Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

BolecAlbum: Natalia - córka Sylwii i Norberta - Data ur. 26.07.2014r., waga: 3230g, wzrost: 52cm (zdjęcie nr 19677)

~ niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 1:24
kc napisał(a):
~ napisał(a): ewidentnie szpetnych,a nawet odrażających?


Nie pisz głupot, żadne z tych dzieci nie było ani szpetne, ani odrażające, wszystkie były i są cudne, tylko zdjęcia są brzydkie i robione w nieodpowiednim momencie ich życia.




A weź się schowaj ,takie "cudne" jak ty :D :D Sine,pomarszczone,opuchłe,same cuda pięknosci,chyba mozna poczekać aż nabiorą normalnego wyglądu a nie spieszyć się z prezentacją,bo niestety ale niektóre nie powinny być pokazywane ,nawet pokaleczone sie trafiały nie mówiąc już o deformacjach głów,porody bywają ciężkie i noworodek musi nabrać wyglądu po ciężkim porodzie a nie tak od razu fotka i straszyć ,po co to? po co? Może jeszcze blizny i rany zechcą prezentować,pomysł do bani i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
23 sierpnia 2014r. o 14:59
~ napisał(a): A weź się schowaj ,takie "cudne" jak ty :D :D


Oczywiście, ja też byłam cudem dla moich rodziców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 18:32
kc napisał(a):
~ napisał(a): A weź się schowaj ,takie "cudne" jak ty :D :D


Oczywiście, ja też byłam cudem dla moich rodziców.




Każdy był najpiękniejszym dzieckiem dla swoich rodziców[jeżeli był pożądany,a nie z niechcianej ciązy czyli wpadki[,jednak nie znaczy to jakoby szpetne noworodki musiały podobać się innym ludziom o normalnym jakby nie było poczuciu estetyki i taktu,sama sobie zaprzeczasz ,najpierw masz sapy,po co wrzucaja fotki a potem głupio negujesz wpisy w tym samym sensie tylko szczersze,chodzi o jedno i tobie też o to samo chodziło,,ZA WCZESNIE,,trzeba poczekać az trochę nabiorą wyglądu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
23 sierpnia 2014r. o 21:41
~ napisał(a): jednak nie znaczy to jakoby szpetne noworodki musiały podobać się innym ludziom o normalnym jakby nie było poczuciu estetyki i taktu,sama sobie zaprzeczasz ,najpierw masz sapy,po co wrzucaja fotki a potem głupio negujesz wpisy w tym samym sensie tylko szczersze,chodzi o jedno i tobie też o to samo chodziło,,ZA WCZESNIE,,trzeba poczekać az trochę nabiorą wyglądu.


Masz rację, i Ty i ja jesteśmy przeciwne/ni umieszczaniu na tym portalu zdjęć tych dzieciaczków, natomiast nigdy nie zgodzę się z opinią, że te dzieciaczki są odrażające,czy szpetne. Ktoś, kto wyraża się w ten sposób o tych maleństwach, sam musi być odrażający i szpetny (i nie mam na myśli tu wyglądu).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 12:02
kc napisał(a):
~ napisał(a): jednak nie znaczy to jakoby szpetne noworodki musiały podobać się innym ludziom o normalnym jakby nie było poczuciu estetyki i taktu,sama sobie zaprzeczasz ,najpierw masz sapy,po co wrzucaja fotki a potem głupio negujesz wpisy w tym samym sensie tylko szczersze,chodzi o jedno i tobie też o to samo chodziło,,ZA WCZESNIE,,trzeba poczekać az trochę nabiorą wyglądu.


Masz rację, i Ty i ja jesteśmy przeciwne/ni umieszczaniu na tym portalu zdjęć tych dzieciaczków, natomiast nigdy nie zgodzę się z opinią, że te dzieciaczki są odrażające,czy szpetne. Ktoś, kto wyraża się w ten sposób o tych maleństwach, sam musi być odrażający i szpetny (i nie mam na myśli tu wyglądu).




Wiesz co ? Idź lepiej spać,nie powiesz mi ,ze pokiereszowany zsiniały,opuchły,pomarszczony noworodek jest ladny,to jeszcze nie dziecko tylko prawie wciąż płód,uroczy ten stan przejścia do pozycji niemowlęcia nie jest,i nie ja jedna i nie pierwsza realnie to dostrzegam,jak świat światem literatura o tym pisze i w kregach ludzi inteligentnych i wykształconych nie jest to żadna obrazą tylko normalnością,kto czyta ,ten wie ,opisy noworodków zawsze w literaturze sa takie jak należy,zawsze postrzegane jako szpetoty [np u Nałkowskiej],zresztą po co cytaty i przykłady,,tu nie chodzi o sens negatywny,wysmiewanie czy pogardę,,po prostu płód człowieczy ,zarówno w łonie jak i bezpośrednio po urodzeniu jest szpetny,niektóre noworodki potrzebują więcej czasu ,niektóre miej ,zeby nabrac wygladu dziecka,po co pokazywać je zbyt wcześnie,poczekać do jasnej anielki,nikt nie ma pretensji do tego ,że tak a nie inaczej[w sensie szpetnie]wygląda plód,noworodek ale po jaką .....to prezentować?Bez odbioru.Dobra rada na koniec ,poczytaj klasyków,może pojmiesz [choc wątpie],jakie jest jedyne, właściwe zdanie o "śliczności" noworodków-a pisarze klasyczni to nie szwaczki i sprzątaczki z Badera,zatem na opiniach wielkich klasyków można się opierać,poza tym jak ktoś ma odrobinę zmysłu estetycznego to sam widzi i rozumie co wypada a co nie wypada pokazywać i się tym chwalić. Akurat dziewczynka na tym zdjęciu jest ładniutka,proszę zatem zrozumiec mój wpis nie jako uogólnienie,jestem tylko przeciwko zamieszczaniu zdjęć dzieci ,ktore z różnych powodow[najczęściej trudny porod],,powinny troche poczekać na fotografowanie,jestem pewna ,że one same nie chciały by tych fotek ,pewnie jak dorosna ,to będą wdzięczne,że im zrobiono zdjęcia i takich "umęczonych" wystawiono na widok publiczny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
24 sierpnia 2014r. o 16:20
~ napisał(a): w kregach ludzi inteligentnych i wykształconych nie jest to żadna obrazą tylko normalnością,kto czyta ,ten wie ,opisy noworodków zawsze w literaturze sa takie jak należy, ... a pisarze klasyczni to nie szwaczki i sprzątaczki z Badera,zatem na opiniach wielkich klasyków można się opierać


Wybacz, nie wiedziałam z kim rozmawiam, teraz już wiem i myślę że dalsza dyskusja nie ma sensu , w internecie czasem trudno odróżnić, czy pisze się z osobą inteligentną i kulturalną, czy z i.diotą/ką :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 19:23
kc napisał(a):
~ napisał(a): w kregach ludzi inteligentnych i wykształconych nie jest to żadna obrazą tylko normalnością,kto czyta ,ten wie ,opisy noworodków zawsze w literaturze sa takie jak należy, ... a pisarze klasyczni to nie szwaczki i sprzątaczki z Badera,zatem na opiniach wielkich klasyków można się opierać


Wybacz, nie wiedziałam z kim rozmawiam, teraz już wiem i myślę że dalsza dyskusja nie ma sensu , w internecie czasem trudno odróżnić, czy pisze się z osobą inteligentną i kulturalną, czy z i.diotą/ką :* :* :*




No cóż,ja od razu poznałam ,że mam do czynienia z dziwny czlowiek ką o umyśle wierzbowej fujarki,co w swoim zyciu niczego nie przeczytała i nie widzi dalej od nosa,ty pewnie łożysko poporodowe uznasz za przesliczne bo tam siedział 'słodki i uroczy dzidzius",prymitywne myślenie,podobne tej świrnietej kobiecie co to wydala swój plód do potoku na oczach dzieci ,pokazując całą ohydę i koszmar niczym dzikie zwierzę,bo przeciez to"takie piekne",zamiast urodzić jak cywilizowany człowiek,umyć to dziecko i po paru dniach dopiero pokazać rodzeństwu,to naraża je na szok do końca zycia,,wszystko wskazuje na to ,ze ty własnie jesteś amatorka tego rodzaju "piękna".Za krótko żyjesz i cos ci sie wydaje nie tak jak trzeba.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 19:48
Ejże k,etynka to "bardzo brzydki wyraz " a i,diotka to piękny?Cos tu nie halo :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo