Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
10-latek za kierownicą. Chciał zaszpanować!
~Anonim niezalogowany
29 kwietnia 2014r. o 16:33
ale co ma z tym bolesławiec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 kwietnia 2014r. o 17:59
Może po drodze jechał do B'c zatankować ? :)
Ale asior z niego...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 kwietnia 2014r. o 18:04
Niech się uczy "za młodego" - na starość jak znalazł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 kwietnia 2014r. o 18:18
W tym wieku też pierwszą stłuczkę miałem , wtedy Policjanci się uśmiali i odprowadzili mnie do domu , ale czasy się zmieniły....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ramaj niezalogowany
29 kwietnia 2014r. o 18:35
A dlaczego policja nie podaje czy kierujący był trzeźwy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
29 kwietnia 2014r. o 20:06
~Anonim napisał(a): ale co ma z tym bolesławiec
Bolesławiec może nic ale chodzi pewnie o to aby jakoś mieć oko na te dzieci i żeby nie było takich sytuacji ;). Podobna sytuacja gówniarza, który zabił 7 osób i prowadził po pijaku i czuje się wolny ;), tu też mogło dojść do tragedii przez głupią głupotę gówniarza który chciał pokazać kolegą że auto umie prowadzić ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucciola niezalogowany
29 kwietnia 2014r. o 20:08
To są skutki tego, że tatuś, wujek czy starszy brat pokazali dziecku, jak uruchomić samochód, i co robić żeby jechał. Ja do momentu w którym pierwszy raz nie usiadłam za kierownicą na kursie prawa jazdy, nie miałam pojęcia który pedał jest od czego, że pedały trzeba wcisnąć żeby samochód zapalił, ruszył, jak zmienić biegi - co za tym idzie, jako dzieciak nie potrafiłabym prowadzić samochodu, gdyby taki głupi pomysł wpadł mi go głowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
29 kwietnia 2014r. o 20:11
~ramaj napisał(a): A dlaczego policja nie podaje czy kierujący był trzeźwy ?
Przecież był pod wpływem, ale swoje głupoty ;)


Dopisane 29.04.2014r. o godz. 20:11:

~Lucciola napisał(a): To są skutki tego, że tatuś, wujek czy starszy brat pokazali dziecku, jak uruchomić samochód, i co robić żeby jechał. Ja do momentu w którym pierwszy raz nie usiadłam za kierownicą na kursie prawa jazdy, nie miałam pojęcia który pedał jest od czego, że pedały trzeba wcisnąć żeby samochód zapalił, ruszył, jak zmienić biegi - co za tym idzie, jako dzieciak nie potrafiłabym prowadzić samochodu, gdyby taki głupi pomysł wpadł mi go głowy.
I tu się zgadzam w 100% z tobą ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.