Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
KS Talent Mistrzem Świata!
~byłam, widziałam, kibicowałam niezalogowany
26 czerwca 2014r. o 19:54
śmiać mi się chce z wypowiedzi rodziców z FA zachowujecie się tak jakbyście zazdrościli nam że nasze dzieci lepiej grają więc szukacie problemów, a szkoda bo stwarzacie niemiłą atmosferę, a kluby mogą przecież żyć między sobą w przyjaźni.
Jeśli chodzi o naszego trenera to jestem pewna że nie jest mniej przygotowany niż wasz,a przeciwnie o czym świadczą wyniki naszego klubu, a na turniejach to my rodzice bardziej krzyczymy niż nasz trener bo ponoszą nas niestety niekiedy emocje i niejednokrotnie to my byliśmy uciszani przez trenera. A na tym turnieju, o którym jest mowa to trener nie brał udziału w podpowiadaniu bo miał aż 8 drużyn więc ojcowie pełnili rolę trenerów, więc wydaje mi się że pan Bernard pomylił trenera z ojcem i powinien przeprosić za psucie opinii naszego trenera. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~psycholog niezalogowany
27 czerwca 2014r. o 12:10
Cz 7 letnie dziecko wie że chce zostać piłkarzem ?? nie sądzę!, 7 letnie dziecko nie ma wykształconego charakteru zdobywcy cz myśliciela.to są wasze nie spełnione ambicje drodzy rodzice i opiekunowie.Tylko mnie nie atakujcie nie uzasadnionymi argumentami usłyszanymi w tv lub kościele albo od sfrustrowanych wychowawców szkolnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo