Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

BolecAlbum: Natalia - córka Sylwii i Norberta - Data ur. 26.07.2014r., waga: 3230g, wzrost: 52cm (zdjęcie nr 19677)

5287
#norbi nieaktywny
25 sierpnia 2014r. o 0:23
Jestem rodzicem tego , , pomarszczonego opuchnietego " dziecka jak twierdzisz . . . Dla mnie od pierwszego momentu jest ono piękne bo jest moje i nie patrzę na nie myśląc . . . jakie ono pomarszczone i brzydkie. . . Skoro ty wszystkich oceniasz jako osoby mało inteligentne to co można powiedzieć o tobie . . .Bo jak byś nie zauważyła inteligentna kobieto to każde z tych dzieci jest już jednym z nas jest Człowiekiem . A powracając do wcześniejszych postów to nikt nie każe klikać ci na zdjęcia noworodków oglądać a później wygłaszać te swoje mądrości życiowe.Zawsze trafi się taka/taki która/który uważa że wszystkie rozumy pozjadala a tak naprawdę guzik wie o życiu . Za dużo wolnego czasu ,a może ten czas poświęć na wychowywanie i pielęgnowanie swoich dzieci. . .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2014r. o 18:01
norbi napisał(a): Jestem rodzicem tego , , pomarszczonego opuchnietego " dziecka jak twierdzisz . . . Dla mnie od pierwszego momentu jest ono piękne bo jest moje i nie patrzę na nie myśląc . . . jakie ono pomarszczone i brzydkie. . . Skoro ty wszystkich oceniasz jako osoby mało inteligentne to co można powiedzieć o tobie . . .Bo jak byś nie zauważyła inteligentna kobieto to każde z tych dzieci jest już jednym z nas jest Człowiekiem . A powracając do wcześniejszych postów to nikt nie każe klikać ci na zdjęcia noworodków oglądać a później wygłaszać te swoje mądrości życiowe.Zawsze trafi się taka/taki która/który uważa że wszystkie rozumy pozjadala a tak naprawdę guzik wie o życiu . Za dużo wolnego czasu ,a może ten czas poświęć na wychowywanie i pielęgnowanie swoich dzieci. . .






Nie unoś się tak bo ci żyłka pęknie,ktoże ci powiedział że twoje dziecko jest pomarszczone i opuchnięte,na pewno nie ja,bo ja napisałam ,ze dziewczynka jest ładniutka,mój post dotyczył wpisu jednej takiej zbulwersowanej zamieszczaniem "opuchłych i umeczonych " noworodków bo ją te zdjęcia razą,potem sie wypiera w żywy kamień,ja się nie zapieram ,mnie rażą zdjęcia noworodków zrobione za wczesnie,natomiast te w porę owszem ,czemu nie,weż na wstrzymanie i czytaj ze zrozumieniem,co zaś do moich dzieci,już wypielęgnowane i wychowane na wspaniałych ludzi,czego i tobie zyczę.Pozdro. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marzena niezalogowany
25 sierpnia 2014r. o 18:49
Gratulacje dla rodzicow. Malej slicznej dziewczynki, !!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5287
#norbi nieaktywny
25 sierpnia 2014r. o 20:17
Ten post tyczyl się właśnie tej zbulwersowanej kobiety która tak inteligentnie wyrażał swoje zdanie na temat dzieci . . .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2014r. o 20:52
norbi napisał(a): Ten post tyczyl się właśnie tej zbulwersowanej kobiety która tak inteligentnie wyrażał swoje zdanie na temat dzieci . . .




Nie da się zaprzeczyć ,ze inteligentnie,bo dzieciątko musi dojść do siebie i wtedy można robić fotki,było by ci przyjemnie publikować swój niezbyt fotogeniczny wygląd? na przykład rany czy blizny? Na pewno nie,a maleństwo mowić nie może to nie zarotestuje.Twoja córeczka fajnie wygląda ale czasami są na tej stronie zamieszczane fotki maluchów naprawdę "zmęczonych, 'czasem z opatrunkami,można chyba troszkę poczekać,nie uważasz? Miłego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5287
#norbi nieaktywny
26 sierpnia 2014r. o 9:00
Powiem Ci że bardzo zadko wchodziłam i oglądałam tutaj zdjęcia dzieci więc nigdy nie widziałam tych okaleczonych dzieci. Mój poród nie był straszny bo poszło bardzo szybko i sprawnie a nasza maleńka szybko doszła do siebie . . . . ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2014r. o 10:46
norbi napisał(a): Powiem Ci że bardzo zadko wchodziłam i oglądałam tutaj zdjęcia dzieci więc nigdy nie widziałam tych okaleczonych dzieci. Mój poród nie był straszny bo poszło bardzo szybko i sprawnie a nasza maleńka szybko doszła do siebie . . . . ;)




A ja często oglądam maluchy bo lubię ogólnie małe dzieci ,no i "wychodzę z nerw" kiedy widzę zdjęcia nie takie jak powinny być,a zwłaszcza wykonane o wiele za wcześnie.Gdyby kogoś dorosłego sfotografowano bez jego wiedzy i zgody ,zwłaszcza w chwili jego "słabości" ,to by na wstępie dostał fotograf w facjatę ,nie wspominając jakie "larmo ' by się wytworzyło gdyby zdjęcie trafiło na widok publiczny,każdy na zdjęciu chce wyglądać korzystnie i sie do tego odpowiednio przygotowuje,maluchy też maja do tego prawo .Możesz się zaliczyc do kobiet szczęśliwych,bo jestes zdrowa i masz zdrowe i śliczne dzieciątko,niech rośnie Wam,rodzicom na pociechę i radość :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.