Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

WORD a ruch w mieście

3943
#FRANCA nieaktywny
4 sierpnia 2014r. o 20:03
TOjsienka napisał(a):
~ napisał(a): uwazam ze nasze miasto jest piekne

amen



Bóg zapłać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 21:01
to że samochody maja rejestrację dle czy Po nie znaczy ze z legnicy czy poznania są bystrzaku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 21:30
~- napisał(a): to że samochody maja rejestrację dle czy Po nie znaczy ze z legnicy czy poznania są bystrzaku
Ale jak mają adres napisany na drzwiach (a jest taki obowiązek że musi być oznaczenie ośrodka: adres i nazwa), i mają adres właśnie legnicki to chyba są z Legnicy bystrzaku....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
4 sierpnia 2014r. o 21:59
No zgadza się.Też nie patrzę na rejestrację tylko adres ośrodka ale nie widziałam jeszcze legnickiego adresu same lwóweckie,lubańskie,zgorzeleckie co więcej na tyle wożenia tyłka po mieście nie widziałam jeszcze ani razu pojazdu egzaminacyjnego wiec mi ani trochę mi nie przeszkadzają.
Ps;nawet jeśli legniczanie zdawaliby egzamin w bolcu to prawie cały kurs uczyli się jeździć po Legnicy i sam egzamin nic nie zmieni w ich umiejętnościach bo albo je osiągneli podczas kursu albo nie.Egzamin nie jest od uczenia tylko sprawdzenia wiedzy.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adam z Bolesławca niezalogowany
5 sierpnia 2014r. o 8:30
~ napisał(a):
~Adam z Bolesławca napisał(a): Puki będziemy myśleć o naszym mieście tylko w kategoriach ze powinno mieć gospodarza i nic więcej, to do tej kategorii Pan Piotr Roman pasuje idealnie. A jeśli zmienimy nasze myślenie i rozszerzymy ilość kategorii to już mamy problem z wyborem.Szanowanko


Póki co, zaglądnij do słownika ortograficznego.
o
Proponuję ci nie robić ludziom wody z mózgu i odwracać ich uwagi od zasadniczego problemu naszego miasta, jeśli chcemy być społecznością rozwijająca się a nie służącą władzy jako dodatek do ich wielkości. Zapis jest poprawny to ty zaglądaj do słownika jeśli chcesz pouczać. Szanowanko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2014r. o 12:59
to mam zdawać z przepisów czy polskiego/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~arek niezalogowany
5 sierpnia 2014r. o 17:12
ja jestem za tym żeby word był w boleslawcu bo ja musiałem zdawać w jeleniej i w legnicy gdzie nie jeżdże bo nie mam po co a w Bolesławcu jestem co dziennie i dajcie sobie na luz bo też się uczyliście i zdawaliście w Bolesławcu w latach 80tych . i ci starsi kierowcy też robią błędy i to jakie normalnie tylko się śmiać bo zdali za mleko . :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2014r. o 21:34
Nie nasz wina że pózno się urodziłeś. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza