Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
K. Marczewski: Praca dziennikarza to moja pasja
~ niezalogowany
14 maja 2014r. o 17:33
~Papuga napisał(a): Nie Panie Marcinie, dobrze wiesz o czym mówię/piszę. Nikt nie jest tak szkalowany jak R.R. A czy on jest jedynym urzędnikiem w powiecie, którego należałoby dawno wykopać ze stołka ?? Niestety czytając ten portal odnosi się takie wrażenie. Na sąsiednim choćby portalu nie ma tyle jadu...


A może RR ma problem ze sobą.
W czym pan burmistrz jest szkalowany, ze podobno ktoś mu trumne podesłał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
14 maja 2014r. o 17:49
~Papuga napisał(a): Proszę podać konkretny przykład pomocy (z wyjątkiem tego, że na portalu można sobie anonimowo poużywać na władzę Nowogrodźca). Może ja, mieszkanka tejże gminy, jak coś mnie "zaboli", to też wtedy popędzę do portalu po pomoc. Ale wpierw muszę wiedzieć na jakiego rodzaju pomoc mogę liczyć ??


Przykladowo opisywalismy sprawe sprzedazy alkoholu w jednej z nowych restauracji (WWA) czy problemy mieszkancow zwiazane z budowa drog.
Jezeli masz jakis problem - zachecam do odwiedzin Biura Redakcji Bolec.Info :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
14 maja 2014r. o 17:58
Samo napisanie o problemie nazywacie pomocą? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
14 maja 2014r. o 19:12
Chcialem się odnieść do inter, (poddany) jeśli się chce kogoś wkopać to najpierw pochwaliłbym się swoimi dokonaniami. Najlatwiej to kogoś opluć, ale slowo przepraszam temu panu przez gardlo nie przejdzie, Ja mam inne zdanie od lat obserwuj e gminę Nowogrodziec i miasto i nie moze Pan zARZUCIĆ, ZE NIC SIĘ NIE ZMIENILO. bO I ŚLEPY TO ZUWAZY. dEDYKUJĘ TO PANU ABY W PRZYSZLOŚCI SPOJRZEC NA WSZYSKO INNYM OKIEM.cHYBA, ZE Z GORY NIC PANA NIE JEST W STANIE PRZEKONAC TO WIDAC Z WYSILKU JAKI PAN WLIZYL W SWOJ TEKST.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
14 maja 2014r. o 19:38
~Papuga napisał(a): Samo napisanie o problemie nazywacie pomocą? :|


Praca dziennikarzy Bolec.Info to opisywanie roznych sytuacji, wydarzen :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czytelnik niezalogowany
15 maja 2014r. o 9:40
Pan Kazimierz jest w każdym calu o key (sic!!!)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 maja 2014r. o 11:33
~Papuga napisał(a): Samo napisanie o problemie nazywacie pomocą? :|

Papuga, nie rozumiesz! Jak pisze że pomagali to znaczy że pomagali. Pomagali i koniec dyskusji. (...) P O M A G A L I.
Zamiast okazać wdzięczność to jątrzysz.
(...)

Zmoderowano 15.05.2014 godz.14:05 - powód: zbędne cytowanie, ubliżanie oraz offtop (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
15 maja 2014r. o 12:18
Ok już milczę, bo jątrzeniem to ja się brzydzę :)

Zmoderowano 15.05.2014 godz.12:22 - powód: usuniete zbedne cytowanie ;) (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.