Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
K. Marczewski: Praca dziennikarza to moja pasja
~ niezalogowany
14 maja 2014r. o 15:15
~Pan Ban napisał(a): Stary, co do cenzury i banowania czytelników to Ty chyba nie wchodziłeś na konkurencyjny portalik. Tam to dopiero się cyrki dzieją...


Jeżeli ktoś piszę że jest "niezależny, obiektywny" to do czegoś takie określenia zobowiązują.
Próby usprawiedliwienia stwierdzeniem że " a u was w Ameryce to murzynów biją" czy"inni też kradną" mnie nie przekonują.

Nawet takie stwierdzenie/opinia iż czasami forum upodabnia się do "prywatnej piaskownicy" w której bawią się tylko dzieci znajomych zostało wycięte - jako pomówienie.

Zmoderowano 14.05.2014 godz.18:14 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
14 maja 2014r. o 16:07
~Papuga napisał(a): Bolesławianin masz rację. A to co się tu wyprawia w temacie Relicha - byłego konkurenta "pana dziennikarza", to już przechodzi ludzkie pojęcie. I żeby nie było - nie jestem zwolenniczką Relicha, ale uważam, że są jakieś granice przyzwoitości :>


Masz na mysli, ze to ze sie opisuje tutaj wpadki urzednikow, a nie udaje, ze nic sie nie stalo? :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
14 maja 2014r. o 16:23
Nie Panie Marcinie, dobrze wiesz o czym mówię/piszę. Nikt nie jest tak szkalowany jak R.R. A czy on jest jedynym urzędnikiem w powiecie, którego należałoby dawno wykopać ze stołka ?? Niestety czytając ten portal odnosi się takie wrażenie. Na sąsiednim choćby portalu nie ma tyle jadu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
14 maja 2014r. o 16:49
Dziekuje za wszystkie komentarze i opinie - sa one dla nas bardzo wazne i na pewno zostana wziete pod uwage.

Do zobaczenia na BolecParty!

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
14 maja 2014r. o 16:53
;)

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
14 maja 2014r. o 17:05
~Papuga napisał(a): Nie Panie Marcinie, dobrze wiesz o czym mówię/piszę. Nikt nie jest tak szkalowany jak R.R. A czy on jest jedynym urzędnikiem w powiecie, którego należałoby dawno wykopać ze stołka ?? Niestety czytając ten portal odnosi się takie wrażenie. Na sąsiednim choćby portalu nie ma tyle jadu...


Kiedy zgłaszają się do nas nasi czytelnicy z Nowogrodźca proszący o pomoc i informujący o różnych problemach, to nie zostawiamy ich samych. Chętnie piszemy też o sukcesach Nowogrodźca.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 maja 2014r. o 17:06
emem napisał(a): Dziekuje za wszystkie komentarze i opinie - sa one dla nas bardzo wazne i na pewno zostana wziete pod uwage.




Śmiechu warte!
:D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
14 maja 2014r. o 17:25
jegomosc napisał(a): Kiedy zgłaszają się do nas nasi czytelnicy z Nowogrodźca proszący o pomoc i informujący o różnych problemach, to nie zostawiamy ich samych. Chętnie piszemy też o sukcesach Nowogrodźca.


Proszę podać konkretny przykład pomocy (z wyjątkiem tego, że na portalu można sobie anonimowo poużywać na władzę Nowogrodźca). Może ja, mieszkanka tejże gminy, jak coś mnie "zaboli", to też wtedy popędzę do portalu po pomoc. Ale wpierw muszę wiedzieć na jakiego rodzaju pomoc mogę liczyć ??

Zmoderowano 14.05.2014 godz.18:15 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.