Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy z łysieniem można wygrać

~Kaszaki niezalogowany
27 września 2015r. o 12:45
Pewnie, że można. Najpierw dużo o tym czytaj, np. tu https://dimedic.eu/ Następnie zmień tryb życia i stosuj odpowiednie preparaty. Nie wiem czy włosy odrosną, ale mogą przestać wypadać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
27 września 2015r. o 16:22
oczywiście ze szpeci,łysa pała nadaje sie do wiezienia :D ta :D tak jak ktoś mi powie ze wiszące piersi u kobiety nie szpecą , jak starsza to ok ale taka 25 :D wiadomo małe sa najpiękniejsze :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
27 września 2015r. o 16:52
~Robert napisał(a): Jeśli wypada nam 100 włosów dziennie i nie odrastają nam nowe – zgłośmy się natychmiast na specjalistyczne badania. Dlaczego? Ponieważ grozi nam łysina (popularne zakola nad czołem) albo...

Czy z łysiną można wygrać?


Już się można zgłosić........ciekawe! Gdzie i za ile ????? To nie takie proste. Jednym badaniem się tego nie załatwi. Bzdura!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2015r. o 19:25
Proponuję całkowicie zgolić wszystko i nie będzie miało co wypadać.
Odejdzie problem z czesaniem i strzyżeniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2015r. o 20:07
CNC napisał(a): oczywiście ze szpeci,łysa pała nadaje sie do wiezienia :D ta :D tak jak ktoś mi powie ze wiszące piersi u kobiety nie szpecą , jak starsza to ok ale taka 25 :D wiadomo małe sa najpiękniejsze :D


Takiego geniusza to trzeba wysłać na leczenie do pokoju bez klamek:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2015r. o 20:24
CNC napisał(a): oczywiście ze szpeci,łysa pała nadaje sie do wiezienia :D ta :D tak jak ktoś mi powie ze wiszące piersi u kobiety nie szpecą , jak starsza to ok ale taka 25 :D wiadomo małe sa najpiękniejsze :D

jeszcze żeby miała maskę i szła 5 m za :D :D :D :P ;( :> F4E6
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11654
Redford
27 września 2015r. o 22:19
CNC napisał(a): oczywiście ze szpeci,łysa pała nadaje sie do wiezienia :D ta :D tak jak ktoś mi powie ze wiszące piersi u kobiety nie szpecą , jak starsza to ok ale taka 25 :D wiadomo małe sa najpiękniejsze :D


Kretyn w masce spawacza. Łeb ma zarośnięty, aż do kostek :P, to łysym przygaduje. Tymczasem miejsce małpy jest na drzewie lub w ZOO. Aśka się zwierzyła, że odradzał jej depilację - smakosz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@1 niezalogowany
27 września 2015r. o 23:40
~ napisał(a):
sloneczko010981 napisał(a): Patrzę nieraz na zdjęcia mojego faceta z dawnych lat, gdy miał bujną fryzurę. Wyglądał wtedy bardzo atrakcyjnie. Ale zakochałam się w nim, gdy już tych włosów było znacznie mniej i zupełnie mi to nie przeszkadzało. I nadal nie jest to dla mnie problem. Jeśli jemu nie przeszkadza lekka łysinka, to czemu mi ma przeszkadzać? On nie ma kompleksów i to mi w nim imponuje. Ktoś już tu pisał o kompleksach i zgadzam się w zupełności z tą osobą. Dopisane 01.05.2014r. o godz. 11:21:Pewnie można wygrać z łysieniem, ale czy to takie potrzebne do szczęścia? Ważne to akceptować siebie, z włosami lub bez i nie przejmować się głupimi komentarzami.




Wszystko pięknie ładnie ale czemu uważasz ,że jak ktoś ma odmienne zdanie to już musi być głupi? :> Coś się komuś podoba albo nie ,jak sie poczujesz gdy ktoś nazwie twój komentarz głupim bo ci sie łysina podoba ? Gusta nie są głupotą tylko własnym poglądem na pewne sprawy i każdemu ma prawo podobać się lub nie podobać co innego.Mnie się podobają np mężczyżni w stylu i fryzurach Andre Rieu,a mojej znajomej Jared Leto ,pewnie obie mamy według ciebie "głupie" poglądy na to co ładne. :D :P
Andrea Rieu jest piękny wewnętrznie wraz ze swoją orkiestrą,miłością do muzyki i ludzi ,miłością do rodziny i własnych korzeni.Obecnie ma tylko namiastkę czupryny powiedzmy z przed lat 10-15 a i tak zachwyca.On,posiadacz czaru wewnętrznego zachwycałby nawet bez jednego włosa na głowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza