Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Postawienie znaku zakazu.

~kierowca niezalogowany
14 lipca 2014r. o 16:16
Witam...pisze w imieniu mieszkanców pewnej z ulic w Bolesławcu....Mianowicie chodzi mi o to gdzie można złożyć podanie o postawienie znaku zakazu postoju(chodzi mi głównie o parkowanie aut)z wyłączeniem mieszkanców.Nieopodal naszej ulicy jest warsztat samochodowy i właściciel zrobił sobie parking na auta ktore czekają w kolejce na naprawe,zajmując nasze miejsca uniemożiwiając nam parkowanie koło naszego miejsca zamieszkania co jest bardzo uciązliwe bo to My musimy stawiac auta w dalekeij odległośći mimo ze mamy parkin "pod nosem"...był bym wdzięczny za pomoc w tej sprawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktos niezalogowany
14 lipca 2014r. o 22:43
tez mam(y)podobny problem....i w sumie to dobry pomysł....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawski niezalogowany
14 lipca 2014r. o 22:53
o jaka ulice chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
15 lipca 2014r. o 7:05
Nie bez powodu nadałeś sobie taki nick.....to jest mało ważne o jaką ulice chodzi....poprosiłem o inna rade jeśli masz cos do powiedzenia w tej sprawie to zapraszam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
15 lipca 2014r. o 7:06
Nie bez powodu nadałeś sobie taki nick.....to jest mało ważne o jaką ulice chodzi....poprosiłem o inna rade jeśli masz cos do powiedzenia w tej sprawie to zapraszam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 lipca 2014r. o 16:45
Trzeba sprawdzić, kto jest zarządcą drogi, miasto czy powiat, a potem pytać w urzędzie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkanec niezalogowany
15 lipca 2014r. o 20:04
chodzi o ulice lubańską
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bareja niezalogowany
15 lipca 2014r. o 20:51
Wykupić teren i będziecie mogli robić z ulicą co będziecie chcieli. Wyznaczycie sobie "swoje" miejsca parkingowe. Po "waszym" chodniku też nie powinni "obcy" chodzić.

Ja płacę podatki, mam samochód i co nie będę mógł się zatrzymać tam bo nie jestem mieszkańcem "waszej" ulicy?

Odbijając piłeczkę proszę nie zostawiać swoich samochodów przy "mojej" ulicy bo zabieracie mi możliwość parkowania - to do mieszkańców ul. Lubańskiej i innych którym przychodzą do głowy takie pomysły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie