Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Postawienie znaku zakazu.

~Lucek niezalogowany
25 lipca 2014r. o 16:00
No faktycznie dowiedziałem się sporo z postów od sąsiadów, szkoda że żaden nie ma odwagi przyjść i porozmawiać ze mną.
Ktoś ma ochotę zaparkować u mnie na posesji--zapraszam :D
Chcę podać wszystkim do wiadomości że boczna uliczka przy ul. Lubańskiej jest drogą publiczną, bez żadnych zakazów.
Ponadto jestem też właścicielem mieszkania przy tejże ulicy i mogę mieć kilka samochodów tam zaparkowanych--prawda ?????
Może spróbowalibyście szanowni sąsiedzi wynegocjować od Urz. Miasta parking, na przykład na wolnym placu, gdzie był kiosk spożywczy. Dopiszę jeszcze że niektórzy lokatorzy posiadają po dwa lub trzy pojazdy, też zajmują sporo miejsca i czy ktoś ma do nich pretensje ??? po prostu mają do tego prawo.Na koniec SĄSIEDZI---jeżeli macie problem , to nie "tajniacko" tylko zapraszam do siebie ;) Lucjan T
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucek niezalogowany
25 lipca 2014r. o 17:04
Kolego {mieszkaniec} o jakim PARKINGU mówisz, przecież to jest ulica, bez żadnych zakazów, tylko z ograniczeniem prętkości !!! Teren jest własnością Urz. Gm. i tam proszę kierować PETYCJE,
Może wybudują Wam PARKING na wolnym placu, gdzie był kiosk spożywczy. Tej ulicy nie traktowałbym jak własność, wszyscy mają prawo tam parkować-(chyba że ktoś to zmieni, ale to jest raczej nie realne)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2014r. o 21:29
Temat sam sie rozwinął w tą strone......jak sobie to wyobrażasz ze pojdziemy wszyscy do Ciebie i ładnie poprosimy zebys nie stawiał aut????Tak jak wpomniałeś nie mamy prawa,temat na forum miał inny zamiar,chcieliśmy sie tylko dowiedziec co można z tym fantem zrobić???Widze własnie Twoje podejscie i wiem ze prawnie nic nie możemy ale trzeba miec tupet by prowadzać działaloność w tym przypadku mechanike utrudniajac za razem"życie"mieszkancom....my wcale nie traktujemy tego jako nasza posesja....ale takie zachowanie dla wielu z nas nie jest normalne tym bardziej ze masz gdzie zrobic sobie miejsce na pare samochodów,prawda??? albo poprostu umawiac sie z ludzmi na umowioną godzine....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miecio niezalogowany
26 lipca 2014r. o 10:53
Lucek trzeba przyznać MASZ TUPET !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucek niezalogowany
26 lipca 2014r. o 10:54
~ napisał(a): Temat sam sie rozwinął w tą strone......jak sobie to wyobrażasz ze pojdziemy wszyscy do Ciebie i ładnie poprosimy zebys nie stawiał aut????Tak jak wpomniałeś nie mamy prawa,temat na forum miał inny zamiar,chcieliśmy sie tylko dowiedziec co można z tym fantem zrobić???Widze własnie Twoje podejscie i wiem ze prawnie nic nie możemy ale trzeba miec tupet by prowadzać działaloność w tym przypadku mechanike utrudniajac za razem"życie"mieszkancom....my wcale nie traktujemy tego jako nasza posesja....ale takie zachowanie dla wielu z nas nie jest normalne tym bardziej ze masz gdzie zrobic sobie miejsce na pare samochodów,prawda??? albo poprostu umawiac sie z ludzmi na umowioną godzine....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucek niezalogowany
26 lipca 2014r. o 11:13
Tak szczerze to moim zamiarem nie jest utrudnianie Wam życia,
po prostu radzimy sobie jak możemy.Teren przy mojej posesji nie jest moją własnością (rejon dróg publicznych) i nie ma żadnej możliwości założenia tam parkingu, gdyby było inaczej dawno były by tam miejsca parkingowe. To że ja opiekuję się tym terenem, to wynika z wiadomych przyczyn, trawę miałbym skoszoną 2 -3 razy w roku.
Jeszcze odnośnie parkowania, ja z mojej strony--w miarę możliwości---postaram się żeby tych aut było mniej. Dziękuję za uwagi, pozdrawiam sąsiadów Lucjan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lipca 2014r. o 11:51
~miecio napisał(a): Lucek trzeba przyznać MASZ TUPET !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucek niezalogowany
26 lipca 2014r. o 11:54
Powiedz "Miecio" kto go niema ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.