Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gwiazdy 20. BŚC
~Anonim niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 17:18
faktycznie gwiazdy!!! porażka z roku na rok co raz większa.Miasta nie stać ja jednego porządnego wykonawcę tylko na ....no właśnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 sierpnia 2014r. o 17:23
a w której knajpie będą grały te ''gwiazdy''?
wpadnę być może na ''kotleta''...mielonego :D
niech mi do niego ''popitolą'' :D

Farna już schudła? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 17:45
Wystarczy występ na scenie i już jest się gwiazdą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BOLESłAWIANIN niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 18:30
Swięto Ceramiki to święto związane z ceramiką, a występy estradowe mogą być organizowane w innych dowolnych terminach. Nie musi być ich kumulacja , a potem dłuuuugo nic.
Biega o to aby koncerty nie był odbierane jako najważniejsze wydarzenie, podczas święta ceramiki..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też tylda niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 20:17
Ciekawi mnie ile my mieszkańcy, ratuszowymi rękami zapłaciliśmy za to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja pier...e niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 20:45
No qrwa nie!!! !!! !!! Siedź jeden z drugim w domu i marudź swojej starej, znaleźli się melomani, może Metallice Wam zaprosić?
Założę się że pierwsi przy scenie będziecie z piwskiem w reku bujać się do rytmu. Nie zapomnij potem pier...nąć puszkę gdzie popadnie, bo i tak miasto z TWOICH pieniędzy zapłaci za sprzątanie. Aby qrwa napisać, byle co, bo może ktoś poprze, ktoś się pokłóci, będzie wesoło.
Grają źle, nie grają też źle, noż ja pierdzielę.Sstrzel se jeden z drugim z procy w łeb, może ktoś napisze i se podyskutujemy.

Rozpacz i malaria!!!
[img=1408560326_wsjmjqh.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 20:55
~też tylda napisał(a): Ciekawi mnie ile my mieszkańcy, ratuszowymi rękami zapłaciliśmy za to.


25zł i 40 kopiejek.
A teraz możesz pójść i spokojnie postawić "klocka".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do ja pier.... niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 23:51
brawo, masz racje w 100% a maruderzy won do lwówka!! tam jak co roku yebie smalcem i cebulą ale jest git
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza