Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gwiazdy 20. BŚC
11222
#Amnesty nieaktywny
21 sierpnia 2014r. o 6:31
Natura Polaka......narzekać na wszystko . Wykonawcy raczej nie najgorsi , macie fajne święto , można pospacerować,popić piwka,spotkać znajomych . . .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 8:12
papugo,
czeski słowik, nawet przy kości, nic nie stracił ze swojej wartości.

Podobnie jak Adele


czy Anastacia


a o Anastasii nawet nie wspomnę ;)


Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
21 sierpnia 2014r. o 11:17
falco napisał(a): a w której knajpie będą grały te ''gwiazdy''?
wpadnę być może na ''kotleta''...mielonego :D
niech mi do niego ''popitolą'' :D

Farna już schudła? ;)
Nie wiem doprawdy do czego ty człowieku pijesz i co ci się w tym nie podoba ale jest to czyste marudzenie. Najlepiej włącz polsat i oglądaj sopot ;) i nie psuj klimatu BSC ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pół litra niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 12:26
rafi napisał(a):
falco napisał(a): a w której knajpie będą grały te ''gwiazdy''?
wpadnę być może na ''kotleta''...mielonego :D
niech mi do niego ''popitolą'' :D

Farna już schudła? ;)
Nie wiem doprawdy do czego ty człowieku pijesz??do lustra i co ci się w tym nie podoba ale jest to czysta 0,7?? marudzenie. Najlepiej włącz polsat i oglądaj sopot ;) i nie psuj klimatu BSC ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
21 sierpnia 2014r. o 12:57
~pół litra napisał(a):
rafi napisał(a):
falco napisał(a): a w której knajpie będą grały te ''gwiazdy''?
wpadnę być może na ''kotleta''...mielonego :D
niech mi do niego ''popitolą'' :D

Farna już schudła? ;)
Nie wiem doprawdy do czego ty człowieku pijesz??do lustra i co ci się w tym nie podoba ale jest to czysta 0,7?? marudzenie. Najlepiej włącz polsat i oglądaj sopot ;) i nie psuj klimatu BSC ;)
A może frytki do tego ?? ;). Dziękuje za zmienienie tekstu i udawanie mnie ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iluminati niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 13:03
żeby udawać ciebie rafi to trzeba by było lobotomie mózgu sobie zrobić bez obrazy rafi ,ja mam iq 180 ,a ty 20 ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~moja niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 13:03
Gwiazdy są dla mas, które łykną każdą szmirę na dwa takty. Możecie sprawdzić po tłumach, które się na ich występach pojawią, wprost proporcjonalnych do "jakości" prezentowanej muzyki.
Aż dziw bierze, że ani słowem BOK nie promuje nielicznej prawdziwej gwiazdy na poziomie, jaką niewątpliwie jest zespół TRES. To jest prawdziwa sztuka. Na ich koncercie pojawią się z pewnością wszyscy, którzy rozróżniają MUZYKĘ od muzyczki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
21 sierpnia 2014r. o 13:18
~iluminati napisał(a): żeby udawać ciebie rafi to trzeba by było lobotomie mózgu sobie zrobić bez obrazy rafi ,ja mam iq 180 ,a ty 20 ??
Nawet się do twojego poziomu głupoty się nie odniosę bo to czysta głupota. I na jakiej podstawie stwierdzasz że masz iq 180 ?? :D pewnie kretyńskich wypocinach które wypisujesz pod szeregiem różnych dziwnych nazw użytkownika ;), ale nie martw się w necie nie jesteś anonimem ;). Życzę ci miłego dnia i szybkiego powrotu do zdrowia ;) :*, bo widać że mózg zaczyna ci dokuczać ;) a i jeszcze jedno, zamierzam takich hejterów co na mnie robią najazd zamierzam tępić ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza