Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
10-latek za kierownicą. Chciał zaszpanować!
~weronika niezalogowany
30 kwietnia 2014r. o 0:42
Tak,tak baby są strasznie durne za kierownicą.Jestem taką durną babą,która przedwczoraj pokazywała mądremu facetowi że pod Zusem jest jeden kierunek i nie można wyjechać drogą wjazdową(bo wiem jakie jest znaczenie zakazu wjazdu). Pan tylko pokiwał głową"co ta durna baba chce?" Pozdrawiam też pana kierowcę,który nie wyjechał z podporządkowanej koło straży tylko dzięki mojej szybkiej reakcji klaksonem.Na BABĘ nie zdażyło mi się "natrąbić"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tar niezalogowany
30 kwietnia 2014r. o 8:32
do Pana ktory pytal o palenie samochodu z wcisnietym ...em: nie odpalisz auta z automatem jak nie nacisniesz ...u hamulca, podobnie jest z samochodami z dostepem bezkluczykowym. ;)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
30 kwietnia 2014r. o 8:41
lucciola,cyt:"że pedały trzeba wcisnąć żeby samochód zapalił, ruszył..."
Nie wiem gdzie tego uczyli :]

Moim zdaniem nie umiejętność/lub nie podstawowego prowadzenia pojazdu ma tu znaczenie tylko WYCHOWANIE !!
Zapewne jest masa dzieciaków które potrafią uruchomić i poprowadzic pojazd ,że nawet o młodzieży ,która to potrafi nie wspomne ,ale może po prostu rodzice nauczyli co wolno ,a co nie ,lub tez wielu ma na tyle oleju w głowie ,że wiedzą iż nie wraca sie po alkoholu w 9 osób 5 osobowym autem ,lub nie jedzie sie w wieku 10 lat pod szkołę.

Zresztą dzieciak chyba ma kostkę mydła w głowie zamiast mózgu ,bo oczywistym jest iż ktoś po drodze,lub pod szkoła by zauważył,że autem kieruje dzieciak.
jesli myślał,że pewnie nikt tego nie zauwazy to gratuluje zawartości gło9wy-rodzice mogą być dumni :]

p.s. co do walki kobieta vs facet za kółkiem - to nie ten temat ,a sam temat to ciągnąłby sie w nieskończoność.


Dopisane 30.04.2014r. o godz. 08:41:

~tar napisał(a): do Pana ktory pytal o palenie samochodu z wcisnietym ...em: nie odpalisz auta z automatem jak nie nacisniesz ...u hamulca, podobnie jest z samochodami z dostepem bezkluczykowym. ;)


A w której auto szkole sa automaty ,lub auta z dostępem bezkluczykowym,ze pani lucciola sie tego na kursie nauczyła ? :]

Zastosowana autokorekta


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~40 ton to TIR niezalogowany
30 kwietnia 2014r. o 10:37
Nie obrażajcie kobiet moja żona prowadzi dwu i półtonowe auto z jedno tonową przyczepą i sobie super radzi.szacun.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 kwietnia 2014r. o 11:15
~tar napisał(a): do Pana ktory pytal o palenie samochodu z wcisnietym ...em: nie odpalisz auta z automatem jak nie nacisniesz ...u hamulca, podobnie jest z samochodami z dostepem bezkluczykowym. ;)

W niektórych manualach trzeba wcisnąć pedał sprzęgła aby odpalić

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
30 kwietnia 2014r. o 12:22
~tar napisał(a): do Pana ktory pytal o palenie samochodu z wcisnietym ...em: nie odpalisz auta z automatem jak nie nacisniesz ...u hamulca, podobnie jest z samochodami z dostepem bezkluczykowym. ;)


wiekszej bzdury nie słyszałem !
a miałem kilka ,,automatów". Wystarczy pozostawic skrzynie w pozycji P lub nawet N i odpalasz bez żadnego hamulca.....

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~automat niezalogowany
30 kwietnia 2014r. o 12:31
~tar napisał(a): do Pana ktory pytal o palenie samochodu z wcisnietym ...em: nie odpalisz auta z automatem jak nie nacisniesz ...u hamulca, podobnie jest z samochodami z dostepem bezkluczykowym. ;)


Tak to jest, jak się nie jeździło automatem. Odpala się wtedy tylko, gdy dźwignia jest w pozycji postój, naciskanie pedału nie ma nic do rzeczy :P

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 kwietnia 2014r. o 13:54
rafi napisał(a):
~Anonim napisał(a): ale co ma z tym bolesławiec
Bolesławiec może nic ale chodzi pewnie o to aby jakoś mieć oko na te dzieci i żeby nie było takich sytuacji ;). Podobna sytuacja gówniarza, który zabił 7 osób i prowadził po pijaku i czuje się wolny ;), tu też mogło dojść do tragedii przez głupią głupotę gówniarza który chciał pokazać kolegą że auto umie prowadzić ;)

A co to jest głupia głupota ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza