Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
K. Marczewski: Praca dziennikarza to moja pasja
~ niezalogowany
14 maja 2014r. o 11:36
~Bolesławianin napisał(a): Typowe chamskie wpisy konkurencji. Na szczęście to mało istotne.
Swoim kąsaniem nic nie zmienicie, poza tym, że podnosi wam ciśnienie fakt, że Kazimierz prowadzi portal, który z powodzeniem istnieje w lokalnym środowisku i ma duże powodzenie.
Tak bo nie ma innego :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
14 maja 2014r. o 12:06
Ogólnie jak na amatora (nie jest profi dziennikarzem) to spoko , nie ma jakiś strasznych wtop ,ale z drugiej strony wielokrotnie zgłaszane np.aktualne zdjęcia przy materiale,lub prowadzenie wywiadów w hałasie ,gdzie jakość jest tragiczna ,lub po prostu niewiele słychać.Poza tym literówki w tekstach.
I to wsio.
Ja wychodzę, z założenia,że cudów nie ma co oczekiwać ,jakby Kazimierz był profi dziennikarzem to takie rzeczy by były naganne ,ale tak to luz ;)
Oczywiście dobrze by było się do tego przyłożyć i te niedociągnięcia ogarnąć ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
14 maja 2014r. o 12:23
Czytam ten portal dość często .Wydaje mi się jednak , że nie do końca jest on obiektywny i ma wyraźnie swoje sympatie i antypatie . Jak był konflikt w MOPS i dyrektorka była powszechnie krytykowana za swoje działania w stosunku do wielu pracowników i podopiecznych to ten ważny konflikt w społeczności lokalnej był przemilczany przez ten portal . Jak natomiast ta pani w końcu została zwolniona przez prezydenta i częściowo wygrała z nim sprawę w sądzie to opublikowano OBSZERNY artykuł ze zdjęciem jak ta pani została skrzywdzona. Według mnie tego typu działania nie są w pełni obiektywne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
14 maja 2014r. o 14:23
Bolesławianin masz rację. A to co się tu wyprawia w temacie Relicha - byłego konkurenta "pana dziennikarza", to już przechodzi ludzkie pojęcie. I żeby nie było - nie jestem zwolenniczką Relicha, ale uważam, że są jakieś granice przyzwoitości :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 maja 2014r. o 14:43
~ napisał(a): To jest choroba nieuleczalna - władza - kto ma "nożyczki" ten rządzi.

Ja rozumiem że to jego piaskownica ale zaprasza do zabawy innych i powinien ich szanować - a swoje sympatię i poglądy pokazywać w pisanych artykułach,.
I tak to wygląda w praktyce. Opinie (posty) które nie podobają się moderatorowi są kasowane lub w najlepszym przypadku pozostają "okrojone" tak że tracą sens.


Wszystkie posty typu "łubu, dubu niech żyje nam prezes..." pozostają nietknięte a "niepoprawne" idą pod nożyczki.

Zmoderowano 14.05.2014 godz.18:17 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pan Ban niezalogowany
14 maja 2014r. o 14:48
Stary, co do cenzury i banowania czytelników to Ty chyba nie wchodziłeś na konkurencyjny portalik. Tam to dopiero się cyrki dzieją...

Zmoderowano 14.05.2014 godz.15:09 - powód: usuniete zbedne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 maja 2014r. o 15:03
~ napisał(a): Dobry dziennikarz powinien być niezależny ,obiektywny itp.
„Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych , a zapominać o swoich”


Dziennikarze w większości są bardzo niezależni. Na niczym im nie zależy. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 maja 2014r. o 15:09
~Papuga napisał(a): ...uważam, że są jakieś granice przyzwoitości :>


Nie ma, na szczęście, żadnych granic przyzwoitości. Przyzwoitość może być bezgraniczna. To nieprzyzwoitość musi mieć granice! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima