Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Baseny odkryte

~z b-c niezalogowany
19 lipca 2014r. o 22:14
W sumie to mnie nie dziwi ze ludzie nie chca chodzic do lazienki. Moze ktos wrzuci zdjecie tych kibli bez klamek itd. Duzo osob chodz na baseny ale tez duzo jezdzi na okoliczne zwirownie i ciekawe ile sie w tym roku utopi. Ale tu na prawde nie chce sie chodzic!...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
19 lipca 2014r. o 23:03
~ napisał(a): Podobno krokodyle już się pojawiły w basenie? Ktoś to może potwierdzić?

Dawno krokodyl by zdechł w takiej wodzie, brak tlenu i zbyt wiele odczynników amonowych

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2014r. o 23:14
Dosypać chlor i będzie jak na Orce. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2014r. o 23:34
Zgłosić sprawę do Sanepidu, niech sprawdzą stan sanitarny wody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dorota niezalogowany
20 lipca 2014r. o 20:46
To Gromadka tak mała miejscowość a basen ma o niebo lepszy od naszego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
20 lipca 2014r. o 21:40
~xxx napisał(a): Witam wszystkich dzisiaj zachowanie ratownika na naszych Bolesławieckich basenach przeszło wszystko ratownik kazał mi i moim dzieciom opuścić skocznie, zapytałem dlaczego odpowiedział mi że zamyka była godzina 13.20 to jest dla mnie chore iść na baseny z dziećmi i nie można korzystać ze skoczni . Siedzą ratownicy koło wieży w pięciu , sześciu i nie mogą otworzyć wieży bo teraz mają czas na ploty kto ich przyjmuje a tego ratownika łysego z brodą to na miejscu bym go zwolnił . Stoją dzieci koło wieży i czekają na widzimisie ratownika albo otworzy albo nie i takie mają dzieci wakacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
20 lipca 2014r. o 21:50
A jak wam się podoba "parking"? Dla mnie to jakaś masakra. Byliśmy dziś na rugby na MOSiRze i to co tam się działo (w okolicach basenów) to paranoja. Ludzie stają gdzie popadnie, blokują wjazd na teren. Na dodatek droga jest dziurawa.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2014r. o 0:24
~ napisał(a): Dosypać chlor i będzie jak na Orce. ;)


chlor na orce to przesada.... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza