Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmierdzący weekend
~ niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 23:09
~ napisał(a): Najpierw poproszę odpowiednie osoby, żeby zainteresowały się twoim IP 194.183.34.*** , może się przydać w dotarciu do źródła truciciela, G.J ;)
Bo nikt oprócz mającego coś wspólnego ze sprawą nie byłby obrońcą smrodu, wstyd !! Życzę śmierdzącej nocy, czyli tego co lubisz .
Ale jesteś głupi(a)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 23:16
ojejej-wam śmierdziało przez weekend a mi śmierdzi przez większą część roku, bo miły pan rolnik, który ma hektary pól okalające moją posesję rok w rok sadzi tam rzepak, kto miał do czynienia to wie jak rzepak śmierci, szczególnie wieczorem i rano jak większa wilgotność, w całym domu smród jakby szambo wybiło, do tego jeszcze kilka razy w roku pryska to jakimś śmierdzącym syfem, że oddychać nie idzie. I co ja mam zrobić? Chyba tylko się wyprowadzić...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
4 sierpnia 2014r. o 23:20
Z całym szacunkiem do piszących w temacie, przez dwa dni w całym Bolesławcu czuć było ten przykry zapach. Niestety, trzeba przyznać, że był to po prostu smród gówna!
Rok temu było podobnie, nie pamiętam jednak kiedy :|

PS. Człowiek wydala mocz i parę innych substancji ze swojego organizmu, kał defekuje .

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adam niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 23:31
Wystarczy przejechać trasę z lubkowa do wilczego lasu , tam koło drogi leży pryzma pachnaca nowością :-) i na przeciw gospodarstwa wożą to od tygodnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wąchacz niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 23:48
mi ten zapach przypominał smród z śmietnika z nie nawóz. Nawóz ma specyficzny zapach i łatwo go rozpoznać jadąc np samochodem przez wioski. Ten smród pochodził prędzej z kanalizacji która w tych upałach nie dała rady i woń się rozeszła po całym powiecie. no ale nikt się oczywiście nie przyzna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Boguslaw.N niezalogowany
5 sierpnia 2014r. o 7:04
To FEKALIA wywozone z B_ca na polecenie Pana Prezesa PiWiK J.Krola.To on tak smrodzi....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2014r. o 7:53
Ludzie sami kupczy cie a potem wam smierdzi.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2014r. o 8:07
Do magnum 44
Z całym szacunkiem. W Bolesławcu jak piszesz czuć było zapach. A zdajesz sobie sprawę jaki smród był w Tomaszowie skoro aż do Bolesławca dotarł!!! Pomyśl troszeczkę.
Nawet jeżeli są to nasze biologiczne zapach to po co płacimy co miesiąc niemałe pieniądze za utylizację nieczystości. To ja dziękuję skoro uważasz ,że wdychanie tych zapachów jest czymś normalnym.
Aczkolwiek nie wiemy dokładnie kto jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy to poczekajmy z oskarżeniami.......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.