Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Baseny odkryte

~AGA niezalogowany
21 lipca 2014r. o 13:16
Rozpczęto już budowę nowych basenów ,jak jedzie się w stronę Lwówka po lewej stronie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2014r. o 13:47
No właśnie a propo tych nowych basenow ktoś coś na ten temat wie....jak one będą wyglądać i kiedy będą oddane do użytku...mam nadzieje że będa podobnie wykonane jak nasza cudowna Orka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gazik niezalogowany
21 lipca 2014r. o 14:36
baseny remontowane (te w strone lwowka) to stary obiekt wojskowy, jedna niecka wielkości mniej więcej olimpijki na spacerowej, ten obiekt nie będzie w stanie przyjąć takiej ilości osob jaka była chociażby wczoraj na basenach odkrytych, niezbędnym jest dla naszego miasta odremontowanie basenow na spacerowej... inaczej ludzie się topić będą po żwirowniach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MrWhite niezalogowany
21 lipca 2014r. o 14:51
Byłem wczoraj i było super :)
Żałuję, że wcześniej się tam nie wybrałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nelka niezalogowany
21 lipca 2014r. o 19:12
~Dorota napisał(a): To Gromadka tak mała miejscowość a basen ma o niebo lepszy od naszego.

fakt. byłam na tym basenie. Jest super jest tanio i polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nelka niezalogowany
21 lipca 2014r. o 19:13
~Dorota napisał(a): To Gromadka tak mała miejscowość a basen ma o niebo lepszy od naszego.

fakt. byłam na tym basenie. Jest super jest tanio i polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rarph niezalogowany
21 lipca 2014r. o 19:23
Baseny odkryte, toaleta... nic dodać, nic ująć[img=1405963391_9gh9ymc.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11477
#dorcia1 nieaktywny
21 lipca 2014r. o 20:39
na dodatek podłoga cała obsikana, nigdzie nie ma paieru. Odór czuc z daleka. Moja córka aż błagała żeby nie musiała sie tam załatwić.Lepiej pod drzewem:)


Zmoderowano 21.07.2014 godz.21:16 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo