Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy z łysieniem można wygrać

5183
magnum44
29 kwietnia 2014r. o 22:04
~ napisał(a): Załozyciel tematu chciałby pewnie z łysieniem wygrać i mamy odpowiedź czy panowie chcą być łysi. :P



Pewnie tak!
Znam takiego jednego, który był łysy, a obecnie jest mocno włochaty na głowie.
Wygrał!
Wiele razy z Nim rozmawiałam na ten temat, ale do tej pory nie udało mi się dowiedzieć w jaki sposób tego dokonał.
Cóż...

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 kwietnia 2014r. o 22:27
magnum44 napisał(a):
~MrWhite napisał(a): Oczywiście, że można - akceptując ją :)


Super wypowiedź! Podoba mi się i to bardzo :)
Dla mnie łysi mężczyźni są bardzo męscy i sexi!
Takie jest moje zdanie :)
Piszcie co chcecie i tak swojego zdania na temat "Łysoli" nie zmienię :P



Ja też,bo to rzecz gustu i nikogo nie namawiam do zmiany zdania ani nie mam za złe nikomu,mnie się podobają panowie z włosami,innym paniom ci bez włosów,powtarzam rzecz gustu co jest dla kogo ładne lub brzydkie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 kwietnia 2014r. o 16:29
jasne, że da sie wygrac, ja sie całe zycie gole na łyso a więc to ja wybrałem łysine a nie odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2014r. o 6:31
Z łysieniem można wygrać w karty.
Stanisław Łysień
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
1 maja 2014r. o 11:21
Patrzę nieraz na zdjęcia mojego faceta z dawnych lat, gdy miał bujną fryzurę. Wyglądał wtedy bardzo atrakcyjnie. Ale zakochałam się w nim, gdy już tych włosów było znacznie mniej i zupełnie mi to nie przeszkadzało. I nadal nie jest to dla mnie problem. Jeśli jemu nie przeszkadza lekka łysinka, to czemu mi ma przeszkadzać? On nie ma kompleksów i to mi w nim imponuje. Ktoś już tu pisał o kompleksach i zgadzam się w zupełności z tą osobą.


Dopisane 01.05.2014r. o godz. 11:21:

Pewnie można wygrać z łysieniem, ale czy to takie potrzebne do szczęścia? Ważne to akceptować siebie, z włosami lub bez i nie przejmować się głupimi komentarzami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2014r. o 11:50
sloneczko010981 napisał(a): Patrzę nieraz na zdjęcia mojego faceta z dawnych lat, gdy miał bujną fryzurę. Wyglądał wtedy bardzo atrakcyjnie. Ale zakochałam się w nim, gdy już tych włosów było znacznie mniej i zupełnie mi to nie przeszkadzało. I nadal nie jest to dla mnie problem. Jeśli jemu nie przeszkadza lekka łysinka, to czemu mi ma przeszkadzać? On nie ma kompleksów i to mi w nim imponuje. Ktoś już tu pisał o kompleksach i zgadzam się w zupełności z tą osobą. Dopisane 01.05.2014r. o godz. 11:21:Pewnie można wygrać z łysieniem, ale czy to takie potrzebne do szczęścia? Ważne to akceptować siebie, z włosami lub bez i nie przejmować się głupimi komentarzami.




Wszystko pięknie ładnie ale czemu uważasz ,że jak ktoś ma odmienne zdanie to już musi być głupi? :> Coś się komuś podoba albo nie ,jak sie poczujesz gdy ktoś nazwie twój komentarz głupim bo ci sie łysina podoba ? Gusta nie są głupotą tylko własnym poglądem na pewne sprawy i każdemu ma prawo podobać się lub nie podobać co innego.Mnie się podobają np mężczyżni w stylu i fryzurach Andre Rieu,a mojej znajomej Jared Leto ,pewnie obie mamy według ciebie "głupie" poglądy na to co ładne. :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
1 maja 2014r. o 13:43
Nie chodziło mi o wypowiedzi w tym temacie, absolutnie nie uważam je za głupie, jeśli kogoś uraziłam, to bardzo mi przykro. Raczej myślę o sytuacji, gdy ktoś dobrze się czuje ze swoją łysiną lub czymkolwiek innym, ale zdarzy się osoba, która go wyśmieje i nabija się z niego.


Dopisane 01.05.2014r. o godz. 13:43:

Mam nadzieję, że dobrze wyjaśniłam, o co mi chodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2014r. o 14:50
sloneczko010981 napisał(a): Nie chodziło mi o wypowiedzi w tym temacie, absolutnie nie uważam je za głupie, jeśli kogoś uraziłam, to bardzo mi przykro. Raczej myślę o sytuacji, gdy ktoś dobrze się czuje ze swoją łysiną lub czymkolwiek innym, ale zdarzy się osoba, która go wyśmieje i nabija się z niego.Dopisane 01.05.2014r. o godz. 13:43:Mam nadzieję, że dobrze wyjaśniłam, o co mi chodzi.

Ok,tez nie jestem za wyśmiewaniem sie i nabijaniem z kogoś ,kto traci włosy ,wyjaśniłaś dobrze,bo wiadomo ,co innego wyśmiewać się a co innego gdy się komu nie podoba i wyraża swoją opinię nie wyśmiewając się i nie mając za złe. ;)

Zmoderowano 01.05.2014 godz.17:40 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego