Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

WORD a ruch w mieście

~Niedziadoszan niezalogowany
8 sierpnia 2014r. o 8:45
~heheszki napisał(a): Da się w bc nie zdać za 1 razem? Tu już nie chodzi o "utrudnienia" na drodze spowodowane przez Lki tylko o same obycie na drodze tychże niedoszłych kierowców.
Powiecie, że może oni nie będą jeździć po dużych miastach. A co jeśli tam pojadą? W końcu mają takie same prawo jak osoba zdająca prawko we Wrocławiu. Dla mnie to głupota bo zajedzie jeden z drugim do takowego miasta i będzie "o kur*** jakie skrzyżowanie co tu robić?! ja p** jaki ruch i 3 pasy w jedną strone..." tylko siąść i płakać.


Nie pękaj, łatwo w Bolesławcu nie jest, pojedź na skrzyżowanie Gdańska/Śluzowa, połowa baranów nie zna znaku przed nim, a druga połowa nie wie jak jeździć i często jest sytuacja pt. wszyscy stoją i "paczą" kto ma jechać :D. Co do ruchu to nie widzę zmian na gorsze, tyle tu dziadoszanów zamyślonych jeździ, że te kilka ELEK nie robi różnicy. Co do egzaminu w tym mieście to widzę pewną analogię z dyplomem magistra- łatwe studia i g...o potem lub trudny kierunek na porządnej uczelni i normalna przyszłość. Ale obie osoby mają tytuł magistra, podobnie tu- prawo jazdy uprawnia wszystkich do poruszania się po drogach publicznych tylko jedni umieją to robić a inni nie. Ja byłem posiadaczem prawka zdanego w JG od 6 lat kiedy zacząłem po Wrocławiu jeździć,studiując tam- szybko nauczyłem się używać lusterek, zmieniać pasy i dynamicznie jeździć, itp. itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pankracy niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 11:06
Dajcie spokój. Egzamin na prawko to nie matura, system rozrósł się i służy już jedynie egzaminatorom po to, żeby koło domku w Kruszynie mieli ogrodzenie wartości dobrego auta... Jestem zawistny? Zdawałem prawo jazdy i wiem ile kosztowało (choć nie mnie) zdanie egzaminu bez sztucznych kłód rzucanych pod koła przez egzaminatora. Dlaczego nie zgłosiłem tej korupcji? Każdy w tym kraju, który zgłosił cokolwiek na milicję wie, że problemy ma głównie zawiadamiający.
To tylko p...rzone prawo jazdy, mały g..niany egzaminek, który powinien zaliczyć prawie każdy, a tutaj sami wiecie jak jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 0:16
niech zdają w b-cu życzę pozytywnych egzaminów dla przyszłych kierowców w końcu każdy z nas marzył o zdaniu prawa jazdy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 14:28
~Niedziadoszan napisał(a): Nie pękaj, łatwo w Bolesławcu nie jest, pojedź na skrzyżowanie Gdańska/Śluzowa, połowa baranów nie zna znaku przed nim, a druga połowa nie wie jak jeździć i często jest sytuacja pt. wszyscy stoją i "paczą" kto ma jechać :D

A Ty, w której połowie jesteś? Takich własnie komentujących mamy. Ech, szkoda słów.....

Zmoderowano 10.08.2014 godz.20:55 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowy niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 16:49
~Pankracy napisał(a): Dajcie spokój. Egzamin na prawko to nie matura, system rozrósł się i służy już jedynie egzaminatorom po to, żeby koło domku w Kruszynie mieli ogrodzenie wartości dobrego auta... Jestem zawistny? Zdawałem prawo jazdy i wiem ile kosztowało (choć nie mnie) zdanie egzaminu bez sztucznych kłód rzucanych pod koła przez egzaminatora. Dlaczego nie zgłosiłem tej korupcji? Każdy w tym kraju, który zgłosił cokolwiek na milicję wie, że problemy ma głównie zawiadamiający.
To tylko p...rzone prawo jazdy, mały g..niany egzaminek, który powinien zaliczyć prawie każdy, a tutaj sami wiecie jak jest.
tu bym trochę polemizował 70 % zdających egzaminy to niedouczone nie wiadomo kto brak umiejętności zaangażowania w to co robią w skrócie olewka,miałem okazje popatrzeć jak ci niby kierowcy BEEEEEE(tak robią barany)nie mają koordynacji ruchowej i tłuką inne pojazdy na parkingu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
10 sierpnia 2014r. o 20:51
A ja się dziwię,czemu na prawku nie ma przejazdu autostradą (wiem ,wiem sa WORDy ,czy inne AS gdzie do autostrady mają duzy kawałek),przecież to tez droga ,a na dobrą sprawę osoba zda prawko i...pierwszy raz w zyciu jako driver na autostradze :(

Widzę rózne wjazdy na autostradę ,od takich "powoli ,powoli" ,po takie "dojechać do konca pasa rozbiegowego ,właczyć lewy kierunkowskaz i...czekać" a jak jedzie tir za tirem i w ogóle ruch duży w tygodniu to pampers pełen :(
Ale placyk i jazda do 40-50km/h w mieście zdana :(

Co do samego tematu to jak na razie nie ma takiej inwazji L ,zeby jakos było to odczuwalne :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 sierpnia 2014r. o 0:34
Akurat jazda po autostradzie to jedna z prostszych rzeczy, moja pierwsza wyprawa po zdaniu prawka była właśnie autostradą do Katowic, dopiero w Katowicach trochę spanikowałam, bo miasto bardziej skomplikowane niż Jelenia, ale też uważam że na kursie powinno się przynajmniej raz pojechać na autostradę, pokazać kursantowi jak się wjeżdża i włącza do ruchu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ali niezalogowany
11 sierpnia 2014r. o 7:40
Myślę że wielkość miasta nie ma znaczenia, znaczenie ma odpowiednie przygotowanie początkującego kierowcy, wpojenie podstawowych zasad poruszania się po drogach, a drogi wszędzie są takie same. Jedno jest pewne, wjechanie z kursantem na autostradę nic nie zmieni i nie zmieni nic kilkanaście godzin po Wrocławiu. Stres i jego opanowanie powinno być priorytetem każdego kursu. Doświadczenie przyjdzie z czasem.
Jeszce jedno, mam takie marzenie żeby instruktorzy uczyli kultury jazdy, może czasem uczą ale... pan instruktor ze środkowym palcem przy szybie i wredną miną nie świadczy dobrze o szkole w jakiej pracuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.