Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmierdzący weekend
~ niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 21:10
~:> napisał(a): Troszkę mnie dziwi wypowiedź pana Króla iż odpady z oczyszczalni nie śmierdzą. Może tak jest, gdy przebywa się z dala od niech, ale gdy są rozwiezione na pola i tam składowane smród jest okropny, co wielokrotnie było zgłaszane do gminy, przez mieszkańców Kraśnika. Oczywiście bez jakiejkolwiek reakcji . W ciągu weekendu to nie był ten smród, co nie oznacza, że był on przyjemny . Bardzo łatwo machnąć ręką gdy sprawa nie dotyczy osobiście, a co z nami ? Czy musimy być skazani na więzienie w dusznych mieszkaniach , bo czasami nie da się nawet otworzyć okna ? A co z muchami , które siadają na to g..... a później wlatują do domów? Czy musi dojść do jakiegoś skażenia biologicznego , żeby wreszcie ktoś się zainteresował tą sprawą ? Sprawa dotyczy odpadów z Tomaszowa, które są wywożone na teren Gminy Bolesławiec. Jedni się pozbywają - robią sobie dobrze , inni mają darmowy nawóz -też robią sobie dobrze , reszta musi cierpieć by tamtym dogodzić . Cóż mogę tylko powiedzieć DZIĘKUJEMY , że tak dba się o mieszkańców Gminy, ale proszę zabrać to g..... pod swój dom i też poczuć ten raj na ziemi .
Jeśli macie jakieś ujęcia wodne w pobliżu domu, radziłabym zbadać wodę bo istnieje możliwość, że jest ona skażona przez te odpady .
A co ty wydalasz z siebie od czasu do czasu? nie jest aby to gówno? jeśli nie chcesz by śmierdziało na polach to schowaj je w swoim domu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 21:28
~ napisał(a): A co ty wydalasz z siebie od czasu do czasu? nie jest aby to gówno? jeśli nie chcesz by śmierdziało na polach to schowaj je w swoim domu


A ty swoje gdzie chowasz ? Jeśli tak lśnisz mądrością to podaj adres niech pod twój dom przywiozą kilkanaście przyczep i później napisz co o tym sądzisz. Swoje mogę wąchać, ale nie całej Gminy i to sąsiedniej . Dla zdrowo myślącego człowieka sprawa jest dość jasna, można to wywieźć w miejsca oddalone od domów. To własnie przez takich dziwnych ludzi , którzy pilnują własnej d.... cierpią inni !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 21:54
~ napisał(a):
~ napisał(a): A co ty wydalasz z siebie od czasu do czasu? nie jest aby to gówno? jeśli nie chcesz by śmierdziało na polach to schowaj je w swoim domu


A ty swoje gdzie chowasz ? Jeśli tak lśnisz mądrością to podaj adres niech pod twój dom przywiozą kilkanaście przyczep i później napisz co o tym sądzisz. Swoje mogę wąchać, ale nie całej Gminy i to sąsiedniej . Dla zdrowo myślącego człowieka sprawa jest dość jasna, można to wywieźć w miejsca oddalone od domów. To własnie przez takich dziwnych ludzi , którzy pilnują własnej d.... cierpią inni !!
Miejsca oddalone od domów mają swoich właścicieli i właściciele oraz sąs iedzi tych miejsc nie chcą by tam tego wywozili.jest jeszcze księżyc i marsa,ale dla widzmisie twojej prymitywnej osoby nikt tego nie będzie wywoził na inne planety
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 22:00
Prymitywnej ? Proszę podaj definicję tego słowa i dopasuj je wtedy do mojej osoby . A może to własnie twoja nieogarnięta osoba wozi te g.... i zatruwa innych ? Nawet by mi to pasowało :] Bo po pewnych ludziach wszystkiego można się spodziewać . Nie widzę adresu :] czyżby pan śmierdziel ? To teraz przedstaw się ludziom zanim ja to zrobię ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
4 sierpnia 2014r. o 22:24
:| A sie porobiło.Gów...ny temat niegdyś używany tylko jako przenośnia stał się rzeczywistością :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 22:30
~ napisał(a): Prymitywnej ? Proszę podaj definicję tego słowa i dopasuj je wtedy do mojej osoby . A może to własnie twoja nieogarnięta osoba wozi te g.... i zatruwa innych ? Nawet by mi to pasowało :] Bo po pewnych ludziach wszystkiego można się spodziewać . Nie widzę adresu :] czyżby pan śmierdziel ? To teraz przedstaw się ludziom zanim ja to zrobię ;)
no to zrob to
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 22:40
Najpierw poproszę odpowiednie osoby, żeby zainteresowały się twoim IP 194.183.34.*** , może się przydać w dotarciu do źródła truciciela, G.J ;)
Bo nikt oprócz mającego coś wspólnego ze sprawą nie byłby obrońcą smrodu, wstyd !! Życzę śmierdzącej nocy, czyli tego co lubisz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bernecki niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 22:53
Wydaje mi się, że mosfety są jednymi z najlepszych tranzystorów na rynku. Zakres pracy tranzystora determinuje napięcie dren-źródło, czyli Uds – jeśli jest ono większe od napięcia nasycenia Udsat, wówczas tranzystor znajduje się w zakresie nasycenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza