Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Baseny odkryte

~ niezalogowany
21 lipca 2014r. o 22:53
przykład wyremontowanych starych basenów w sasiednim miescie

http://iplywamy.pl/basen/basen-grzybek-polkowice/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rrrr niezalogowany
21 lipca 2014r. o 23:16
nie maco porównywać Polkowice do BC to tak jak porównać Londyn a Poznań. POlkowice to najbogatsza gmina w Polsce wiec nic dziwnego że takie baseny mają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eh niezalogowany
21 lipca 2014r. o 23:22
Niema klamek więc nieczynne wiec się nie dziw się. Lepsze to niż obkupczyne kible przenośne. Przynajmniej są czyste. A jak nie zgodzicie się z tym to znaczy że okupczysz oblejesz kibel nie posprzątasz i płaczesz . Taka prawda. jak po sobie nie umiecie sprzątać to nie narzekac

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
21 lipca 2014r. o 23:22
~ napisał(a): Podobno krokodyle już się pojawiły w basenie? Ktoś to może potwierdzić?

Widziałam jednego ;) [img=1405977777_4jviv5w.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ge4 niezalogowany
21 lipca 2014r. o 23:25
jegomosc napisał(a): A jak wam się podoba "parking"? Dla mnie to jakaś masakra. Byliśmy dziś na rugby na MOSiRze i to co tam się działo (w okolicach basenów) to paranoja. Ludzie stają gdzie popadnie, blokują wjazd na teren. Na dodatek droga jest dziurawa.




co się dziwisz . Myślisz, że autostradę ci tam postawia i parking podziemny zrobią.? poza tym jak na basenie w ciągu dnia było 2000 osób to się nie dziw, że jest masakra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ferter niezalogowany
21 lipca 2014r. o 23:39
~xxx napisał(a): Witam wszystkich dzisiaj zachowanie ratownika na naszych Bolesławieckich basenach przeszło wszystko ratownik kazał mi i moim dzieciom opuścić skocznie, zapytałem dlaczego odpowiedział mi że zamyka była godzina 13.20 to jest dla mnie chore iść na baseny z dziećmi i nie można korzystać ze skoczni . Siedzą ratownicy koło wieży w pięciu , sześciu i nie mogą otworzyć wieży bo teraz mają czas na ploty kto ich przyjmuje a tego ratownika łysego z brodą to na miejscu bym go zwolnił . Stoją dzieci koło wieży i czekają na widzimisie ratownika albo otworzy albo nie i takie mają dzieci wakacje

Takie pytanie mam ? Myślisz, że ratownik to wół czy robot że upilnuje wszystkich na basenie? Gdybyś umiał czytać to byś się dowiedział trochę o wieży . Na wieży gdybyś widział wisi kartka (dokładnie 2) jedna mówi że wieża jest otwarta gdy jest na niej ratownik 2 zaś mówi że jest otwarta co pełną godzinę na 15 min. Pewnie chodzi Tobie o nidzielę gdzie w ciągu dnia było 2000 ludzi więc nie (...) że 5 ratowników jest pod wierzą i niema kto otworzyć skoczni .jak reszta pilnowała 3 basenów . hmmmm lepiej aby ktoś się utopił żeby twoje dzieciaki mogły poskakać z wierzy. Byłem na basenach i widziałem ratownicy mieli przekupczyne z upilnowaniem chmary ludzi jeszcze narzekasz. A łysy ratownik z brodą nie jest robotem aby cały czas otwierać wieże ma prawo na przerwe bo cały czas tam siedział. powiem jedno kozak w necie (...) w świecie . nie opowiadaj bajek

Zmoderowano 22.07.2014 godz.19:59 - powód: słownictwo (moderator)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kibel niezalogowany
21 lipca 2014r. o 23:49
dorcia1 napisał(a): na dodatek podłoga cała obsikana, nigdzie nie ma paieru. Odór czuc z daleka. Moja córka aż błagała żeby nie musiała sie tam załatwić.Lepiej pod drzewem:)Zmoderowano 21.07.2014 godz.21:16 - powód: topposting (moderator)


kible czyste są . Jak nie umiesz po sobie posprzątać lub trafić do kibla to lej na siedząco i stul swą japę. leje koło kibla i sidziwi że smierdzi ;( :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lipca 2014r. o 0:25
~ napisał(a): przykład wyremontowanych starych basenów w sasiednim miescie

http://iplywamy.pl/basen/basen-grzybek-polkowice/


przykład NIE remontowanych basenów w sąsiednim mieście
a gdzie? a w Lubaniu

[img=1405980985_yxyo36j.jpg]


to my jesteśmy chyba gdześ pośrodku :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.