nie przejmują.
A najgorsze u baby to to ,że podświadomie się ciągle odchudza, wygładza zmarszczki, kombinuje z ciuchami aby coś ukryć.
A taka co nie ma kompleksów już jest 10 razy atrakcyjniejsza od takiej co ma "świra" i dorabia sobie ideologię do swoich kompleksów.

Gdyby łysina była jakoś szpetna to ci co mają włosy by się na łysą pałę nie strzygli, bo są tacy co lubią się opitolić na łyso chociaż nie muszą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kc niezalogowany
29 kwietnia 2014r. o 20:25
~Eliza Wymęga -Zarawiejska. napisał(a): Pitu ,pitu ,pierdu,pierdu,myślę ,(...)a do przyjęcia takiej myśli skłania mnie twoja wypowiedź bez rozsądnego pomyślunku, nie wiesz komu odpowiadasz


Zazwyczaj jeśli ktoś pisze głupoty i jest chamski, to jakoś tak ciężko mi przyjąć, że to dziewczynka.

Trudno raczej by mi było codziennie oglądać w lustrze twarz nie swoją : ), Chociaż gdybym miała wybierać, zdecydowanie wolałabym być łysym mężczyzną : )

Oczywiście, że masz prawo do swojego zdania : "pitu, pitu, pierdu, pierdu" , w zasadzie na tych czterech słowach mogłaś zakończyć, bo po takim wstępie reszta i tak nie ma większego znaczenia.

Zmoderowano 29.04.2014 godz.20:54 - powód: konsekwencja moderacji cytowanego posta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Eliza Wymęga -Zarawiejska niezalogowany
29 kwietnia 2014r. o 20:36
I owszem,niektórzy celowo się "opitalają" na łyso choć mają ładne włosy ,ale nie zgodzę się z twierdzeniem ,że "gdyby szpeciło to by się tak nie strzygli" ,nie takie fanaberie ludzie wyprawiają ze swoim wyglądem ,[bardzo,bardzo szpecące] ,już to żeby zwrócić na siebie uwagę,już to ,żeby być "krejzi"albo z nudów albo dlatego najprawdopodobniej ,ze panuje powszechna moda na szpetotę,paskudne ciuchy,ohydne makijaże ,nabrzmiałe usta u dziewczyn ,spalona cera,plastik-fantastik, mężczyźni często nie podobni do mężczyzn ,te ich ubrania,no i fryzury,ogólnie królujący turpizm .Smutne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
29 kwietnia 2014r. o 20:46
Więc jeżeli panuje szpetna moda to łysi czemu mają się czegoś wstydzić.
Była kiedyś w latach 70 moda na wąsy i długie włosy plus zaczeska na pożyczkę do tego i dzwony. No i co, mają się teraz wtedy modni pochlastać jak oglądają te zdjęcia z tamtych lat?
Brak włosów to normalność od tysięcy lat ale dlaczego teraz uważane jest to za szpetność?
Czy obwisłe cy ce to coś szpetnego czy coś normalnego u starszych kobiet? :D
To samo mają mężczyźni że łysieją.

Czyli człowiek w pewnym wieku już jest szpetny?

Zmoderowano 29.04.2014 godz.20:55 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~EWZ niezalogowany
29 kwietnia 2014r. o 21:11
OcZywiście ,ze nikt nie powinien się pochlastać ,bo to nie powód ,żeby "odbierać sobie samobójstwo" z tak błahego powodu jak "dziwne a moze raczej udziwnione fryzury i stroje z tamtych lat,wystarczy tylko uśmiechnać się i pomyśleć ,że to jednak nie był dobry gust,mnie np rażą te koki i tapirowane włosy oraz ciężki makijaż ówczesnych dziewcząt,krechy grube i czarne na powiekach dodawały młodej ślicznotce 30 lat więcej i robiły z niej babsko .Brak włosów to jak najbardziej normalność i chyba nie tylko "teraz" URody nie dodaje,chyba zawsze tak było,bo o ile pamiętam panowie chcieli mieć raczej włosy niz puste pola na głowie,wydaje się ,że to raczej moda .To co z czasem robi się u kobiet "mało jędrne" ,choć jak najbardziej naturalne,jest nieładne ,co tu obwijać w bawełnę ,no i co by nie kombinować "człowiek w pewnym wieku" jest już szpetny bo traci swą urodę po prostu,póty piękna w człowieku ,póki młodość trwa.Chodzi mi ocZywiście o powierzchowność ,bo piękno wewnętrzne nie podlega upływowi czasu i nie ważne czy ktoś jest szpetnie łysy czy pani niektórej coś niecoś z przodu zwisa ,mogą być kochający ,kochani piękni i wielcy.

Zmoderowano 29.04.2014 godz.21:13 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
29 kwietnia 2014r. o 21:41
~MrWhite napisał(a): Oczywiście, że można - akceptując ją :)


Super wypowiedź! Podoba mi się i to bardzo :)
Dla mnie łysi mężczyźni są bardzo męscy i sexi!
Takie jest moje zdanie :)
Piszcie co chcecie i tak swojego zdania na temat "Łysoli" nie zmienię :P

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza