Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Osiedle KWIATOWE

~ niezalogowany
22 maja 2014r. o 15:21
a ja mam tu super sąsiadów, ale dom wolnostojący, myślę że bardziej problemowi są sąsiedzi w szeregach...jak w bloku za bliska odległość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kwiatowe niezalogowany
22 maja 2014r. o 15:53
kasiaczlk1 napisał(a): Kto ci tak powiedział??? Byłaś Beatko może choć taz na tym osiedlu,czy tylko słyszałaś z opowieści?? :)
Osiedle jak każde inne :)
Przecież to czysta ironia, domki jeden na drugim,sąsiedzi zaglądają ci w okna i (do gara) zazdrość, zawiść, upierdliwość.

Zmoderowano 22.05.2014 godz.21:19 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nowa mieszkanka niezalogowany
22 maja 2014r. o 17:29
no to chyba bede musiala detektywa wynajac do sprawdzenia sasiadow zanim podejme decyjze ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2014r. o 18:51
zula999 napisał(a): Ciekawe....Mieszkałam 25lat na osiedlu kwiatowym,widziałam jak się budowało i nie przypominam sobie ,,bandy bogatych małolatów siejących postrach".A nie mieszkam tam od 2lat.Masz chyba błędne informacje


Oj to mało widziałaś....pochodze z rynku (od 5 lat jednak mieszkam na Os.kwiatowym)ale za małolata to było widać ten "podział"....może poprostu wiekowo juz starsza jestes i tego nie widziałaś....ale kiedyś jak sie zebrali wszyscy pod PLUSEM to nie mów ze nie było "kilku bogatych szpanujących łepków"

Zmoderowano 22.05.2014 godz.21:20 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123 niezalogowany
22 maja 2014r. o 21:33
~ napisał(a): Ja również mieszkałam na tym osiedlu, dzięki Bogu od czterech lat już tam nie mieszkam , niestety tylko i wyłącznie przez sąsiadów którzy umilali mi życie przez 15 lat , ale i działeczki też malutkie , wybudowaliśmy się z dala od tych zawistnych i zazdrosnych ludzi i jestem zadowolona i mniej nerwowa bo na każdym kroku tylko patrzyli aby szpilkę wsadzić , nawet do tego stopnia że dzwonili do straży miejskiej czy na pewno płacę za dwa psy a nie za jednego , a szkoda gadać ... może ja tylko tak trafiłam ? ;(


Chyba wiem o kim piszesz, to chyba Pan i Pani z Jemiołowej :), znani wszystkim okolicznym mieszkańcom z licznych interwencji straży miejskiej, policji, a nawet sądzeniem się z sąsiadami ( bo pies głośno szczeka, bo dzieci się bawią na ulicy, i kilka innych akcji )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2014r. o 21:46
Na stare lata najbardziej przeszkadza starość.(swoja)Argument,bo za moich lat było inaczej.Cztery dekady temu tez ktoś narzekał tylko nie myślał że to będzie ON. ;( JKM ma rację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2014r. o 22:31
Podobno super osiedle,musisz sama sie przekonac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bogaty niezalogowany
23 maja 2014r. o 5:24
~ napisał(a): Oj to mało widziałaś....pochodze z rynku (od 5 lat jednak mieszkam na Os.kwiatowym)ale za małolata to było widać ten "podział"....może poprostu wiekowo juz starsza jestes i tego nie widziałaś....ale kiedyś jak sie zebrali wszyscy pod PLUSEM to nie mów ze nie było "kilku bogatych szpanujących łepków"


chyba przedmowca nie wie co to osoba bogata a co to dorobkiewicz, powtarzam to już po raz enty nik z kasa a już na pewno bodaty nie buduje się na tym zadupiu osiedlowym o nazwie kwiatowe czy przylesie, tam sa ciułacze i ludzie na kredytach którzy stawiają 150m/kw i spłacają 15-25 lat ciułacze jakich wiele w tym miecie bogaczy w Bolesławcu możesz policzyć na palcach jednej reki ale zadnego nie ma na kwiatowym , chyba ze wywodzisz się ze krajnej biedy i to dla ciebie bogactwo mieć domek na zadupiu i malutkiej działeczce .............

Zmoderowano 23.05.2014 godz.16:39 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza