Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

wysoka tem. procka

~ niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 3:11
Dobra inny przykład. Kto wychowa lepiej Twoje dziecko. SZKOLA czy Ty?
A, medycyna w obecnej formie kiedys nie istniala a ludzie zyli po 400 lat. Kto ich leczył, rodzina! Znachor szaman nie wypisywal recept dla wszystkich. Kitel powinien budzic obawe. Jest odwrotnie.
Lekow nie bylo. Ziola byly. A w obecnych czasach unia pozwala stosowania 33 ziol. Kiedy mozna bylo ponad 300. Panie Matrix nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7345
#Qfalagupagu nieaktywny
10 sierpnia 2014r. o 9:21
"A, medycyna w obecnej formie kiedys nie istniala a ludzie zyli po 400 lat"
po takim argumencie się już poddaje


Dopisane 10.08.2014r. o godz. 09:21:

~ napisał(a): Nie pomagaj jak nie jestes w stanie. Mozesz tylko przeszkodzic lub zniszczyc. Za bardzo chciales. Dales komus slowo, ze podołasz a tu klops. Tak to teraz wyglada. Tracisz czas swoj, czas wlascicela, ryzkujesz swoją opinia i pieniedzmy wlasciela. Jedziemy dalej ;)

Pisz jak czlowiek, to nie bedziesz musial sie bronic.

ps. zrobiłem to co wiedziałem ze można zrobić co moglo być przyczyna
nie trace swojego czssu bo chciałem pomoc , wlasciciel nie traci czasu -wręcz przeciwnie ,nie został ze swoim problemem sam
itd.

Lee Oswald dlaczego nie urodziłeś się w polsce 20 lat później ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 sierpnia 2014r. o 16:09
Ustaliłeś już co to za procesor?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7345
#Qfalagupagu nieaktywny
10 sierpnia 2014r. o 18:38
znajomy najpierw zainswestuje w paste /moja już trochę miała lat a była z seri NO Name / potem jak już to wyeliminujemy zaczne dalej szukac przyczyny ...
nie ma teraz dostępu do tego Pc bo wyjechałem od znajomych

Lee Oswald dlaczego nie urodziłeś się w polsce 20 lat później ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 20:22
Qfalagupagu napisał(a): procesor athlon ,wydaje mi się ze radiator dobrze przylega


Nawet jak zmienisz pastę to nie obniży ci ona temperatury ze 110 stopni do 50.

Nie jest tu winna pasta ani chłodzenie. Zresztą sam athlon to raczej procesor oszczędny i nie powinien się tak grzać.
Sam kiedyś zamontowałem boxowe chłodzenie na starą stwardniałą pastę na celeronie i chodzi bez problemu, chociaż temperatura jest wysoka ponieważ pasta straciła już swoje właściwości :D

Zrypany masz procesor albo płytę główną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 20:29
Albo inaczej jeszcze - procesor sprzedawany jest z chłodzeniem boxowym.
Czy chłodzenie boxowe jest przeznaczone na temperatury 110 stopni?
Nie jest, dlatego nie jest tu winne chłodzenie ani pasta.
Zresztą jeżeli procesor się nagrzał faktycznie do tej temperatury to możesz go spokojnie wyrzucić do śmieci.
Szukaj raczej przyczyn w czujniku lub biosie, bo nic innego już się zrobić nie da.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7345
#Qfalagupagu nieaktywny
10 sierpnia 2014r. o 20:43
no wlasnie nie wydaje mi się aby było 100 st .
nie jest nagrzany ,spokojnie można go dotknąć /tj radiator/
a w biosie nie znalazłem możliwości wylaczenia czujnika

Lee Oswald dlaczego nie urodziłeś się w polsce 20 lat później ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 21:22
Fizycznego czujnika nie da się wyłączyć. Musi źle pokazywać bo jest źle zaprogramowany albo coś się popsuło na płycie głównej.
Gdyby się popsuł to nic by nie odczytał a odczytuje temperaturę więc chyba działa.
Albo musisz wgrać od nowa bios a jak to nie pomoże to musi być coś z płytą główną lub procesorem.
Jeżeli procesor się faktycznie wielokrotnie przegrzał to już nic go nie uratuje. Zresztą nie powinien się tak nagrzewać.
Albo nowy bios a jak nie pomoże to jest to wina procesora lub płyty głównej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.