Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Osiedle KWIATOWE

~ niezalogowany
23 maja 2014r. o 7:30
~~123 napisał(a): Chyba wiem o kim piszesz, to chyba Pan i Pani z Jemiołowej :), znani wszystkim okolicznym mieszkańcom z licznych interwencji
straży miejskiej, policji, a nawet sądzeniem się z sąsiadami ( bo pies głośno szczeka, bo dzieci się bawią na ulicy, i kilka innych
akcji )

Nie ,pomyłka bliżej wjazdu na osiedle,nie tak daleko

Zmoderowano 23.05.2014 godz.10:04 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2014r. o 7:41
"chyba przedmowca nie wie co to osoba bogata a co to dorobkiewicz, powtarzam to już po raz enty nik z kasa a już na pewno bodaty nie buduje się na tym zadupiu osiedlowym o nazwie kwiatowe czy przylesie, tam sa ciułacze i ludzie na kredytach którzy stawiają 150m/kw i spłacają 15-25 lat ciułacze jakich wiele w tym miecie bogaczy w Bolesławcu możesz policzyć na palcach jednej reki ale zadnego nie ma na kwiatowym , chyba ze wywodzisz się ze krajnej biedy i to dla ciebie bogactwo mieć domek na zadupiu i malutkiej działeczce ............."

Ty "bogaty" zainwestuj swoje wielkie pieniądze lepiej w słownik ortograficzny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
23 maja 2014r. o 8:57
~ napisał(a): Oj to mało widziałaś....pochodze z rynku (od 5 lat jednak mieszkam na Os.kwiatowym)ale za małolata to było widać ten "podział"....może poprostu wiekowo juz starsza jestes i tego nie widziałaś....ale kiedyś jak sie zebrali wszyscy pod PLUSEM to nie mów ze nie było "kilku bogatych szpanujących łepków"

Nie jestem taka stara :)Na osiedlu mieszkałam od 12 roku życia i pamiętam Plusa.I pamiętam jak młodsi ode mnie tam wystawali pod sklepem,ale też wiem kto tam wystawał .


Dopisane 23.05.2014r. o godz. 08:57:
"kilku bogatych szpanujących łepków" ja ich tak nie odbierałam.Normalna młodzież.Czy bogata?Znam większośc z widzenia,i raczej nie.Nie wiem skad to przekonanie w ludziach,ze na tym osiedlu mieszkają sami bogaci ludzie.Ja nie uwazałam sie nigdy za bogata.


Zmoderowano 23.05.2014 godz.10:07 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kwiatek niezalogowany
23 maja 2014r. o 9:38
Na Rumianków są dwa domy na sprzedaż, dodatkowo jeden stan surowy.
Ulica ok, właśnie jeden upierdliwiec sprzedaje dom i przeprowadza się/oby jak najszybciej/, zagości spokój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~j niezalogowany
23 maja 2014r. o 10:14
a ja mieszkam na Kwiatowym od lat, mam bardzo fajnych sąsiadów, wielu znajomych na osiedlu i piękny ogród :) chętnie zmieniłabym dom ale za nic w świecie nie chciałabym się stąd wyprowadzać. Lubię klimat Kwiatowego choć faktycznie jest to miejsce zapomniane przez włodarzy. Dzieci nie mają się gdzie bawić, a starsi mieszkańcy na spacerach ani ławki żeby przysiąść. a sąsiedzi? .... gdzie byś nie kupowała domu wszędzie możesz trafić na tak fajnych jak moi i tak nie fajnych jak ci opisywani wcześniej. Spodoba Ci się zobaczysz :) będziesz tutaj szczęśliwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2014r. o 10:33
zula999 napisał(a): Nie jestem taka stara :)Na osiedlu mieszkałam od 12 roku życia i pamiętam Plusa.I pamiętam jak młodsi ode mnie tam wystawali pod sklepem,ale też wiem kto tam wystawał .Dopisane 23.05.2014r. o godz. 08:57:
"kilku bogatych szpanujących łepków" ja ich tak nie odbierałam.Normalna młodzież.Czy bogata?Znam większośc z widzenia,i raczej nie.Nie wiem skad to przekonanie w ludziach,ze na tym osiedlu mieszkają sami bogaci ludzie.Ja nie uwazałam sie nigdy za bogata.


no widzisz,tam stali młodsi od Ciebie których znasz Z WIDZENIA a to byli ludzie w moim wieku i nie jeden mógł poszpanować fura "kupiona przez tatusia"naprawde nie wiem dlaczego tak walczysz,NAPISAŁAM PRAWDE ZE KIEDTS TAK BYŁO.....pamietam wiele sytuacji jak wpadali w rynek i sie panoszyli ze przecież oni sa z OSIEDLA KWAITOWEGO!!!!!!

Zmoderowano 23.05.2014 godz.16:40 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
23 maja 2014r. o 11:47
Tak,znam z widzenia i wiem jak zachowują się na co dzień :)Watpie,zeby widząc mnie nagle się uspokajali.A swoja drogą jak ktos chce mieszkać to niech mieszka.Mam wrażenie,że po prostu zazdrościsz.Tylko nie wiem czego,bo na osiedlu mieszka sie tak samo jak w centrum miasta,w którym teraz mieszkam i też jestem zadowolona.A propo,mieszkam w okolicach rynku i tez powinnam się czepiać,że kiedyś panoszył się tam i siał postrach niejaki Osa.


Dopisane 23.05.2014r. o godz. 11:47:

A swoją drogą,też teraz jesteś z osiedla kwiatowego.Po co się przeprowadzałaś jak przeszkadzała Ci ta szpanująca młodzież?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Antek niezalogowany
23 maja 2014r. o 13:48
Słyszał ktoś o tym, że kablówka ma zamiar podłączać osiedle kwiatowe do swojej sieci ? Dostałem taką informację i nie wiem czy to prawda. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.