Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Osiedle KWIATOWE

~ niezalogowany
23 maja 2014r. o 16:16
zula999 napisał(a): Tak,znam z widzenia i wiem jak zachowują się na co dzień :)Watpie,zeby widząc mnie nagle się uspokajali.A swoja drogą jak ktos chce mieszkać to niech mieszka.Mam wrażenie,że po prostu zazdrościsz.Tylko nie wiem czego,bo na osiedlu mieszka sie tak samo jak w centrum miasta,w którym teraz mieszkam i też jestem zadowolona.A propo,mieszkam w okolicach rynku i tez powinnam się czepiać,że kiedyś panoszył się tam i siał postrach niejaki Osa.Dopisane 23.05.2014r. o godz. 11:47:A swoją drogą,też teraz jesteś z osiedla kwiatowego.Po co się przeprowadzałaś jak przeszkadzała Ci ta szpanująca młodzież?


Nie czytasz uwąznie i ze zrozumieniem tego co napisalam w pierwszym poście....Napisałam ze teraz czy to w rynku czy na J.Pawła i czy na osiedlu mieszka sie podobnie...każdy biegnie za kasa,więkoszość wynajmuje i nie patrzy na drugiego(chyba ze sie trafi na z krec anego sąsiada)napisałam tez ze KIEDYŚ NA OSIEDLI było widać bande bogadych szpanujących łepków,bo prawda jest taka ze w latach 95`-2000 budowali sie tam bardziej bogaci a siłą rzeczy mieli dzieci które rozpieszczali,nie wrzucam tez wszystkich do jedgeo worka ale tak było....mieszkam tu bo tu kupiłam dom,nie patrząc na przeszłość i dobrze mi sie mieszka.Czy choć w jednym zdaniu wypowiedziałam sie źle o okolicy????Ty probujesz tylko zaprzeczyć faktom które miały miejsce i dlatego ciągne bez sesu tą konwersacje....

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
23 maja 2014r. o 18:42
i dlaczego tak się unosisz?Ja tam nigdy nie widzialam tego o czym Ty piszesz,a to,że byłam parę lat starsza nie znaczy,ze nie bywałam na osiedlu.Zakładająca temat wyraźnie pytała jak się mieszka na osiedlu teraz a nie 10 lat temu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2014r. o 20:01
zula999 napisał(a): i dlaczego tak się unosisz?Ja tam nigdy nie widzialam tego o czym Ty piszesz,a to,że byłam parę lat starsza nie znaczy,ze nie bywałam na osiedlu.Zakładająca temat wyraźnie pytała jak się mieszka na osiedlu teraz a nie 10 lat temu.


Skończmy ta"rozmowe"tak jak napisałaś odbiegła od tematu.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11774
#sylwia4012 nieaktywny
25 lipca 2014r. o 5:28
może zajrzyj tutaj http://www.ihouse.pl/krakow/sprzedaz/mieszkanie ja znalazłam tu mieszkanie i jestem strasznie zadowolona, mają duzo ofert sprzedazy i wynajmu z całego kraju, ceny tez dość przyzwoite. Spokojnie sobie poszukasz w domu i nikt nie będze Ci suszył głowy, polecam bo warto tam zajrzec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
26 lipca 2014r. o 11:24
Tu jest fajnie i dobrze się mieszka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szczera wypowiedz na temat osiedla niezalogowany
4 grudnia 2014r. o 12:57
Osiedle Kwiatowe to bardzo spokojne jest miejsce wiem bo jestem tam co dziennie i nie widzę tam żadnych band nastolatków które chodzą i szpanują noo nie kto wam to powiedział ?? Zastanówcie się co piszecie nie wiedząc nic o tym osiedlu. Bardzo spokojna okolica ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 grudnia 2014r. o 13:05
~~123 napisał(a):
~ napisał(a): Ja również mieszkałam na tym osiedlu, dzięki Bogu od czterech lat już tam nie mieszkam , niestety tylko i wyłącznie przez sąsiadów którzy umilali mi życie przez 15 lat , ale i działeczki też malutkie , wybudowaliśmy się z dala od tych zawistnych i zazdrosnych ludzi i jestem zadowolona i mniej nerwowa bo na każdym kroku tylko patrzyli aby szpilkę wsadzić , nawet do tego stopnia że dzwonili do straży miejskiej czy na pewno płacę za dwa psy a nie za jednego , a szkoda gadać ... może ja tylko tak trafiłam ? ;(


Chyba wiem o kim piszesz, to chyba Pan i Pani z Jemiołowej :), znani wszystkim okolicznym mieszkańcom z licznych interwencji straży miejskiej, policji, a nawet sądzeniem się z sąsiadami ( bo pies głośno szczeka, bo dzieci się bawią na ulicy, i kilka innych akcji )
a no potwierdzam, co prawda mowa o osiedlu Przylesie, to jakas menda tutaj wydzwania na straż miejską, glupia bezrobotna krowa, chora pewnie na głowe, wystarczy psa wyprowadzic a juz dzwoni czy aby psu nie za zimno, jakas tępa strzała i tyle oby jej reka uschła i ogłuchła od tego ciągłego dzwonienia po sm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 grudnia 2014r. o 13:07
~~123 napisał(a):
~ napisał(a): Ja również mieszkałam na tym osiedlu, dzięki Bogu od czterech lat już tam nie mieszkam , niestety tylko i wyłącznie przez sąsiadów którzy umilali mi życie przez 15 lat , ale i działeczki też malutkie , wybudowaliśmy się z dala od tych zawistnych i zazdrosnych ludzi i jestem zadowolona i mniej nerwowa bo na każdym kroku tylko patrzyli aby szpilkę wsadzić , nawet do tego stopnia że dzwonili do straży miejskiej czy na pewno płacę za dwa psy a nie za jednego , a szkoda gadać ... może ja tylko tak trafiłam ? ;(


Chyba wiem o kim piszesz, to chyba Pan i Pani z Jemiołowej :), znani wszystkim okolicznym mieszkańcom z licznych interwencji straży miejskiej, policji, a nawet sądzeniem się z sąsiadami ( bo pies głośno szczeka, bo dzieci się bawią na ulicy, i kilka innych akcji )
mozna wiedziec ktora to dokladnie pani i ktory numer domu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza