Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Postawienie znaku zakazu.

~ niezalogowany
17 lipca 2014r. o 0:16
Majka2012 napisał(a): Zgadzam się z wypowiedzią
Ktoś tu przegina- wielki warsztat a zastawia miejsce mieszkańców po parę tygodni a mieszkańcy nie mają gdzie zaparkować,ktoś powinien coś z tym zrobić,Zmoderowano 16.07.2014 godz.21:54 - powód: topposting (moderator)


To ta ulica jest "tych" mieszkańców?
"...-wielki warsztat a zastawia miejsce mieszkańców.." - warsztat zastawia? Może to właściciele/kierowcy zostawiają swoje samochody a warsztat to może naprawiać samochody.
Jeżeli się mylę i jednak to są miejsca mieszkańców to niech sobie namalują koperty i opiszą: nr rejestracyjnymi samochodów lub że to jest moje/nasze nie stawać.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lipca 2014r. o 12:52
każecie nam mieszkancom byc wyrozumiałym i godzic sie z tym ze potrafi stac po 5 aut koło siebie z warsztatu a my nie mamy gdzie postawic swoich???absurd!!!!Mam wjechac na plac własciciela warsztatu badz na jego trawnik przed warsztatem?????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
17 lipca 2014r. o 14:08
Nie no przecież my z zazdrości najazd na sąsiada robimy,tylko dziwnym trafem na niego a nie na warsztat na rogu który rozwija się faktycznie w szybkim tempie i byłoby czego zazdrościć sąsiadowi.Dlaczego nikt się ich nie czepia?Bo warsztat z rogu rozwija się swoim a nie cudzym kosztem czyli parkuje na swoim terenie i nikomu nie wadzi.Chcesz być traktowany jak człowiek też bądź człowiekiem dla innych.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
17 lipca 2014r. o 17:30
na ulicy Cichej też jest parking a grunt na którym się znajduje należy do mieszkańców. Wszyscy z okolicznych bloków parkowali na tym parkingu. Mieszkańcy napisali wniosek do wspólnoty mieszkaniowej o postawienie szlabanu. Każdy ma swojego pilota do szlabanu i nie ma problemu z miejscem parkingowym.

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lipca 2014r. o 20:46
czy zmieniło sie cos na tej ulicy??????????? w sobote widziałem ze było tam bardzo duuuuuużo miejsca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
20 lipca 2014r. o 21:45
tak??To trzeba było przejechac wieczorem,badz w niedziele stoja 4 auta z warsztatu!!!!!jedno aż liśćmi jest zasypane bo stoi od tygodnia...szoda że sprawa ucichła.....trzba naprawde w koncu coś z tym zrobić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elka niezalogowany
21 lipca 2014r. o 10:56
na pewno jest jakieś rozwiązanie. jesli nie da się dogadac trzeba cos z tym zrobić. faktycznie należy się zgłosić do wspólnoty miekszaniowej, jeśli taka występuje, lub do spółdzielni i niech na zebraniu ustalą dalsze kroki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2014r. o 11:29
Aleś się gościu dowiedział od tych lemingów!
Moja rada zadaj zwróć się z tym pytaniem do Urzędu Miasta a zapewne uzyskasz odpowiedź kto jest w tej sprawie kompetentny i czy i jak można to załatwić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza