Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
KS Talent Mistrzem Świata!
~asia niezalogowany
25 czerwca 2014r. o 11:26
wariat super masz zdanie o własnym dziecku może nie pij tyle a skąd ty wiesz że twój syn będzie piłkarzem !

Zmoderowano 25.06.2014 godz.18:28 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4920
#SZCZERY nieaktywny
25 czerwca 2014r. o 15:00
~wariat napisał(a): robicie reklamę FA ? hehe to ja napisze tak:
Mam syna który ma brata starszego i ten starszy chodzi do FA a ten młodszy chodzi do KS i co ?? No i ten młodszy wyrasta na prawdziwego piłkarza a ten starszy to wyrasta mi na homosia!!. Tyle w temacie !! reklamujcie dalej homoseksualizm a niedługo wasi synowie będą mieli tylko jedno wyjście, = szpital psychiatryczny :):)


wariat - kim kolwiej jesteś zastanów się bardzo głęboko nad sobą, czas zacząć się leczyć , z twojej wypowiedzi wynika, że pogodzony jesteś z losem i przyszłścią swoich dzieci:
-jeden piłkaż bandyta
-drógi piłkaż homoś
Pogratulować rodzicielstwa.
A ty sam jakie masz nie spełnione ambicja z dzieciństwa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krew, pot i łzy niezalogowany
25 czerwca 2014r. o 15:19
inaczej to pi... nie piłkarze będą!!! amen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ab niezalogowany
25 czerwca 2014r. o 21:31
brawa dla dzieciaków i trener prawda jest taka że KS talent kosi wszystkich a o futbol academii poza reklamami nie słychać nic P.S moje dziecko nie gra w piłkę ale jak zacznie to napewno w ks talent
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2014r. o 22:10
Bernard napisał(a):
~ napisał(a): A ja uważam ze to co piszesz to wypociny sfrustrowanego ojca.



A z czego miałaby wynikać ta frustracja anonimie?


Zakładam ze dostaliscie łomot od KS Talent i zal d....e sciska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
25 czerwca 2014r. o 22:59
~ab napisał(a): prawda jest taka że KS talent kosi wszystkich


No o tym też pisałem, kosiło : )




Dopisane 25.06.2014r. o godz. 22:59:

~ napisał(a):
Bernard napisał(a):
~ napisał(a): A ja uważam ze to co piszesz to wypociny sfrustrowanego ojca.



A z czego miałaby wynikać ta frustracja anonimie?


Zakładam ze dostaliscie łomot od KS Talent i zal d....e sciska


Mój syn z kolegami doszedł do ćwierćfinału i obaj jesteśmy z tego bardzo dumni. To kwestia oczekiwań i celu.
Poza tym w zespole syna nikogo nie kosił, nie płakał, za to chłopcy znakomicie się bawili, strzelali gole, wygrali cztery mecze. Na koniec w normalnej rozmowie z trenerem chłopcy podsumowali zawody i dumni z siebie wrócili do domu. Żaden nie dostał od nikogo w twarz i nawet nie byli specjalnie faulowani (poza pojedynkiem z KS Talent).


bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obserwator niezalogowany
25 czerwca 2014r. o 23:57
Świetna impreza, super organizacja, bardzo wysoki poziom finału. Bardzo dobrze, że w Bolesławcu jest kilka opcji dla chłopców. Nie wierzę, żeby któryś z bolesławieckich trenerów namawiał 7 - lenich piłkarzy do agresji. A dzieci są różne....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mama niezalogowany
26 czerwca 2014r. o 17:00
Byłam na zawodach, obserwuję też często treningi syna w KS Talent i nigdy nie dopatrzyłam się agresji czy niewłaściwego zachowania. Dzieci bawią się swietnie a przy okazji rozwijają ruchowo. Na zawodach miał miejsce niemiły incydent ale uważam że nie można oceniać klubu i trenerów przez pryzmat jednego zdarzenia.
To był sezon pełen wrażeń, za co dziękuję
Mama
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza