Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

WORD a ruch w mieście

~Adam z Bolesławca niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 14:27
Puki będziemy myśleć o naszym mieście tylko w kategoriach ze powinno mieć gospodarza i nic więcej, to do tej kategorii Pan Piotr Roman pasuje idealnie. A jeśli zmienimy nasze myślenie i rozszerzymy ilość kategorii to już mamy problem z wyborem.Szanowanko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 15:34
Zróbcie sondę za dwa trzy miesiące to zobaczymy jaki będzie wynik. Dziś widziałem nauki jazdy z Legnicy. Ciekawe po co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~X niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 16:20
~ napisał(a): Zróbcie sondę za dwa trzy miesiące to zobaczymy jaki będzie wynik. Dziś widziałem nauki jazdy z Legnicy. Ciekawe po co?

Też widziałem kilka aut z Legnicy . Dlaczego? Bo na takim zadupiu zdają bez problemów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Yeah niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 16:44
Jeżeli to zadupie, to proponuje się wyprowadzić. Najlepiej nie róbmy niczego nowego i niech wszystko zostanie jak jest, wtedy na pewno nie będziemy mówić o jak to Pan powiedział "zadupiu".

Zmoderowano 04.08.2014 godz.20:46 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
4 sierpnia 2014r. o 17:15
~X napisał(a): Też widziałem kilka aut z Legnicy . Dlaczego? Bo na takim zadupiu zdają bez problemów.
Nie mów za innych i nie obrażaj miasta bo nie jest zadupiem ;) w porównaniu z Lubaniem czy Zgorzelcem ;) tam to możesz powiedzieć że to są zadupia

Zmoderowano 04.08.2014 godz.20:47 - powód: topposting (moderator)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 17:18
~Adam z Bolesławca napisał(a): Puki będziemy myśleć o naszym mieście tylko w kategoriach ze powinno mieć gospodarza i nic więcej, to do tej kategorii Pan Piotr Roman pasuje idealnie. A jeśli zmienimy nasze myślenie i rozszerzymy ilość kategorii to już mamy problem z wyborem.Szanowanko


Póki co, zaglądnij do słownika ortograficznego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 19:47
uwazam ze nasze miasto jest piekne i chetnie do niego wracam,choc pracuje poza granicami panstwa to tesknie za bolesławcem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
4 sierpnia 2014r. o 19:54
~ napisał(a): uwazam ze nasze miasto jest piekne

amen

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima