Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmierdzący weekend
~ niezalogowany
5 sierpnia 2014r. o 8:08
Bolesławiec - Ceramiczny Biegun Smrodu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
5 sierpnia 2014r. o 9:50
~ napisał(a): Do magnum 44
Z całym szacunkiem. W Bolesławcu jak piszesz czuć było zapach. A zdajesz sobie sprawę jaki smród był w Tomaszowie skoro aż do Bolesławca dotarł!!! Pomyśl troszeczkę.



Doskonale sobie to wyobrażam i współczuję tym, którzy mieszkają blisko źródła tego fetoru.



~ napisał(a): To ja dziękuję skoro uważasz ,że wdychanie tych zapachów jest czymś normalnym.




W moim poście ani słowa nie napisałam, że wdychanie takiego fetoru jest czymś normalnym! Uważam wręcz przeciwnie: może być bardzo szkodliwe dla ludzi.




~ napisał(a): Aczkolwiek nie wiemy dokładnie kto jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy to poczekajmy z oskarżeniami.......



Nikogo również nie oskarżałam. Nie mam pojęcia kto zafundował ludziom tak "przykrą atrakcję"!

Moje post scriptum natomiast, odniosłam do wcześniejszych wypowiedzi w temacie, mylnie określających jedną z czynności fizjologicznych ludzkiego organizmu.

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2014r. o 17:41
niestety dzisiaj też to czuć czy już nikt nie może się tym zainteresować???????? nawet spokojnie nie można odpocząć po pracy przy otwartym oknie :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JAN niezalogowany
5 sierpnia 2014r. o 17:43
ten temat powinien się nazywać ,,smród nie do zniesienia,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2014r. o 19:29
~Alan napisał(a): Niestety, najbardziej śmierdziało w niedzielę!!!

No cóż, ale wtedy nikt nie pracuje, więc na pewno jakiś zrzut z powietrza, może Putin coś na nas wylał?



Pomyśl trochę co? Gnojowica nie musiała byc wylana w niedzielę ,taki smród utrzymuje się kilka dni,a jeszcze bardziej jak popada na to deszcz i potem przygrzeje słońce,w piątek było to rozlane i capiło parę dni.Wystarczyło podjechać na pole i wziąć garść piachu i powąchać ,było by wiadomo co ,gdzie i u kogo i wykluczyć lub poznać sprawcę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2014r. o 19:34
wieje teraz od Bolesławca i śmierdzi w Tomaszowie ,więc raczej jakieś pole między tymi miejscowościami :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2014r. o 20:41
To chyba smród przed wyborami.sabotaż ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gęsior z Tomaszowa niezalogowany
5 sierpnia 2014r. o 23:07
Mam na imię Andjzej. Nie myje zębów i to mi tak waliło z pyska sojjy wszystkim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.